Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego zaszczepieni ludzie powodują choroby ZDROWYCH ludzi? Dokument Pfizera przyznaje, że zaszczepieni ludzie „rzucają” cząsteczki zakaźne.

Jak podaje portal Naturalnews,

“Szczepionka jest bronią biologiczną. W szczególności białko kolczaste jest bronią bioaktywną i jest przeznaczone do przenoszenia się z człowieka na człowieka, przenosząc się od zaszczepionych w celu zakażenia niezaszczepionych.

Nigdy nie zapominaj, że Bill Gates od dawna chciał używać komarów do przenoszenia szczepionek, aby ludzie mogli być szczepieni wbrew własnym życzeniom (i całkowicie bez świadomej zgody). Okazuje się, że nie potrzebują komarów. Mają ludzi o wysokim posłuszeństwie, gotowych do pełnienia tej samej roli.

Ludzie, którym wstrzyknięto szczepionkę mRNA, zamieniają swoje ciała w fabryki broni biologicznej , wyrzucając cząsteczki białka w postaci kolców, które wyrzucają przez usta i skórę (i nawiasem mówiąc, nasienie), zarażając wszystkich wokół siebie. Białko kolca jest biologicznie aktywne i powoduje skrzepy krwi, prowadzące do udarów, zawałów serca, zatorowości płucnej i skutków niepłodności. Dokumenty własne firmy Pfizer ujawniają, że to zjawisko jest dobrze znane twórcom szczepionek.

Teraz staje się oczywiste, że dzisiejsze szczepionki zostały celowo zaprojektowane tak, aby działały jako samoreplikujące się szczepionki , aby rozprzestrzeniać broń biologiczną zawierającą białko szczytowe tym, którzy odmawiają szczepienia. Jak napisał w zeszłym roku Bulletin of the Atomic Scientists: „ Naukowcy pracują nad szczepionkami, które rozprzestrzeniają się jak choroba. Co może pójść nie tak? 

To wyjaśnia wszystkie dziwaczne skutki krzepnięcia krwi, które są obecnie doświadczane niezaszczepionych osób, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie zaszczepionych osób. W najbliższych dniach będziemy informować o tym znacznie więcej.

Ze względu na zdolność przenoszenia się białka spiczastego i przechwytywanie syntezy białek organizmu za pomocą szczepionek mRNA, globaliści prawdopodobnie potrzebują tylko około 50 procent danej populacji do zaszczepienia i już osiągnęli ten cel w większości krajów.

Nie potrzebują nawet drugiej połowy populacji do wyrażenia zgody, ponieważ ci ludzie zostaną „zaszczepieni” samą transmisją białka kolca. Oznacza to, że prawie każdy zostanie zainfekowany białkiem kolca, co spowoduje, że prawie każdy będzie podatny na możliwość wystąpienia reakcji hiper-zapalnej po kontakcie ze szczepami koronawirusa typu dzikiego, które zostaną wypuszczone jeszcze w tym roku. (To binarny system broni, rozumiesz?)

Stąd ogromne znaczenie immunomodulacji, stosowania diety przeciwzapalnej, unikania substancji wzmagających alergie w żywności i medycynie itp.

Poniższy film od dr Sherri Tenpenny i innych wyjaśnia bardzo ważne koncepcje dotyczące przenoszenia tego białka w postaci kolców przez zaszczepionych. Dr Tenpenny zwraca uwagę, że nie jest to „wydalanie” cząsteczek wirusa, ale raczej „przenoszenie” cząsteczek białka kolczastego na podstawie adenowirusa używanego do produkcji szczepionki:

https://www.brighteon.com/5fc47f25-dab5-472e-aa50-44e19ce141af

 

Znani nam Amerykanie polskiego pochodzenia dr Madej i Pavelsky.

 

 

Szczepionka to pandemia. Białko kolca jest bronią biologiczną. Każda osoba otrzymująca zastrzyk mRNA ma własne ciało przekształcone w fabrykę broni biologicznej, która jest wykorzystywana do zarażania innych.

Jeśli ktoś powinien być teraz zamaskowany, to osoby, które zostały zaszczepione. Są super rozsiewaczami. To chodzące bomby biologiczne.

 

W świetle tego artykułu lepiej będzie dla nas niezaszczepionych jeśli nakaz noszenia maseczek będzie obowiązywał nadal.

Przyznam szczerze, że obawiam się na co dzień osób zaszczepionych i Wam radzę aby zachowywać środki ostrożności.

 

 

Zaktualizowane: 6 maja 2021 - 15:54

1 Komentarz

Dodaj komentarz
 1. Pan Najwyższy mi świadkiem, że od momentu masowych szczepień zacząłem odsuwać się od ludzi zaszczepionych, nigdy tego nie robiłem, ale podświadomie zacząłem się od nich izolować, a wręcz coś wzbudzało moją nieufność, niechęć, nie potrafię nazwać tego odczucia.. nie chcę się do nich zbliżać, ani z nimi rozmawiać, tak jakbym był na nich niesamowicie zawiedziony.

  Czytałem opinię jakiegoś lekarza (z zagranicy), który stwierdził, że szczepionki które wyzwalają mechanizm produkcji białka, doprowadzą do chorób autoimmunologicznych, a lekarz ten stwierdził nawet wprost że doprowadzi to do wyniszczenia organizmu od wewnątrz tak, że ludzie zaczną padać z powodu braku siły.

  i tu przypomniało mi się proroctwo Słowika (wiem, że często do tego wracam, ale te jego proroctwa mają taką dokładność, że nie można tego zostawić) on w jednym z opisów nowej choroby powiedział właśnie, że nadejdzie zaraza przez którą ludzie nie będą mieć siły podał nawet przykład:

  “Jedna choroba pojawi się bez
  nazwy, od której będzie mnóstwo trupów na ulicach i nikt nie będzie ich chował. Będą po nich pełzać
  robaki i wokół będzie panował smród. Sławoczka powiedział: “Mamusiu, ludzie będą iść i umierać w
  ruchu, ponieważ zupełnie nie będą mieć energii. W naszym mieście będzie tak samo”.
  „To, co będzie się dziać w Rosji, tak samo będzie i w innych krajach” – często mówił Sławik.
  – „Sławoczka, a co to za choroba, jak ona się nazywa?”- zapytała matka. – „Niech popatrzę, mamusiu.
  Oto dom, gdzie mieszkamy, i po cichutku, powoli chodnikiem idzie kobieta. Idzie i widzi, że przed
  wejściem do domu obok ławeczki umiera jej znajoma, upadła i umiera. Kobieta się zatrzymała i myśli:
  „Może jej pomóc? A czy starczy mi sił? Czy dojdę potem do mieszkania i zobaczę swoje dzieci?” … I
  powoli idzie do wejścia… Nie, mamusiu, ta choroba nie ma nazwy” – proroctwa Sławika, s.20.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish