Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

YouTube usunął kanał NTV.

Pomimo, iż ten kanał miał charakter new age, uważam, że było tam wiele cennych materiałów i jakby nie było był antysystemowy.

W tym momencie nie istotne, kto informuje o prawdzie. Ważne jest zasiewanie prawdy o plandemii.

Dlaczego ma to znaczenie?

 

Napisałem kilka tygodni temu artykuł o tym, jak to nasi sąsiedzi mają twardy lockdown (zamknięcie), kiedy my swobodnie chodzimy sobie do sklepów i podróżujemy po Polsce. W Słowacji bez testu NIKT nie może wychodzić z domu. W Niemczech, nie pamiętam czy w całych, podróż tylko do 5km.

 

W ten sposób patrząc usunięcie kanału NTV spowoduje wielką szkodę w rozpowszechnianiu prawdy.  Zwłaszcza, że mieli ponad 330 tys subskrybentów. To, co się teraz dzieje przypomina jak wspomniałem kilka dni temu rok 1933 i palenie książek przez Hitlerowców.

 

 

Przy tej okazji proszę o modlitwę za Janusza Zagórskiego, który reklamuje nauki new age.. Prośmy Boga aby pokazał mu prawdę która go wyzwoli z wszelkiego zwiedzenia.

 

Ten system syjo-watykański idzie zgodnie z metodą małych kroczków, ale ostatnio dają duże kroki w celu wyeliminowania prawdy.

Wolność słowa się kończy i szkoda, że niewierzący Jezusowi antysystemowcy wierzą, że będzie jeszcze normalnie. Nie, nie będzie już normalnie. Będzie coraz gorzej. Jednakże możemy wiele ograniczeń i terroru opóźnić.

Róbmy więc wiele dla siebie i dla naszych rodzin, aby mieć czyste sumienie i móc sobie kiedyś powiedzieć: zrobiłem co się dało.

 

 

 

 

Updated: 8 marca 2021 — 14:02

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: