Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lego prezentuje zestaw klocków LGBTQ z okazji miesiąca dumy.

Od dawna nazywałem te klocki l-EGO.

Nie ma nic złego w budowaniu z klocków, ale robienie bożka z bardzo drogich klocków jest budowaniem EGO dziecka, co ma przełożenie na jego przyszły charakter.

Co prawda oficjalnie nazwa LEGO jest skrótem utworzonym od duńskiego zwrotu „leg godt” (baw się dobrze),a jednym ze znaczeń tego wyrazu po łacinie jest „składam”, ale mając na uwadze poniższy news można śmiało równie dobrze zinterpretować tę nazwę jako L (Lucyfera) EGO.

 

 

My wszyscy budowaliśmy ten system ale teraz pora z tego pokutować, albowiem ta znana na całym świecie firma wyprodukowała na okoliczność miesiąca dumy LGBT  zestaw klocków w kolorach tęczy.

 

Zestaw 346 elementów o nazwie “Wszyscy są niesamowici” zawiera 11 figurek, z których każda ma przypisany kolor tęczy. Lego powiedział w czwartek, że model został zainspirowany klasyczną tęczową flagą, trwałym symbolem solidarności dla społeczności LGBTQ. Nowy produkt trafi do sprzedaży na początku czerwca z okazji miesiąca dumy.

 

Tak, wszyscy są niesamowici a najbardziej Sodomici. Oto przesłanie L-EGO.

Wszyscy są równi ale niektórzy są równiejsi.

 

Czy w tej sytuacji wierzący biblijnie mają jeszcze prawo zbojkotować wyroby LEGO, czy już panuje faszyzm i usuną takie propozycje z mediów społecznościowych?

 

Ja osobiście proponuję powyrzucać wszystkie produkty LEGO. Taki czyn będzie aktem miłości wobec Boga, a nie chodzenie do kościoła jako akt zwykłej religijności.

 

Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza”. Mt 18,1-6

 

 

Lucyferianie wychodzą teraz na światło dzienne, spod kamieni.

Ale już niebawem uderzy w ten system kamień, skała jaką jest Jezus Chrystus.

Chwała Jezusowi.

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 maja 2021 - 08:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish