Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Chinach budowane jest miasto robotów. Dlaczego Gates zainwestował w “sztuczne mięso”.

Tytułem wstępu.

YOUTUBE banuje mi wszelkie możliwe kanały i jestem skazany na pisanie. Na najnowszym kanale gdzie mam ok 1800 subsrybentów mam bana na około tydzień jeszcze. Ale wg mojej oceny ktoś YT w tym pomaga jakiś hejter. Proszę o modlitwę za tę osobę pałającą nienawiścią, która co rusz zgłasza moje filmy korporacji YT.

Tymczasem dowiadujemy się, że:

“Od robotów dostarczających kawę po krzesła biurowe, które przestawiają się po spotkaniu, projekt inteligentnego miasta w Chinach ma na celu objęcie władzy sztuczną inteligencją, powiedzieli jego twórcy na konferencji w tym tygodniu”

 

 

 

To nie jest science  fiction, a realizacja programu zawartego w filmach science fiction. Mnie osobiście to co się dzieje na świecie przypomina konkretnie ponurą rzeczywistość filmu “Ja Robot”.

 

Co ciekawe koncepcja ta jest połączeniem dwóch firm: duńskiej firmy architektonicznej BIG i chińskiej firmy technologiczna Terminus.

Planują oni obudowę opartego na sztucznej inteligencji projektu kampusowego w mieście Chongqing w południowo-zachodnich Chinach

Projekt o nazwie Cloud Valley planuje wykorzystać czujniki i urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi do gromadzenia danych na temat wszystkiego, od pogody i zanieczyszczeń po nawyki żywieniowe ludzi, aby automatycznie zaspokoić potrzeby mieszkańców – powiedział założyciel Terminus, Victor Ai.

Teraz wiadomo po co jest 5G a niebawem 6G.

 

 

Wszystko brzmi ładnie, roboty w służbie ludzkości. Tylko, że już są projekty wydzielania ludziom dziennych porcji o określonej liczbie białka i węglowodanów. Wszystko w ramach walki z kryzysem, który sami tworzą oraz w trosce o środowisko.

 

W tle napis “Czas na transformację”

Grupa Terminus specjalizuje się w sztucznej inteligencji i robotyce

 

 

Dlatego jak Was informowałem w filmach, Bill Gates inwestuje w mięso uzyskiwane laboratoryjnie hodowane. Ja wiem,że dla wielu jest to matrix, coś niewiarygodnego i dlatego może wyjaśnię na czym ma polegać produkcja mięsa produkowanego w laboratorium.

 

Satano-naukowcy nazywają to “czystym mięsem”. Oni muszą zawsze nadawać pozytywne nazwy do złych celów.

Owo “czyste mięso” po prostu rośnie w laboratorium, zamiast być częścią zwierzęcia.

 

 

 

Start-upy takie jak MosaMeat, JUST i Memphis Meats to mięso inżynierii tkankowej w laboratorium, które pozwala ludziom cieszyć się byciem mięsożercą bez żadnych problemów środowiskowych lub etycznych…. Jakie to “pienkne”…

 

Wydaje się teraz być zrozumiałym powstanie wszelkich ruchów wegańskich w trosce o zwierzęta. Jest to ta sama taktyka jak z ruchami prokapitalistycznymi. W imię dobrych poniekąd ideii programuje się społeczeństwo na światowy totalitaryzm. Kapitalizm zbudował kapitał korporacji a upodlił klasę średnią. Natomiast veganizm zbudował eko-terroryzm i opodatkował najsłabszych (m.in podatek od emisji  Co2).

 

Bill Gates nie inwestowałby kilka lat temu w hodowlę sztucznego mięsa, gdyby nie znał trendów jego kolegów satanistów.

A propos, proszę Was abyście nie przyjmowali ich retoryki. To nie jest jak to oni nazywają czyste mięso, ale sztuczne mięso i przed takim ostrzegajcie znajomych mówiąc im do czego chcą doprowadzić globaliści, czyli przeciwni Prawu Bożemu ludzie.

To są w świetle Prawa Bożego zwykłe łotry wykreowane na tzw filantropów.

 

https://www.forbes.com/sites/zackfriedman/2017/08/25/why-bill-gates-richard-branson-clean-meat/

 

Widzicie? Rok 2016. Już wtedy  Bill Wrota (Gates) wiedział, że “wystąpią” (czytaj będą realizowane) niedobory żywności.

 

Łącząc rychłą powszechność sztucznego mięsa z powszechnością robotów, które mają jak to też omawiałem w filmach człowiek nie tylko zostanie wyrzucony z rynku pracy, ale i przestanie być człowiekiem jedząc genetycznie zmodyfikowane mięso.:

World Economic Forum mówi o pojawieniu się w ciągu najbliższych 2 lat 133 mln miejsc pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w takich obszarach, jak m.in. programowanie, analityka danych czy wsparcie klienta.
• Polskie Ministerstwo Cyfryzacji szacuje, że do 2025 roku w Polsce potrzebnych będzie przynajmniej 200 tys. specjalistów tworzących sztuczną inteligencję.

 

https://forsal.pl/artykuly/1443910,ci-ktorym-roboty-zabiora-prace-beda-zarabiac-wiecej-prognoza-na-2025.html

 

Nie da się  tych dwóch kwestii rozdzielić.

 

Już teraz w mięsie, które jecie (ja nie jem ani kurczaka, ani wieprza, ani wołu) niezidentyfikowane DNA, które  znaleziono w jednej piątej próbek:

 

“Brytyjska Agencja Standardów Żywności (FSA) podała, że aż jedna na pięć badanych próbek mięsa zawiera “bliżej nieokreślone DNA”, które nie pochodzi od żadnego pojedynczego zwierzęcia. Najczęściej nieprawidłowości dotyczyły mielonek, gotowych dań mięsnych, kiełbasek, curry i kebabów.

 

https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Zdrowe-zywienie/Produkty/Sztuczne-mieso-Niezidentyfikowane-DNA-znaleziono-w-jednej-piatek-probek”

 

Ludzie nie wiedzą co się dzieje a już klasa kapłanów, pastorów to już wcale. W rzadko, których nauczaniach można dowiedzieć się o szkodliwości jedzenia mięsa. Bóg nie jest praktyczny dla laodycjeksich pastorów, którzy mówią, że zakaz jedzenia wieprzowiny już nie obowiązuje.. Prawo Boże już nie obowiązuje i grawitacja też nie obowiązuje…Ludzie wierzący pastorom chorują a później… się o nich wierni modlą….

 

 «Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, Jer 17

Mięso wieprzowe nigdy nie należało do zdrowych, a w czasach dzisiejszych to jest konsumpcja śmierci, nie mówiąc już o tym,. że chrześcijan nie interesuje w jaki sposób są te zwierzęta zabijane. Po prostu ma być smacznie.

Tak samo jak w kościele na nabożeństwioe niedzielnym ma być przyjemnie…

Pisałem o nieludzkim uboju 5 lat temu:

 

Po tym artykule możesz przestać jeść mięso.

 

Człowiek przestaje być człowiekiem i dlatego wkraczają na scenę roboty.

 

Walka z robotami jaka miała miejsce w filmie “Terminator” wraz z jednym wielkim centrum danych ludzi z całego świata o nazwie SlyNet jest na wyciągnięcie ręki.

 

Podkreślam: te wszystkie filmy z Holy Voo Doo nie były fikcją, ale planem, konsekwentnym programem.

 

W roku 2014 Polska Times napisała:

Terminator wcale nie jest fikcją. Już są na naszej planecie roboty zabójcy.

https://polskatimes.pl/terminator-wcale-nie-jest-fikcja-juz-sa-na-naszej-planecie-roboty-zabojcy/ar/3439607

 

Co będzie za 5 lat? Czy jesteście w stanie sobie to uzmysłowić?

 

Przykazanie nie zabijaj nie będzie dotyczyło robotów. W dwie strony nie zadziała. Ferdkowie Kiepscy sobie z tą rzeczywistością nie poradzą.

 

 

Mamy śpiące społeczeństwo, które obudzi się dopiero albo w obozach FEMA albo komorach gazowych, gdyż ci myślący trafią dokładnie w takie miejsca, ale to będzie już za późno…

 

O dochodzie gwarantowanym podczas znaku bestii mówiłem 3 lata temu i ma on miejsce. Będzie normą po zlikwidowaniu klasy średniej.

 

Miasta na całym świecie ścigają się, by korzystać z technologii, aby poprawić życie w mieście poprzez gromadzenie danych dotyczących problemów, takich jak korki i przestępczość. Według rządu w Chinach powstaje ponad 500 inteligentnych miast, aby pobudzić wzrost w warunkach globalnego spowolnienia gospodarczego….Tylko nikt już tam nie powie, bo to jest karalne, że Chiny stają się/są cybernetycznym państwem totalitarnym.

 

System rozpoznawania twarzy, punkty nadawane za zachowanie obywatelom, 5G, prześladowanie wierzących w Jezusa to ma miejsce w Chinach.

 

Jednym z celów plandemi czy jak to ja nazywam ten eksperyment socjologiczny plan demoni, ma być likwidacja dogorywającej resztki ludzi mających poczucie wolności i lubiących stanowić o sobie, czyli właśnie klasy średniej.

Dlatego bardzo mocno się dziwię i mam żal do tych ludzi, którzy nie organizują się i że egoistycznie myślą, że oni sobie poradzą. Ale nie poradzicie sobie Szanowni mali biznesmeni.

To, co się dzieje to wdrażanie dystopijnej przyszłości. Przyszłość jest teraz. Możemy jedynie i aż opóźnić to wszystko dla naszych bliskich, dzieci. Ludzie Obudźcie się!!!!

To co robią Ci wszyscy ludzie na świecie to wywrócenie Praw Bożych. Ale dlaczego tak się dzieje, a właściwie stało? Ano dlatego, że to my tym zwyrodnialcom daliśmy to wszystko zbudować. Dlaczego daliśmy? Dlatego, że nie mieliśmy przewodników duchowych. To były wilki w owczych skórach, które nie czuwały nad owcami, nie ostrzegały. Top były tylko seminaria teologiczne.

Prawdziwy ratunek jest w Słowie Bożym. Jak to się stało, że ja o tym wszystkim pisuję? To Słowo Boże, a nie kapłani pokazuje mi co jest dobre a co jest złe. Nie żadna Maryja, czy ksiądz, pastor.

Ja piszę od 7 lat znając te trendy. Publicyści dopiero zaczynają. Jednak dlaczego w filmach gdzie się mówi o Forum Ekonomicznym, czy sztucznej żywności nikt nie mówi o tym wszystkim  w kontekście Apokalipsy i Prawa Bożego?

Ludzie wybierają sobie to, co impasuje, odpowiada do ich stylu życia. Gdyby opierali się o Słowo Boże, to musieliby oddzielić się od tego świata, a to kosztuje.

 

Szatan buduje swój Eden i swojego Adama i to nie będzie nic dobrego.

 

Niebawem trzeba będzie się przenieść do podziemia. Planuje stworzyć grupę na Discordzie dla biblijnie wierzących. Musimy jakoś przetrwać wspólnie te ciężkie czasy. Nie o wszystkim będzie można mówić. To jest ten czas…

 

__________________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 5 grudnia 2020 - 16:24

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Szczerze Ci powiem Piotrze, że po twoich namowach jeszcze tu na blogu, jakiś czas temu wstapilem do zboru-adwentystycznego. Są najbliżej prawdymoim zdaniem. Prof. Veith, adwentysta zreszta ,omawia dokładnie te tematy co tydzień na yt w programie whats up prof. Warto tę analizę jego przetłumaczyć na polski. Świetne i dużo dowodów też pokazuje tak jak Ty z mediów światowych. Czytuje twoj blog od początku niemal i rozmawiam teraz z ludźmi w zborze, wszystko do czego doszedles tu na blogu i kazdy z nas czytajac Pismo, cudowne prowadzenie…i powiem Ci, że ja jestem raczej podejrzliwy i podszedłem tak też do ad7, pozytywnie na razie zaskoczony. Są też świadomi jako wierni a propos zwodniczych pastorów w ich własnych szeregach. Nie będę się rozwodzić w temacie i tak będzie przesiew we wszystkich zborach . Pracować trzeba i głosić jeszcze mocniej. Pozdrawiam i modlę się za Ciebie aby Pan dał Ci siłę i cierpliwość.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish