Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wybieraj sam: kościół albo….

Bóg nie powiedział: dam wam nową synagogę, nowy kościół, ale dam wam nowe serce mięsiste.

 

Jezus Chrystus przyszedł na świat dać wolność od grzechu ale także i od ludzkich tradycji. Przyszedł wyprostować ścieżki ludzi. Przyprowadzić ich do Prawa Bożego a odsunąć od prawa ludzkiego – od tradycji.
Bóg nie założył żadnej religii, a mało tego Jezus potępił tę, w której się wychowywał. Przyszedł przywrócić prawidłowe relacje między człowiekiem a Bogiem.
Zadajcie sobie więc pytanie: czy wasz kościół (nie ma takiego słowa w biblii – jest eklezja) prowadzą Cię do życia w bogobojności jaką żył Henoch, Noe, Dawid?
Większość pastorów prowadzi do ekumeni oraz do dźgania, które jest eksperymentem medycznym.
Na świecie panuje kult ludzi, kult pastorów, kult kapłanów.
Wyznawców Jezusa jest niewielu.
Ważne jest to, co mówi biskup, czy to co mówi pastor.
Portal chnews.pl notorycznie i permanentnie cytuje pastorów. Nic nie było w tym złego, gdyby było to sporadyczne, ale oni propagują kult osoby, kult pastorów.
Przeklęty mążktóry pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę” Jr 17
Bo ktoś powiedział, bo pastor powiedział, bo biskup powiedział. Gdzie jest mowa o tym co Bóg powiedział? Co Jezus powiedział?
Sprzedawana jest jedynie tania łaska. Język takich ludzi ujawnia się w sytuacji sporu. Ofiary ślepych przewodników mają często  niekontrolowany język i serce nienawistne.
Zarówno judaizm jak i kościół katolicki i jego protestanckie córki chcą władzy i wpływów.
Bóg odrzucił tamten Izrael i nie będzie miał skrupułów tym bardziej odrzucić wszelkie niebiblijne kościoły łamiące różne przykazania dekalogu.
 Z powodu nich nadchodzi gniew Boży na synów buntu. (7) I wy niegdyś tak postępowaliście, kiedyście w tym żyli. Kolosan 3.

Zastanówmy się czy dzisiejsi nauczyciele idą drogą Prawa?

Plandemia jest teraz testem na wiarygodność.

 

(23) Ty, który chlubisz się Prawem, przez przekraczanie Prawa znieważasz Boga.. Z waszej to bowiem przyczyny – zgodnie z tym, jest napisane – poganie bluźnią imieniu Boga. (25) Obrzezanie posiada wprawdzie wartość, jeżeli zachowujesz Prawo. Jeżeli jednak przekraczasz Prawo będąc obrzezanym, stajesz się takim, jak nieobrzezany.” Rzymian 2

 

 

Ty, który nazywasz się pastorem lub księdzem a budujesz system bestii i wysyłasz ludzi na modyfikację DNA. Na wstrzyknięcie syntetycznego białka, powodującego choroby autoimmunologiczne…

 

 

 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką 25 i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.” Dzieje 17.

 

 

 

 

Updated: 3 maja 2021 — 14:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: