Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwszy koncert Green Pass dla zaszczepionych w Tel Avivie – światowej stolicy gejów.

System tresuje ludzi przyzwyczajonych do Babilonu: systemu religijno-kulturowego.

Osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi COVID-19 i posiadające „zieloną przepustkę” (dowód pełnego zaszczepienia) biorą udział w „koncercie z zieloną przepustką” zorganizowanym przez  Tel Awiw na stadionie Bloomfield w izraelskim śródziemnomorskim mieście nadmorskim 5 marca 2021 roku. (Zdjęcie: JACK GUEZ / AFP)

https://www.timesofisrael.com/tel-aviv-hosts-its-first-concert-for-the-vaccinated/?fbclid=IwAR1iTvxTZoEUQD_Gtvu5fkM3MOYsHNau5GukbqxHFtcKj3VwZPYil7tLnj4

 

Stadion posiada miejsca dla 30 tysięcy fanów, ale na pierwszym koncercie przyjął 500 fanów  izraelskiej gwiazdy popu Ivri Lidera.

Matka Ivri urodziła się w Polsce tak jak znaczna część Żydów z obecnego Izraela. W roku 2002 człowiek ten przyznał się, że jest gejem.

 

Obecni Żydzi są w dużej mierze potomkami Sodomitów (Kananejczyków) i dlatego akurat światową stolicą LGBT jest Tel Aviv.

Na poniższym zdjęciu jest starsza kobieta mieszkająca w Izraelu:

 

Otrzymuje zastrzyk przypominający szczepienia przeciwko Covid-19 w domu opieki. Reuters.

 

Podczas gdy sklepy, targowiska i muzea były otwarte dla wszystkich w niedzielę, inne miejsca – w tym siłownie, hotele i obiekty kulturalne czy sportowe – dostępne są tylko dla posiadaczy przepustki, zwanej potocznie „zielonym paszportem”.

 

Zielony pozytywnie się kojarzy jako jakiś EKO, zdrowy, dobry, ale my wiemy, że jest wprost przeciwnie…

 

 

Green Pass jest po prostu przepustką, ale słono okupioną.

Jedna z fanek gejowskiego muzyka będąca na koncercie powiedziała:

 

To jest naprawdę fajne. Jestem taka szczęśliwa. Mam nadzieję, że to początek okresu, w którym wrócimy do naszego normalnego życia”

 

Izrael jest jednym ze światowych liderów szczepień Covid-19 na mieszkańca. To oficjalnie. Nieoficjalnie antysystem kwestionuje wiarygodność szczepień mieszkańców Izraela.

Z drugiej strony publikowałem Wam listę z powikłaniami i zgonami osób zaszczepionych  w tym kraju…

 

Owo normalne życie będzie miało swój koszt.

Tylko, że dla nas biblijnie wierzących nie jest choćby w ułamku atrakcyjna. My nie musimy chodzić na mecze, koncerty marionetek masonerii.

 

Wolność, którą dają jest zniewoleniem. Prawdziwa wolność ta ziemska oczywiście, przejawia się nie w uczestnictwie w tej satano-kulturze, ale w radości z oddychania czystym powietrzem bez kagańca dającego dwutlenek węgla.

 

3 wojna światowa dopiero się zaczęła i niebawem będziemy bardzo podzieleni z resztą społeczeństwa zawierzającym swoje zdrowie i życie bezbożnym ludziom.

 

 

 

 

Updated: 8 marca 2021 — 17:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: