Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nadchodzą 4 jeźdżcy. Gates zakupił 242 000 akrów ziemi uprawnej w całych Stanach Zjednoczonych.

Wczoraj z rana umieszczałem film z kanału BaldTV, w którym przedstawione są fakty dotyczące planowanego ograniczenia dostaw żywności.

W moich filmach na starym kanale mówiłem wam, że markety skupują żywność. Być może pisałem na blogu.

 

 

Teraz dochodzi nowy news, który utwierdza mnie w przekonaniu, iż nadchodzi 4 jeźdźców Apokalipsy:

 

 

 I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać. (3) A gdy zdjął drugą pieczęć, usłyszałem, jak druga postać mówiła: Chodź! (4) I wyszedł drugi koń, barwy ognistej, a temu, który siedział na nim, dano moc zakłócić pokój na ziemi, tak by mieszkańcy jej zabijali się nawzajem; i dano mu wielki miecz. (5) A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej. (6) I usłyszałem jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.” Ap 6

 

 

Na początku pandemii zwróciłem moim słuchaczom uwagę na zbieżność nazwy wirusa z pierwszym jeźdźcem, który ma koronę na głowie.

Przypominam także, że wszyscy masońscy politycy jednym chórem mówili o półtora roku. Wtedy to stwierdziłem, że w ciągu półtora roku pojawi się antychryst. Za miesiąc mija rok…

21 będzie miała inauguracja Bidena. To jest ich czas. Zło nadchodzi wielki krokami.

Jeśli jesteśmy na etapie białego konia, to czeka nas jeszcze wojna i dopiero głód.

O wojnie mówiłem. Pytanie kiedy będzie.

 

Na potwierdzenie czasem powoli a czasem szybko proroctw z Apokalipsy dzisiaj dowiedziałem się, że Gates który jest czwartą najbogatszą osobą na świecie i znany jest ze swoich  umiejętności do programowania, a nie zamiłowania do natury, kupuje ogromne akry ziemi uprawnej w całych Stanach Zjednoczonych,

 

W rzeczywistości, zgodnie z raportem Forbesa , kupił on ponad 242 000 akrów ziemi uprawnej, co oficjalnie czyni go najlepszym prywatnym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce. Gates od lat kupuje grunty rolne w miejscach takich jak Floryda i Waszyngton i zbudował ogromny portfel gruntów rolnych obejmujący 18 stanów. Jego największe gospodarstwa znajdują się w Luizjanie (69 071 akrów), Arkansas (47 927 akrów) i Nebrasce (20 588 akrów).

Razem daje to 96800 hektarów.

 

 

Co jest intrygujące piszący o tym dziennikarze Forbes pojęcia nie mają w jakim celu Gates kupuje tyle ziemi…

 

Ten człowiek tworzący sobie otoczkę filantropa chce wprowadzić monopol na żywność, a wtedy faktycznie zrealizuje się proroctwo:

 

 I usłyszałem jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.

 

Ale kogo to interesuje, są przecież ważniejsze rzeczy od proroctw biblijnych.

Dlatego świat czeka globalny głód i niedobory żywności.

Dlatego zwolennicy UE, która rozwaliła nasze rolnictwo zapłacą za to słono.

 

Gates zapewne użyje tę ziemię  do kontrolowania dostaw żywności w kraju, oferując sztuczną żywność zmodyfikowaną genetycznie, taką jak Future Meat, aby zatruć  populację.

 

Bill Gates inwestuje w mięso uzyskiwane laboratoryjnie hodowane. Ja wiem,że dla wielu jest to matrix, coś niewiarygodnego i dlatego może wyjaśnię na czym ma polegać produkcja mięsa produkowanego w laboratorium.

 

Satano-naukowcy nazywają to “czystym mięsem”. Oni muszą zawsze nadawać pozytywne nazwy do złych celów.

Owo “czyste mięso” po prostu rośnie w laboratorium, zamiast być częścią zwierzęcia.

 

Pisałem o tym:

 

W Chinach budowane jest miasto robotów. Dlaczego Gates zainwestował w “sztuczne mięso”.

 

 

W 2008 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła dotacje w wysokości 306 milionów dolarów na promocję

zrównoważone rolnictwo wśród drobnych rolników w Afryce Subsaharyjskiej i Azji Południowej i dalej inwestuje w rozwój i proliferację „superplonów” odpornych na zmiany klimatyczne i wysokowydajnych krów mlecznych.

 

To wszystko za przyzwoleniem głupiej ludzkości, głosującej za socjalizmem (czytaj niekomunizm), który oddał nas w ręce korporacji.

 

 

Powyższe foto jest z kreskówki predykcyjnej Simpsonowie. To 21 stycznia będzie światowym dniem ciemności bez względu na to co temu będzie towarzyszyło.

 

Niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece. Czytajcie Jego Słowo, nie ufajcie żadnym szczepionkowym pastorom i proizraelskim.

 

Chwała Jezusowi.

 

https://www.forbes.com/sites/arielshapiro/2021/01/14/americas-biggest-owner-of-farmland-is-now-bill-gates-bezos-turner/?sh=69ea2536096f

 

 

Updated: 16 stycznia 2021 — 22:44

4 komentarze

Add a Comment
 1. Szanowny Piotrze, w obrachunki wdarł się czeski błąd 🙂
  1km2 = 100ha
  98 000ha = 980km2
  Posiadłość Gatesa stanowi ok. 8,2% pow. woj. świętokrzyskiego
  980 / 11 710 = 0,082 x 100% = 8,2%
  Co stanowi 0,3% pow. Polski
  980 / 312 679 = 0,0031 x 100% = 0,31%

 2. W październiku umieszczałeś Piotrze raport kanadyjskiego polityka dot. pandemii. O ile pamiętam już na drugą połowę tego roku, przewidywał przerwy w dostawach żywności. Jak dotąd plan w pełni się realizuje. Budowa szpitali tymczasowych, stopniowy wzrost chorych i umieralności z powodu c19, stało się faktem.

 3. Hektary są dobrze przeliczone. Ułamki nie. Napisałeś;
  “Dla przykładu województwo świętokrzyskie ma 11 710 km², czyli stanowi to mniej więcej 1/10 posiadłości Gatesa.
  Polska ma 312 679 km². Gdyby Gates chciał zakupić ziemię w Polsce byłoby to 2/3 Polski”
  Posiadłość Gatesa jest 12,5 razy mniejsza od świętokrzyskiego, stanowi 8% jego powierzchni, a nie odwrotnie. Z kontekstu zdania wynika, że świętokrzyskie jest 10 raz mniejsze od jego majątku. Nie mam pojęcia skąd się wziął szacunek 2/3 Polski, ale już nie wnikam. Nie chcę być zbyt małostkowy 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme