Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Disney ujawnia tęczowe zabawki i ubrania LGBT na nadchodzący „Miesiąc dumy”.

Organizacja narzucająca swój system wartości w USA i Europie Zachodniej zwykła szóstego miesiąca roku organizować święto Sodomy.

 

Firma Walt Disney Company, korporacja szeroko znana z bajek dla dzieci,  programów dla rodzin i parków rozrywki, promuje serię zabawek i ubrań dla dzieci ozdobionych tęczową flagą LGBT przed czerwcowym Miesiącem Równości.

 

Firma, która ma wielki wpływ na dzieci na całym świecie, zaprezentowała swoją Rainbow Disney Collection . Według raportu, w katalogu znajdują się ubrania i zabawki przedstawiające tęczowe towary zaprojektowane z okazji nadchodzącego corocznego Miesiąca Równości w czerwcu, który celebruje społeczność i ruch LGBT.

 

„Odliczanie do miesiąca dumy rozpoczęło się, a kolorowa gama produktów Pride jest już dostępna!” w poniedziałek  ogłoszono kanał Disney Parks na Twitterze . Ogłoszeniu towarzyszyło również kilka tęczowych serc. Ponadto konto na Twitterze odnotowało również, że „The Walt Disney Company przekazuje fundusze w ramach naszego stałego zaangażowania na rzecz organizacji na całym świecie, które wspierają społeczności LGBTQ +”.

 

Gadżety homo Disneya:

 

 

A propos tęczy i jej akceptacji u zwierząt:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZbQM-wCJ960

 

Bóg kocha wszystkich, ale nienawidzi grzechu, a LGBT promuje grzech i bezprawie biblijne jak niektórzy pastorzy.

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

Każdy popełniający grzech Sodomi będzie ukarany śmiercią drugą podczas sądu ostatecznego.

 

Jeśli jesteś homoseksualistą to wiedz, że możesz jeszcze zawrócić ze złej drogi. Jezus Cię kocha i nie chce abyś umarł śmiercią drugą. Z tego można wyjść…Czy chcesz oddać 5 minut na ziemi za życie wieczne?

 

 

 

Grzech zatacza coraz szersze koło i należy wiedzieć, że na akceptacji małżeństw tęczowych się nie skończy. Następny krok to legalizacja adopcji przez środowiska LGBT.

Ostatecznie zalegalizowana będzie pedofilia na potrzeby zwyrodnialców rządzących światem.

 

Wyrzućcie wszystkie bajki Disneya i zabrońcie dzieciom oglądać je w TV. STOP demoralizacji.

 

 

Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.” Mt

 

Bojkotujmy wyroby Disneya!!!

Jesteś wierzącym? Niue bądź dwulicowy…. Nie wspieraj firmy gorszącej dzieci.

 

 «Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Łk

 

 

Zaktualizowane: 6 maja 2021 - 15:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish