Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziekan AGH działa bezprawnie uzależniając uczestnictwo w zajęciach od szczepień.

Zastraszanie  i szantaż to metody iście z piekła.

 

 

Jak podaje rp.pl

 

“Na jednym z wydziałów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dziekan uzależnił udział studentów w zajęciach terenowych i praktykach od przyjęcia co najmniej jednej dawki szczepionki.

Burzę wywołało też zarządzenie dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 w Rzeszowie o tym, że zajęcia praktyczne i ćwiczenia kliniczne są tylko dla zaszczepionych studentów medycyny. Po interwencji Uniwersytetu Rzeszowskiego, który ma podpisaną umowę ze szpitalem dotyczącą praktyk i prowadzenia ćwiczeń, wymóg szczepienia zawężono do „praktyk wakacyjnych”

https://www.rp.pl/Edukacja-i-wychowanie/210539900-Czy-uczelnia-wyzsza-moze-nalozyc-na-studentow-obowiazek-szczepien.html?utm_medium=referral&utm_source=upday

 

 

Na komunistów musi być nacisk.

 

Eksperci uważają jednak, że nie ma podstaw do tego, by uczelnia żądała informacji o szczepieniu.

Bez wyraźnej zgody zainteresowanej osoby lub braku regulacji ustawowej uczelnia nie ma prawa żądać od studenta informacji o tym, czy został zaszczepiony, a tym bardziej uzależniać od szczepienia dostępu do zajęć – wyjaśnia Michał Matuszczak, radca prawny.

 

Padają oskarżenia o zmuszanie studentów do eksperymentu medycznego i słusznie. Ale kto wspiera tych ludzi? czy pastorzy, księża? Nie.

 

Poza zarzutami łamania praw człowieka są już zapowiedzi zawiadomień do prokuratury, m.in. od liderki antyszczepionkowców Justyny Sochy.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27128565,agh-oskarzane-o-segregacje-sa-zawiadomienia-do-prokuratury.html

 

Dlaczego większości duchownych tak bardzo obojętny jest los i zdrowie ludzi?

 

Nacisk od strony państwa, które jest utrzymywane przez obywateli trwa. Wojna informacyjna, wojna prawna i wojna duchowa.

 

 

Updated: 2 czerwca 2021 — 07:51

1 Comment

Add a Comment
  1. W ogóle jest ponoć coś takiego, że jak firmy będą promować szczepanki to mogą ponoć dostać dotacje (ale głowy nie dam, choć nie zdziwi mnie nic)…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: