Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Światowa pastoria odkrywa swoje masońskie karty. Franklin Graham “Jezus przyjąłby szczepionkę”. Potentat świata protestanckiego wzywa innych pastorów, aby nakłaniali swe owieczki!

Od mniej więcej 5 lat udowadniam to, że świat protestancki to świat wilków w owczych skórach. Teraz już mamy kardynalny dowód na uczestnictwo pastorów w masonerii.

Oto syn słynnego pastora Billego Grahama  Franklin Graham prezes i dyrektor generalny Billy Graham Evangelistic Association (BGEA) i Samaritan’s Purse, powiedział ABC News, że mogą wystąpić szkodliwe konsekwencje, jeśli pastorzy zniechęcają członków kościoła do otrzymywania zastrzyku.

Mam nadzieję, że pastorzy na ambonie powiedzą ludziom, w jaki sposób mogą zostać uratowani przed Bożym sądem” – powiedział Graham. „Myślę, że powiedzenie komuś przez pastora, aby nie przyjmował szczepionki, jest problematyczne, ponieważ co by się stało, gdyby ta osoba dostała koronawirusa i umarła?

 

Jednakże  najbardziej dołożył do pieca poniższą manipulacją owcami:

 

Myślę, że gdyby były dostępne szczepionki w czasach Chrystusa, Jezus nawiązałby do nich i użył je – dodał.

 

No cóż… to pokazuje, że cały świat jest w mocy złego i większość protestantyzmu również. Nie tylko takie dziwadła jak Benny Hinn.

Protestantyzm podobnie jak Rzym, którego jest córką prowadzi organizacje charytatywne. Graham jest prezesem Samaritan’s Purse, która  jest ewangelicką chrześcijańską organizacją pomocy humanitarnej, która zapewnia pomoc ludziom w potrzebie jako kluczowy element jej chrześcijańskiej pracy misyjnej.

Gros pastorów jest masonami i gdybym miał wytypować w Polsce wymieniłbym kilkudziesięciu.

 

Tylko Biblia i relacja z Jezusem może ochronić ludzi przed wszelkim kłamstwem.

 

W  poście na Facebooku  początku tego miesiąca Graham chwalił Boga za pozytywne osiągnięcia, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku.

 

„Jestem wdzięczny Bogu, że obserwujemy spadek liczby przypadków COVID-19 i że podejmowane są kroki w celu przywrócenia naszej gospodarki, przywrócenia ludzi do pracy i powrotu dzieci do szkoły. Dziękujemy Bogu za te kroki naprzód. Wciąż módlcie się za nasz naród ”.

źródłó: https://www1.cbn.com/

 

 

Totalny manipulator na usługach syjo-wwatykanizmu.

 

Jego ojciec z Karolem Wojtyłą ( Katz).

Graham masonem:

 

 

Jeśli dobrze pamiętam i rozpoznaje na tej fotce  jest Kent Hovind: trzeci od prawej z tyłu…

______

uaktualnienie 23.03.

Kilka osób stwierdziło, że to nie jest Kent

 

_________________________

 

Pisałem o problemie:

 

Masoni kontrolują wszystkie denominacje. Część I.

 

Kiedy pisywałem o pastorstwie sprzedajnym pojawiały się ataki, że czepiam się pastorów, a teraz wszystko wychodzi na jaw.

 

Jest jeszcze gorzej. Według mojej oceny kilku pastorów antykowidowych również jest z ekipy wilków. Wy wiecie do kogo nie mam zaufania. Ale i oni niebawem się ujawnią…

 

” To mówi Pan: Przeklęty człowiekktóry ufa w człowieku i kładzie ciało za ramię swoje, a od Pana odstępuje serce jego. ” Jer 17

 

 

 

.

Updated: 23 marca 2021 — 15:48

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: