Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Test COVID-19 spowodował wyciek płynu mózgowego u pacjenta. Strona fakehunter.pap.pl się myli.

Zapewne są to rzadkie przypadki, ale warte odnotowania ponieważ   SYSTEM  i jego ludzie wraz z mediami ukazują tylko jedną stronę medalu.

 

Test wymazu z nosa COVID-19 przebił wyściółkę mózgu kobiety w USA, powodując wyciek płynu z jej nosa i narażając ją na ryzyko infekcji zagrażającej życiu.

 

Pacjentka po czterdziestce miała niezdiagnozowaną rzadką chorobę, a test, który otrzymała, mógł zostać wykonany nieprawidłowo.

 

Ale jej przypadek pokazał, że pracownicy służby zdrowia powinni uważnie przestrzegać protokołów badań , powiedział AFP Jarrett Walsh, starszy autor artykułu, który ukazał się w JAMA Otolaryngology – Head & Neck Surgery .

 

Lekarze opisujący ten przypadek radzą aby osoby, które przeszły rozległą operację zatok lub podstawy czaszki, powinny rozważyć poproszenie o wykonanie badań ustnych, jeśli są dostępne.

 

W wielu antystemowych filmach ostrzegano przed testem PCR.

W

nie dochodzi do uszkodzenia bariery ochronnej krew-mózg

z mózgu nie dochodzi do uszkodzenia bariery ochronnej krew-mózg

 

Łowcy fałszywych newsów w tej sytuacji się sami mylą:

 

“Zdaniem ekspertów podczas pobierania wymazu z nosogardła w kierunku SARS CoV-2 nie dochodzi do uszkodzenia bariery ochronnej krew-mózg. Jest to anatomicznie mało prawdopodobne.”

 

https://app.fakehunter.pap.pl/raport/dbd85a65-b833-4d85-9c33-093da09dd3b7

 

 

Walsh, która praktykuje w University of Iowa Hospital, powiedziała, że ​​kobieta przeszła badanie nosa przed planową operacją przepukliny, a potem zauważyła, że ​​z jednej strony nosa wypływa jej czysty płyn.

Następnie wystąpił ból głowy, wymioty, sztywność karku i niechęć do światła, i została przekazana pod opiekę Walsha.

„Wcześniej pobrano wymaz w celu wykonania innego zabiegu, po tej samej stronie, żadnych problemów. Czuje, że być może drugi wymaz nie wykorzystywał najlepszej techniki, a wejście było trochę za wysokie” – powiedziała.

 

źródło:

https://medicalxpress.com/news/2020-10-covid-brain-fluid-leak-patient.html?fbclid=IwAR0Z2vOa3pcA8SToE7W0qDulLyTy5wku8Vxzb6g2MaQds4SD8OblrnOGY0A

 

Należy sobie zadać pytanie ile jest nieodnotowanych i nieskojarzonych uszkodzeń tej bariey

 

 

 

Updated: 4 maja 2021 — 09:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: