Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chcesz udać się do Chin? Musisz nadstawić tyłek to testu analnego.

To nie jest 1 kwietnia. To komunizm, który budowany jest przez Watykan, a więc każdy kto w choćby małym stopniu autoryzuje kościół katolicki odpowiada za wprowadzanie światowego komunizmu.

 

 

“Kontrowersyjny pomysł chińskich władz bardzo szybko stał się realny. Rząd Chin zdecydował, że analne testy na obecność koronawirusa będą obowiązkowe dla podróżnych przybywających do kraju z zagranicy.

Chiński rząd twierdzi, że wymaz pobierany z odbytu zapewnia większy stopień dokładności niż wymaz z gardła czy nosa. Ten niewzbudzający sympatii sposób badania na obecność koronawirusa polega na włożeniu bawełnianego wacika na głębokość od trzech do pięciu centymetrów do odbytu i wielokrotnym obróceniu nim.

Chiny analne testy na lotniskach w Pekinie i Szanghaju.

Nowa metoda była jak dotąd testowana w Chinach na osobach, które odbywały kwarantannę. Jednak władze kraju podjęły decyzję o wprowadzeniu nowych wymogów dotyczących podróży na lotniskach w Pekinie i Szanghaju. Pojawią się tam tzw. węzły testowe, gdzie podróżni przybywający do kraju będą testowani analnie.”

https://www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fturystyka.wp.pl%2Fchiny-to-juz-pewne-analne-testy-na-covid-19-obowiazkowe-dla-obcokrajowcow-6614450598746784a&nil&src01=6a4c8&fbclid=IwAR3x1YaPqy7oALOHhlueKBmLdAdSwZ_Eg-8FsIVpqzU-EskRLBKkbGfdOIE

 

To jest upodlenie człowieka. Gdzie są światowe organizacje broniące praw człowieka? W kieszeni Watykanu i Judejczyków, którzy Judejczykami nie są.

 

Joe Biden jest katolikiem, a więc posłusznym papieżowi pracownikiem.

 

 

Biblia nazywa kościół rzymski Wielką Nierządnicą. Niektóre przekłady bardziej dosadnie nazywają ten odstępczy kościół.

 

” Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą, siedzącą nad wielkimi wodami, (2) Z którą oddali się nierządowi królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi zostali upojeni winem jej nierządu. (3) I przeniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na szkarłatnym dzikim zwierzęciu, które jest pełne bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów. (4) A kobieta była przyobleczona w purpurę i w szkarłat, i ozdobiona złotem i drogim kamieniem, i perłami, mając w swojej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swojego nierządu. (5) A na jej czole wypisane jest imię: „Tajemnica, Wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”. ” Ap 17.

 

 

 

Komunizm wymyślili jezuici słusznego pochodzenia.

Chiny podobnie jak trochę w innym modelu Szwecja stały się poligonami doświadczalnymi. Dzisiaj Chiny, a jutro? Dopiszcie sobie sami. Jezus powiedział, że :

 

“Będzie bowiem wówczas wielki uciskjakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał.” Mt 24

 

To ten bluźnierczy i podły, bestialski kościół rzymski – synagoga szatana – odpowiada za wszystkie wojny i ubóstwo.

Stworzył on Babilon. Dla każdego coś niekoniecznie dobrego.

Szanowni Czytelnicy! Jeśli jeszcze nie wyszliście z tej ohydy to natychmiast wyjdźcie i nie miejcie z nią nim wspólnego.

 

(4) I słyszałem inny głos, mówiący z nieba: Wyjdźcie z niego, mój ludu, abyście nie byli współuczestnikami jego grzechów, i abyście nie otrzymali z jego plag(5) Albowiem jego grzechy sięgnęły aż do nieba, i wspomniał Bóg na jego niesprawiedliwe czyny. (6) Oddajcie mu, jak i on wam oddawał, dwa razy tyle, oddajcie mu podwójnie według jego czynów; w kielichu, w którym nalewał, nalejcie mu podwójnie” Ap 18.

 

Wyjdźcie z kościoła Rzymu i czytajcie biblię- Słowo od Boga. Żywe Słowo. Ten blog powstał dzięki Słowu Bożemu.

 

 

Babilon to: muzyka, religie, filmy, sport nie mający nic wspólnego z Bogiem.

 

Kiedy już wyjdziecie z Rzymu, Babilonu, nie wstępujcie do żadnego kościoła protestanckiego, gdyż te są córami Rzymu. Wszystko maja pod kontrolą. Nie wierzysz? Sprawdź ekumenizm Aliansu Ewangelicznego.

 

Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. ” 

 

“Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego – według tego, co mówi Bóg” 2 Kor. 

 

 

 

Updated: 5 marca 2021 — 11:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: