Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Gigant” – największa ruchoma rzeźba na świecie w 21 państwach.

Idą pełną parą. Trzeba być totalnym ignorantem aby nie widzieć wypełniania się proroctw biblijnych.

 

 

Uruchomiono najbardziej intrygującą  atrakcję turystyczną XXI wieku zatytułowaną biblijnie  The Giant ( Gigant), którą jest  najwyższy ruchomy posąg na świecie. Giant został wymyślony przez The Giant Company z siedzibą w Dublinie w Irlandii.

 

Skąd my to znamy?

 

(4) A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.
(Księga Rodzaju 6:4)

 

The Giant Company jest członkiem IAAPA, międzynarodowego stowarzyszenia parków rozrywki i atrakcji. AkcjaGigant” jest planowany dla 21 głównych miast na całym świecie. Chociaż każdy Gigant jest dostosowany do swojego miasta i kraju, każdy jest również członkiem rodziny, która może komunikować się cyfrowo z innymi Gigantami na całym świecie. Globalne wydarzenia będą generować globalne społeczności, a te wyznaczające trendy wydarzenia staną się definiującą cechą społeczną nadchodzących dziesięcioleci.

 

Czytajcie biblię, bo oni chcą przywrócić czasy Noego:

 

” (37) A tak, jak było za dni Noego, takie będzie i przyjście Syna Człowieczego. (38) Albowiem jak za dni przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, w którym Noe wszedł do arki, (39) I nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i uniósł wszystkich; takie będzie i przyjście Syna Człowieczego”

 

To jest czas tuż przed potencjalnym przybyciem upadłych aniołów.

 

Jeśli ktoś nie wie o czym mówię niechaj przeczyta mój artykuł sprzed 7 lat o filmie Transformers, który przygotowywał do tej akcji.

 

Transformers a Biblia

 

Dodajmy do tego szum wokół UFO, który nie ja robię a możni tego świata, znani politycy jak Obama, a to co czeka ludzkość widać jak na dłoni.

 

 

Zajawka reklamowa przedsięwzięcia:

 

Film się zaczyna od słów Einsteina:

 

“Jeśli pomysł na początku nie wydaje się absurdalny, to nie ma dla niego żadnej nadziei”

 

 

Ludzie świata witają Giganta.

Porusza ramionami, mówi  i śpiewa.

 

Oczywiście jak przystało na zło musi mieć piękny opis i ma:

 

 

Będąc czymś więcej niż cudem wizualnym, odwiedzający tę atrakcję odkryją kilka w pełni wciągających eksponatów, które prezentują najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość, robotykę i sztuczną inteligencję. Eksponaty zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne, edukacyjne i angażujące dla wszystkich grup wiekowych. Kolejną cechą The Giant jest wieża widokowa, w której zwiedzający mogą dosłownie stanąć na ramionach olbrzyma i spoglądać na miasto z dramatycznego punktu obserwacyjnego.

Atrakcja oferuje znaczące korzyści ekonomiczne dla miast, w których będzie zlokalizowany, zapewniając różnorodność miejsc pracy i przyciągając lokalnych i międzynarodowych turystów oraz mieszkańców, którzy zwiększą odwiedzalność okolicy. Oprócz dochodów ze sprzedaży biletów, The Giant zapewnia kilka możliwości generowania przychodów, w tym reklamę na spektakularnym trójwymiarowym cyfrowym posągu; Gigantyczne selfie, gdzie każdy odwiedzający może zostać zeskanowany i natychmiast wyświetlony na rzeźbie, tworząc najbardziej inspirujące selfie na świecie; imprezy specjalne i konferencje; oraz sklepy i restauracje, które znajdują się na tarasie ogrodu na dachu. Dodatkowe opcje przychodów obejmują prywatne imprezy, uroczystości związane z marką i wiadomości na urodziny, rocznice i propozycje ślubów. Oczekuje się, że Gigant przyciągnie około 500 000 odwiedzających każdego roku, generując roczne przychody w wysokości około 12 mln euro. Opracowanie każdego Giganta będzie kosztować od 15 do 20 mln EUR, w zależności od lokalizacji i wielkości Giganta, co jest zmienne.

 

Interesującym jest fakt, iż już w roku 2016 planowano budować te ruchome posągi a dopiero w plademonicznym roku 2021

 

Ale jest to jedynie ubogi szkic tego co chcą zrobić. Plany są szerokie jak wrota do piekieł..

 

Inżynieria społeczna czyli pranie mózgów:

 

Odwiedzający The Giant otrzymają certyfikat i staną się częścią Giant Movement, stałego zaangażowania online dla społeczeństwa. Gigant zaprezentuje także nowe wymiary w gastronomii i zakupach. Zespół będzie współpracował z czołowymi szefami kuchni, artystami i wynalazcami w każdej lokalizacji, aby zapewnić, że doświadczenie kulinarne i detaliczne jest pomysłowe i na najwyższym poziomie dla klientów. Ruch Gigantów będzie kierował działaniami promującymi zrównoważony styl życia i działania na rzecz klimatu wraz z programami finansowania dla bezdomnych i innych przedsięwzięć filantropijnych.

GIANT COMPANY/ORGANIZACJA WSPÓŁPRACUJE Z MIASTAMI, AMBASADAMI I LIDERAMI NA CAŁYM ŚWIECIE.

 

 

Wewnątrz powierzchni wystawienniczej o powierzchni dziesięciu tysięcy stóp kwadratowych zwiedzający będą uczestniczyć w Wystawie Olbrzymów, która oferuje wciągającą podróż do świata gigantów ze świata legend i mitologii, po celebrację niezwykłych mężczyzn i kobiet z miasta i kraju, w którym się znajduje. położony w; od wynalazców, naukowców i artystów po liderów, sportowców i osoby zmieniające zasady gry od przeszłości do teraźniejszości.

https://www.broadwayworld.com/ireland/article/Get-A-First-Look-At-The-Giant-Statue-Coming-To-21-Cities-Across-The-Globe-20210518

 

Jeśli oni to planują na rok 2021 to wątpię aby w tym roku pojawili się jacyś Alieni. Jeśli już to w roku 2024, gdyż wszyscy o tym roku  mówią.

 

 

___________________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

 

________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

Updated: 9 czerwca 2021 — 21:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: