Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wymagają dowodu szczepień przeciwko COVID, aby wejść do kościołów lub firm.

To, jak będzie przebiegał kowiterroryzm na całym świecie widać w poszczególnych krajach czy jak w przypadku USA stanach.

 

Gubernator Oregonu Kate Brown  wymaga, aby ludzie przedstawiali dowód swoich szczepień na COVID w formie cyfrowej lub na papierze.

Przedsiębiorstwa państwowe mogą nadal prosić wszystkich pracowników i klientów o noszenie masek zamiast prosić o weryfikację.

 

Zgodnie ze zaktualizowanymi  wytycznymi firmy, pracodawcy i instytucje wyznaniowe mogą określać własne zasady dotyczące używania masek. Mogą zdecydować, że nie będą już potrzebować masek, ale muszą poprosić o okazanie dowodu szczepienia.

 

Czy należy się bronić w majestacie prawa przed takimi oprawcami?

Jedna z konserwatywnych  grup  wypowiada się przeciwko temu środkowi, twierdząc, że nakaz jest niezgodny z konstytucją.

 

Fundacja Wolności wysłała  list  do gubernatora Browna, żądając, aby zniosła wymóg sprawdzania statusu szczepień lub stanął w obliczu procesu sądowego.

 

To jest droga przeciw kowifaszyzmowi. Niestety Polacy musza się przygotować pod kątem prawa i nie dawać się zastraszyć pracownikom diabła.

Nie słuchajcie biernych i słabych duchowo eunuchów źle interpretujących zalecenia Pawła odnośnie poddaniu władzy.

Nadrzędnym prawem jest Prawo Boże. To po pierwsze. Ono nakazuje chronić świątynię Ducha Świętego, której zaniedbanie rzutuje na rodziny. Choroba jednego członka rodziny jest chorobą całej rodziny. Widać to wybitnie na moim profilu Facebooka jak często umieszczam prośby o modlitwy.

 

Po drugie sami politycy łamią prawo łącznie z policją.

Pastorom nie ufajcie gdyż oni współpracują z tym systemem. Nie wszyscy ale znaczna część tak. Pastor nakazujący założenie maski w kościele to zwykły laluś lub mason. Jak powiedział Izajasz to psy leniwe.

 

Niektóre kościoły się teraz budzą, niektórzy pastorzy otwierający kościoły mimo nakazów nagle walczą z państwem. Dlaczego? Czyżby tracili wpływy? Dlaczego tych zbuntowanych pastorów nie było widać, kiedy system truł ludzi chemiczną żywnością? Teraz nagle policja stała się gestapo.

Gdzie byli pastorzy owiec przez tyle lat, kiedy korporacje farmaceutyczne siedziały w kieszeniach polityków niszcząc nasze zdrowie?

 

Gdzie byli ci pastorzy prawdy kiedy wprowadzano marksistowską ekonomię?

 

Organizacje konserwatywne w Oregonie stawiają gubernator ultimatum.

 

„List daje gubernatorowi trzy opcje – całkowite unieważnienie nakazu, dostarczenie danych Oregonian, aby uzasadnić, dlaczego wskazówki są konieczne, lub oczekiwanie, że sprawa zostanie rozstrzygnięta w sądzie”.

 

Nikt nie lubi spraw sądowych ale szatan posługuje się prawem.

Nie pamiętacie kuszenia Jezusa?

 

“Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień”

 

Niestety w związku z tym że sami chrześcijanie gardzą Prawem Bożym, to i nie potrafią rozeznawać jak się zachować po chrześcijańsku (powinno być biblijnemu) w świecie świeckim.

 

Jeśli chcesz być wyeliminowany z życia społecznego i być kibicem to nikt temu nie przeszkodzi.

Wczoraj byłem u okulisty i wściekła młoda  kobieta nakazała mi założyć maskę. Nie chciało mi się kłócić.

Poinformowałem ją, że jest to nielegalne. Ona na to, że takie jest rozporządzenie. Ja że to jest bezprawne rozporządzenie niezgodne z konstytucją. Notabene czy wiecie jak ta maska śmierdzi tworzywem? Ta jednorazowa?

Ostatecznie zaszantażowała mnie że lekarz mnie bez maski nie przyjmie. Założyłem na chwilę z konformizmu bo niełatwo było mi znaleźć wolnego okulistę.

Kiedy zobaczyła, że mam na brodzie powiedziała ostro niczym z filmów o gestapo “na nos”.

Wyszedłem spokojnie na korytarz, zacząłem dzwonić po innych okulistach a jej podziękowałem zwracając maskę.

U nowego okulisty byłem bez maski. Nic nie powiedział.

 

 

Ze złem trzeba walczyć, wychowywać ich, tak jak oni tresują nas.

 

Inny przykład walki ze złem.

 

Gubernator Florydy Ron DeSantis podpisał ustawę Florida Senate Bill 1028 — ustawę edukacyjną, która została zmieniona, aby zakazać transpłciowym dziewczętom i kobietom uprawiania sportu na poziomie średnim i policealnym zgodnie z ich tożsamością płciową.

 

Strona przeciwna również walczy. Kampania na rzecz praw człowieka (HRC) ogłasza zamiar zakwestionowania nowej ustawy w sądzie.

 

https://www.hrc.org/press-releases/the-human-rights-campaign-announces-intent-to-sue-the-state-of-florida-as-gov-ron-desantis-signs-anti-transgender-sports-ban-into-law

 

 

 

Na marginesie. Czy zauważyliście, że wszelkie kanały new age w Polsce nie negują LGBT i postępującej Sodomii?

 

Wystarczy bierność wierzących by zwyciężyło zło.

 

Jak widać po tych trendach pozostaje budowanie zborów domowych.

A propos budowy społeczności wierzących biblijnie: jeśli deklarowaliście kontakt z innymi wierzącymi czytelnikami bloga, a nie otrzymaliście maila od osób, które tymczasowo są koordynatorami to proszę o kontakt.

admin @ detektywprawdy.pl

 

 

Updated: 2 czerwca 2021 — 07:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: