Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amazon przygotowuje ludzi do znaku bestii. Wprowadza technologię płacenia skanem dłoni.

Witam na Titanicu. Świat się bawi, ale ten statek tonie.

Zmierzamy niechybnie w kierunku realizacji proroctwa sprzed 200 lat:

 

” (16) I sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy, dostali znamię na swoją prawą rękę lub na swe czoła, (17) I aby nie mógł kupować ani sprzedawać, ktoś nie mający znamienia lub imienia dzikiego zwierzęcia, lub liczby jego imienia. (18) Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę dzikiego zwierzęcia; bo jest to liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Obrót bezgotówkowy jest na wyciągnięcie reki. Tatuaże już nie noszą tylko przestępcy jak jeszcze 30 lat temu, ale młodzież i osoby starsze.

W Szwecji jeśli dobrze pamiętam, już ponad 20  tysięcy osób ma w swoim ciele chipy wielkości ziarna ryżu,.

Jak przypuszczali wiele lat temu tacy blogerzy jak ja, system szatana aby wciągnąć ludzi w prototyp znaku bestii jakim są chipy będzie przedstawiał same korzyści płynące z powolnego stawania się cyborgiem.Chipy pomagają ludziom monitorować ich zdrowie, a nawet zastępować “wejściówki” do biur i budynków……

 

 

Amazon.com Inc powiedział, że od środy wprowadza technologię biometryczną w swoich sklepach Whole Foods w Seattle, umożliwiając kupującym płacenie za produkty skanem dłoni.

 

System szatana nie wprowadza wszystkiego od razu, ponieważ byłby duży opór społeczeństwa. Zasada małych kroczków jest zawsze bardzo skuteczna we wszelkiej tyrani. Hitler wiele lat dochodził do władzy.

 

Amazon pozwala kupującym w Whole Foods płacić jednym ruchem dłoni.

 

Według Amazon FAQ, technologia skanowania dłoni analizuje „najdrobniejsze cechy Twojej dłoni – zarówno szczegóły powierzchni, takie jak linie i grzbiety, jak i cechy podskórne, takie jak wzory żył” w celu zidentyfikowania klienta, umożliwiając mu użycie skan biometryczny jako alternatywna (i teoretycznie szybsza) metoda wymeldowania się niż grzebanie się przy karcie kredytowej lub gotówce….

 

Ale to nie tylko są wypełniające się proroctwa. To jest tworzenie nowego Adama. Szatan również chce mieć swoje dzieci. Będą nimi cyborgi.

Już w przyszłym roku pierwsi ludzie wszczepią sobie implant do mózgu. Od pół roku mamy pierwszy raz w historii szczepionki mRNA, które tak naprawdę są technologią. Dodajmy do tego smartwatche, a ludzkość jest przygotowana na połączenie się ze Sztuczna Inteligencją.

 

Hitler musiał użyć przymusu, aby nadać ludziom numery identyfikacyjne na ich ciele.

Klienci AMAZONa będą sami zarejestrują swoje dłonie w kioskach w obsługiwanych sklepach Whole Foods, co spowoduje  powiązanie fizycznej karty kredytowej z tym skanem dłoni….

Już teraz jest program kuszenia tych klientów specjalnymi rabatami.

Black Friday dobitnie pokazuje czym jest hasło rabat, promocja, przecena.

Ludzkość daje się sprzedać za ochłapy. Tylko co tu się dziwić, skoro Polacy dają się przekupić za 500 zł na dziecko i to za swoje pieniądze z podatków i nikt się nie zastanawia ile kosztował chleb czy pomidory, 5 lat temu.

Wykształcenie nie jest żadną miarą wyznacznikiem mądrości. Chyba raczej pychy.

Tylko Prawo Boże daje gwarancję mądrości.

 

Niebawem dojdzie dochód gwarantowany. Chleb z nieba dla mas. wszystko kosztem uduszenie klasy średniej, co będzie ostatnia fazą kowikomunizmu. Faszyzm wygrywa. Korporacje łączą się z państwem. Przymus sanitarny, wykluczenie, piętnowanie, uzależnienie od państwa to elementy świata przedantychrystusowego.

 

_________________

.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

 

 

Updated: 23 kwietnia 2021 — 18:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme