Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Meksyku wzrost liczby protestantów i spadek liczby katolików.

Kiedy w Polsce liczba ewangelików w śniętym pastorstwie, ekumenicznym i prokowidowym wynosi 0,38%, w Meksyku liczba osób wyznających katolicyzm  spadła aż o 5 procent  od 2010 r., Podczas gdy chrześcijaństwo ewangeliczne wzrosło w tym samym okresie o 3,7%.

Jeszcze nie wiadomo jaki będzie procent ewangelików w Polsce po Spisie Powszechnym, ale z tego co wiem, ludzie nie tylko wychodzą w Polsce z kościoła Rzymu ale i z protestantyzmu, który odgórnie jako  Alians Ewangeliczny tkwi ekumeni z Rzymem.

 

Liczba protestantów w Meksyku  wzrosła z 7,5% populacji w 2010 r. Do 11,2% w 2020 r. W Meksyku jest obecnie ponad 14 milionów ewangelików (dokładna liczba to 14 095 307).

Te 0,38% w Polsce jest na wyrost, gdyż połowa zborów prezentuje to samo co Hillsong czy Betel z USA lub kościół Joela Osteena.

 

 

Według ostatniego spisu ludności w tym kraju Ameryki Łacińskiej ponad 10,2 miliona ludzi twierdzi, że nie wyznaje żadnej religii, a 3,1 miliona twierdzi, że są agnostykami…

 

https://evangelicalfocus.com/world/10915/evangelicals-are-112-of-mexican-population-new-census-says

 

Kłania się cytat z Rzymian, który kilka lat temu mną wstrząsnął w swej dosadności:

 

całkowicie zdajesz się na Prawo, chlubisz się Bogiem, 18 pouczony Prawem znasz Jego wolę i umiesz rozpoznać co lepsze, 19 a jesteś przeświadczony, żeś przewodnikiem ślepych, światłością dla tych, którzy są w ciemności, 20 wychowawcą nieumiejętnych, nauczycielem prostaczków, mającym w Prawie wyraz wszelkiej wiedzy i prawdy… 21 Ty, który uczysz drugich, sam siebie nie uczysz. Głosisz, że nie wolno kraść, a kradniesz. 22 Mówiąc, że nie wolno cudzołożyć, cudzołożysz? Który brzydzisz się bożkami, okradasz świątynie? 23 Ty, który chlubisz się Prawem, przez przekraczanie Prawa znieważasz Boga. 24 Z waszej to bowiem przyczyny – zgodnie z tym, jest napisane – poganie bluźnią imieniu Boga

 

To z winy kapłanów poganie bluźnią Bogu odchodząc w ateizm, agnostycyzm, choć często nawet nie wiedza co to jest agnostycyzm.

Kościół katolicki jest, był i będzie zepsuty do szpiku.

 

 

My nadal módlmy się o Polaków aby wyszli z tego Babilonu jakim jest Kościół Rzymski i ekumeniczne zbory protestanckie.

 

 

 

 

Updated: 8 kwietnia 2021 — 18:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: