Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chwała Bogu za tych ratowników medycznych.

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10225564214752540&set=a.10201348319890303

 

 

Updated: 5 marca 2021 — 13:28

1 Comment

Add a Comment
  1. Bardzo dobra postawa ratowników. Chociaż uważam, że w mowie codziennej jest pewne nadużycie bo to nie jest szczepionka tylko “preparat eksperymentalny” dopuszczony warunkowo. Co raz więcej mówi się też o reakcji typu ADE czyli zwiększeniu intensywności infekcji zależne od naszych przeciwciał, jednym słowem ponowna reinfekcja wirusem może przynieść ciężkie powikłania, ze śmiercią włącznie – już dziś przeczytałem na głównej stronie mainstreamowego portalu “informacyjnego”: Medyk przeszedł ponowne zakażenie i zmarł; jakiś czas temu znajoma opublikowała pożegnanie z koleżanką, doktorką (będącą po jednym szczepieniu – dopytałem o ten szczegół) również “zmarła na koronawirusa”.

    Ciekawie sprawa też się ma w Tanzanii, tamtejszy prezydent, absolutnie nie chce słyszeć o żadnych szczepionkach. W zamian zaleca wzmocnienie organizmu sposobami naturalnymi: “odżywanie, ruch i higiena” – najciekawsze w tym wszystkim jest to, że w opozycji do niego stoi biskup Tanzanii, a funkcjonariusze kościelni prowadzą akcję informacyjną o maseczkach i żelowaniu rączek. Tanzania jest to jeden z nielicznych krajów, które nic sobie nie robią z ogólnoświatowej psychozy koronawirusa, nie ma tam obostrzeń i szczepień a mimo to wciąż na Zanzibar (wyspa należąca do Tanzanii) walą tumanie polskie gwiazdy showbiznesu, które w kraju nawołują do szczepień i się boją tej “strasznej” grypy – tam widocznie się jej nie boją.

    Ja dziękuję Bogu, że ten polski rząd jest tak nieudolny, że nie ufa mu ponad połowa społeczeństwa – przez to jest mu trudniej wprowadzać te wszystkie głupoty. Ale to nie znaczy, że nie szkodzą, panujący premier zdaje się “ulubieniec Morganów” i banksterów tak zadłużył kraj że to już przechodzi wszelkie pojęcie. W kilka lat zaciągnięty dług przekroczył już zadłużenie wszystkich rządów od 1990 roku – premier może teraz powiedzieć do międzynarodowych instytucji – misja wykonana. W tym czasie prezydent zjedzie kilka razy na nartach, bo przecież powołał dla pijaru radę zdrowia – co z tego, że NFZ nawołuje dziś do ograniczenia operacji do minimum, a ludzie umierają w domach bez specjalistycznej pomocy medycznej – mamy przecież radę ds. zdrowia przy prezydencie hurra! wszystkie problemy rozwiązane! można jechać na narty. Mało tego, że prezydent otoczył się ponad 140-stoma doradcami (o ok. 100 osób więcej niż jego niezbyt rozgarnięty poprzednik) – toż to prawdziwy dwór Nabuchodonozor i kraj rad w jednym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: