Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Paszport szczepionkowy po drugiej dawce szczepień.

Wielu mówiło na początku show ze szczepieniami, że pierwsza szczepionka nie będzie toksyczna…

Teraz dowiadujemy się, że paszport immunologiczny otrzyma tylko osoba, która podejmie się drugiego szczepienia.

 

Polskieradio24:

 

Wiceminister zdrowia Anna Goławska poinformowała, że każda osoba zaszczepiona przeciw COVID-19 otrzyma potwierdzenie, które nazwała “paszportem osoby zaszczepionej“. Wyjaśniła, że nastąpi to po przyjęciu drugiej dawki szczepionki.

Potwierdzenie będzie miało formę kodu QR. Jak mówiła wiceminister, będzie je można pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub z aplikacji mObywatel. Anna Goławska dodała, że jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, będzie je można także wydrukować w punkcie szczepień. Kod “to będzie tak zwany paszport osoby zaszczepionej, który będzie potwierdzał, że osoba została zaszczepiona i może korzystać z uprawnień, które przysługują osobom zaszczepionym” – powiedziała wiceszefowa resortu zdrowia.

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2657578,Paszport-osoby-zaszczepionej-Otrzyma-go-kazdy-kto-przyjal-druga-dawke

 

 

Jesteśmy już o krok od:

On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

 

Kod QR jest bardzo szybkim wstępem do znaku bestii jakim będą tatuaże elektroniczne…

 

 

Ale najpierw będzie po kodzie QR chip:

 

 

Polska z nazwy firma Hemp and Wood będzie się tym właśnie zajmowała.

 

 

“Hemp & Wood, spółka notowana na warszawskiej GPW, rozszerza obszar działalności. W ramach joint venture z amerykańską firmą biotechnologiczną Alivecel przeniesie do Polski część badań nad narzędziem do monitoringu stanu zdrowia — implantem wszczepianym podskórnie, umieszczanym w dłoni między kciukiem a palcem wskazującym. Skonfigurowany z aplikacją sensor może na bieżąco kontrolować poziom glukozy i insuliny. Prace nad nim są mocno zaawansowane”

https://www.pb.pl/podskorny-implant-z-amerykanskim-kooperantem-990667

 

 

Bydło musi być policzone i sklasyfikowane i uzależnione od swego pana (dochód gwarantowany).

Dlatego w ciągu najbliższych miesięcy wprowadzą o wiele więcej ograniczeń aby postawić ludzi pod ścianą.

Będą ograniczenia w dostawie żywności, prawdopodobnie również prądu – zima jest doskonałym okresem do szachowania ludzkości – oraz zakazie wstępu do marketów bez maski a później bez szczepień. Jesteśmy w więzieniu na ziemi, z którego może nas tylko wyciągnąć Jezus Chrystus.

Pomyślcie teraz, co by było, gdybyśmy nie mieli takiego Wybawcy? Porażka, szłoby się tylko pogrążyć w rozpaczy.

Chwała Jezusowi za to, że chce nas ludzi grzesznych wyciągnąć z tego podłego świata, w którym rządzi szatan oraz jego ludzie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: