Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mainstream Belgii chce uczynić z prawicowego żołnierza ekstremistę, po tym jak grozi zabiciem wirusologa.

“W Belgii trwa obława policji i wojska na 46-letniego Jürgena Coningsa, zawodowego żołnierza. Jak donoszą media, mężczyzna zostawił list pożegnalny, w którym poinformował, że zamierza przeprowadzić zemstę za wprowadzone w kraju restrykcje sanitarne.

Przed wyjściem miał pozostawić list pożegnalny, w którym oświadczył, że “nie może dłużej żyć w społeczeństwie, w którym politycy i wirusolodzy zabrali nam wszystko”. Przekazał także, że jest przygotowany na “śmiertelną bitwę z policją”.

Jak poinformował portal hln.be, mężczyzna w środowisku swoich znajomych uznawany jest za prawicowego ekstremistę i zatwardziałego antyszczepionkowca. W przeszłości miał kierować groźby śmierci wobec belgijskiego wirusologa Marka van

https://wiadomosci.wp.pl/belgia-uzbrojony-zolnierz-grozil-zabiciem-wirusologa-trwa-oblawa-policji-i-wojska-6641477954960288a?fbclid=IwAR2GBvMUonMQkpvFNfrUKYXu8sgg3yD_TBc7E-ScllYSkdP1Z5600Qn6zBE

 

Takie sytuacje będą wykorzystywane przez korporacjonizm celem ośmieszenia i przyklejenia łatki tzw prawicy.

 

Z drugiej strony w samym antysystemie, wykreowanym niesłusznie jako prawica (prawi są tylko ludzie posłuszni Słowu), ludzie pragną wolności od ucisku, ale nie od grzechu, a to co się dzieje to skutek grzechu. Przez brak poznania Słowa Bożego ludzkość budowała skrupulatnie system szatana. Największy wpływ mieli pasterze, kapłani katoliccy budujący most między pogaństwem a Biblią.

 

Wszelcy antysystemowcy, prawicowcy nie chcą przyjąć do świadomości, że to, co się dzieje to konsekwencja a nie nagły terror.

 

 

 

 

 

Updated: 21 maja 2021 — 08:51

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: