Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fundusz kompensacyjny za powikłania poszczepienne z pieniędzy podatników. Korporacje czyste jak …

Przepraszam za mocne słowa, które zastosowałem w tekście, ale jestem wrażliwy na niesprawiedliwość i dlatego będę się posługiwał językiem przyrodniczym….

 

My, wierzący w Jezusa, jesteśmy owieczkami i potrzebujemy dobrego pasterza, gdyż w tym świecie kłamstwa i wilków nie da się prawidłowo iść przez życie bez Jezusa i Jego Słowa, które filtruje to co dobre, od tego co złe, nieczyste.

Biblia także mówi na łamach proroka Izajasza o kapłanach nie ostrzegających przed złem jako o “psach leniwych”.

Natomiast ja uważam, że ludzie niechcący poznać prawdy są jak barany idące na rzeź. Tak, tak, to po prostu barany.

Trzeba być baranem, aby godzić się na takie “prawo”:

 

Rząd korporacji tworzy szczepionkowy Fundusz Kompensacyjny.

“O odszkodowanie za działanie niepożądane szczepionek przeciw COVID-19 będą mogły ubiegać się osoby hospitalizowane przynajmniej 14 dni lub te, które doznają wstrząsu anafilaktycznego – poinformował na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.”

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fundusz-Kompensacyjny-odszkodowania-za-powiklania-po-szczepionce-na-COVID-19-8035559.html

 

Świadczenie będzie wynosiło od 10 tysięcy do 100 tysięcy PL zł.

 

Wygląda to bardzo tragicznie, gdyż rozum nie idzie w parze z wykształceniem. Niedawno rozmawiałem z konserwatorem w szpitalu, czyli pracownikiem fizycznym. Na swój prosty sposób widzi tę szopkę i nie godzi się na szczepienia, kiedy wielu prawników, lekarzy, naukowców zaszczepi się, a następnie za swoje pieniądze z podatków oraz za pieniądze społeczeństwa, a nie  fascis korporacji medycznych dostaną rekompensatę za powikłania poszczepienne.

Świat duchowy jest o wiele bardziej realny niż ten, który widzimy.

Tam nie ma kłamstw oraz zwiedzenia.

 

Rząd coś wspomina o możliwym udziale w tych kompensacjach firm medycznych być może od przyszłego roku.

 

To bezprawie jest niebywałe i jeszcze bardziej niewiarygodna jest akceptacja społeczeństwa tego bezprawia.

Nie wiem czy do tej nieświadomej części społeczeństwa nie zwracać się Wasza  Barańska mość….

 

Z niemocy chyba to piszę…

Konsultuje się z bliskimi mi osobami w kwestii uświadamiania biblijnego oraz kowidowego i doszliśmy do jednego wspólnego wniosku:

 

WIEDZA I MĄDROŚĆ NIE MOGĄ BYĆ PRZEDSTAWIANE JAKO TANI TOWAR NA SIŁĘ WCISKANY NICZYM OD AKWIZYTORA.

 

Tym bardziej Jezus nie może być wciskany ludziom jak proszek do prania czy jakaś kryptowaluta.

Nie rzuca się pereł przed świnie i dotyczy to wszystkiego.

Nie obniżaj wartości czegoś drogiego. Jeśli ktoś nie chce poznać prawdy, to musisz mu dać wybór. Robiłeś/aś co mogłeś/aś. Czasem ludzie muszą się sparzyć, aby dojrzeć swój błąd.

Jeśli więc Bóg daje się nam sparzyć, to my mamy na siłę forsować naszą wiedzę?

 

Czy w tej sytuacji mamy się poddać? Absolutnie nie. O osoby, na których nam zależy, powinniśmy troszczyć się poprzez usilne modlitwy, ale nie wciskanie “taniego towaru”.

Jeśli wciskasz coś na siłę, to staje się to tanie. Towar ma być niedostępny. Popatrzcie na system, oni czynią kiepski towar niedostępnym. Czytamy o tym, że Pfizer ogranicza produkcję szczepień na Europę. Od razu pojawia się myśl “ojej czy dla mnie wystarczy”? Sataniści z teatrów i branży muzycznej rzekomo walczą o szczepionki poza kolejnością. Ale afera….To oni mogą mieć, a ja nie? Co za niesprawiedliwość…Ja też chcę szczepionkę..

Takie myśli się pojawiają u Kowidian.

 

A my coś drogiego oferujemy za 2 złote. Żenua…

Jeszcze człowiek robi z siebie oszołoma, zę mówi inaczej niż większość..

 

Dosyć wciskania prawdy i Jezusa.

Jest internet, ludzie mają mózgi, mają wybór…

Można wejść na takie blogi jak mój, można wejść na fora szczepionkowe. To w kwestii kowikomunizmu.

W kwestii wiary można zaobserwować przyrodę, przeczytać nawet w mainstreamie o wypełniających się proroctwach i dalej szukać samodzielnie.

 

Prawda ma swoją wartość. Nie róbmy z niej bubla!

 

 

 

Updated: 18 stycznia 2021 — 19:28

2 komentarze

Add a Comment
 1. Witam, dużo ostatnio się dzieje włącznie z tym, że podobno 21 grudnia weszliśmy w erę Wodnika, a miesiąc później będziemy już świadkami zaprzysiężenia nowego prezydenta USA. Nie mniej jednak należy sprostować, że wielka koniunkcja Saturna i Jowisza miała miejsce w konstelacji Koziorożca a nie Wodnika, jak powszechnie się mówiło. A kim jest Wodnik, jak nie Jezusem? “Pragnącemu dam darmo pić ze źródła życia” (Ap 21,6) – można tak się podroczyć ze wszystkimi new age’owskimi sektami.

  Biden, Trump nie ma tu znaczenia, już dawno ostrzegałem, że Trump nie jest antychrystem, ale jego zadaniem jest wywołanie zamieszek i chaos, teraz widać to jeszcze wyraźniej. Ciekawi ludzi napadli na Capitol, jeden z nich tj. “człowiek bizon” stwierdził ostatnio, że jest wyższym bytem pozaziemskim i pobyt tu na ziemi pomoże mu wznieść się do innej rzeczywistości.

  Szczepionki również są bardzo ciekawe, dopuszczone warunkowo na rok, nie znamy długofalowych skutków, dużo ludzi ustawia się po nie w kolejce, jak po wybawienie. Media zastosowały starą sztuczkę bazując na wadach Polaków i rozkręciły akcję z celebrytami pt. “efekt niedostępności” szczepionka jako dobro luksusowe. Obecnie jest stosowana nowa taktyka pt. “Dużo ludzi chce się szczepić”. Nie jestem przeciwnikiem szczepionek, ale dobrze pamiętam szczepionki na wirusa świńskiej grypy. Pamiętam jak obecny rząd będący w opozycji wymierzał cięgi Ewie Kopacz za brak zakupu szczepionek, które okazały się toksyczne. Szwecja do dziś wypłaca odszkodowania, a we Francji poleciały głowy i minister zdrowia musiała ustąpić z urzędu. Wtedy też Kopacz otrzymała słuszne ostrzeżenia od dr. Majewskiej, które wpłynęły na jej decyzję. Dziś ta sama pani dr ostrzega przed “szczepionkami” mRNA za co spotyka ją ostracyzm “oświeconego” środowiska medycznego.

  Wszyscy tańcują w chocholim tańcu, jak dzieci we mgle – szczepionka rozwiąże wszystkie problemy! hurra! a co z amantadyną? stosujący ją lekarz już został podany do sądu za jej stosowanie, chociaż jest to lek jak najbardziej antywirusowy, blokujący replikację wirusa grypy typu A w komórkach po zaledwie 48 godzinach stosowania. “Straszny wirus” dopadł też moich dziadków oboje po 80-tce, babcia przeszła to z dwudniową gorączką, dziadek który choruje od ponad 20 lat na cukrzycę i jest otyły, wylądował w szpitalu pod tlenem na 7 dni – a bywały grypy, które gorzej przechodził. Straszny wirus zaatakował też Japonię! na wirusa zmarło tam 4200 osób, co roku samobójstw popełnia 20 000 Japończyków, a w 2020 ten wskaźnik wzrósł o 16% tj. ponad 3000 osób, czy możemy więc mówić o “pandemii samobójstw”?

  wszystko jest bardzo chaotyczne i nie logiczne, ale jak najbardziej zgodne z odgórnym planem: W 1984 roku Orwell napisał, że Ignorancja To Siła! i miał rację, żyjemy w społeczeństwie ignorantów, a każdy przejaw indywidualnego myślenia czyni z ciebie oderwanego, niebezpiecznego szaleńca. Tą siła (nie)rząd niszczy gospodarkę, skazuje ludzi na jego łaskę i niełaskę, szantażuje i tak nic niewartymi tarczami. Premier, jako były bankier jest świetnie poinformowany o co w tym wszystkim chodzi, już w wakacje wspomniał o Nowym Porządku po “pandemii”, jak widać realizuje scenariusz bezbłędnie.

  1. “wielka koniunkcja Saturna i Jowisza miała miejsce w konstelacji Koziorożca a nie Wodnika”
   Nie chodzi chyba o słońce, a o pozycje saturan i jowisza w znaku…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: