Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja tworzy bazę danych obywateli zawierającą: pensje, informacje o pojazdach, a nawet wyniki szkolne.

Biden będzie “dobrym” prezydentem czasów ostatecznych. Spokojnie mógłby sobie podać rękę nie tylko z Putinem. Gdyby żył Stalin myślę, że dogadaliby się ci ludzie Lucjana.

 

 

Rosja, kraj przejęty przez Chazarów, wyda  2,4 miliona dolarów na gigantyczną bazę danych, która będzie zawierała informacje o każdym mieszkańcu miasta, w tym numery paszportów, polisy ubezpieczeniowe, pensje, rejestracje samochodów – a nawet ich zwierzęta.

 

Ta baza danych będzie zawierała również dane dotyczące zatrudnienia i podatków, oceny szkół i dane z  „Troiki” – ujednoliconego moskiewskiego systemu płatności za transport, używanego w metrze, autobusach i pociągach. Ta nowa propozycja wzbudziła obawy przed coraz większym nadzorem w stolicy Rosji.

https://www.rt.com/russia/512267-moscow-database-residents-salary/

 

 

Równolegle  w Moskwie wzrosła drastycznie liczba  aparatów do rozpoznawania twarzy.

Władze ostrzegają również przed dużym ryzykiem bycia celem hakerów, którzy często koncentrują się na dokumentach rosyjskiego rządu w celu sprzedaży ich online.

Tutaj nasuwa się program Lucjanów jakim jest gra “CyberPunk2077”.

 

 

W rozmowie z Kommiersantem prawnik Sarkis Darbinyan zauważył, że „centralizacja danych zawsze zwiększa ryzyko wycieku i nieautoryzowanego dostępu”, wyrażając swoje zaniepokojenie projektem. „Pod tym względem model wdrożony w krajach skandynawskich wygląda dużo bezpieczniej, przez co przechowywanie danych w jednym miejscu jest nielegalne” – powiedział.

 

Ale to dopiero złego początki i krajem modelowym oczywiście są Chiny, w których to komuniści zrobili sobie przedbieg systemu biblijnego Wielkiego Ucisku wprowadzając system punktacyjny dla obywateli.

 

Social Credit System to System zaufania społecznego.

System przyznaje każdemu obywatelowi ustaloną odgórnie liczbę punktów, w przypadku programu pilotażowego było to 1000 punktów. W budowanym od 2015 roku systemie Sezam przyznaje się do 350 do 950 punktów. Obywatel może stracić lub zyskać punkty w zależności od podejmowanych przez niego aktywności.

https://pl.wikipedia.org/wiki/System_zaufania_spo%C5%82ecznego

 

Orwell nie był fantastą, Ale  wtajemniczonym masonem.

Jeden z głównych bohaterów książki “1984” był Emmanuel Goldstein. Nazwisko mówi wiele. Christopher Hitchens  hiszpański komunista twierdził że prototypem tej postaci był Lejba Dawidowicz Bronsztejn znany nam bardziej jako Lew Trocki.

Orwell był socjalistą . Nikt nie zostaje sławnym pisarzem bez inicjacji w Tajnym Stowarzyszeniu. Był kontrolowaną opozycją tak jak Michnik (obecnie biznesmen i człowiek Sorosa).

 

Wracając do Rosji, rosyjska z nazwy Troika odpowiadająca za system płatności online , prała pieniądze w europejskich bankach.

https://businessinsider.com.pl/finanse/pralnia-troika-rosjanie-prali-pieniadze-w-europejskich-bankach/sjepscv

 

Prawo w tym komunistycznym i zarazem papieskim świecie jest skonstruowane pod oligarchów, korporacje a wymierzone jest  w przeciętnego obywatela, któremu krok po kroczku zabiera się wolność bez względu na opcję polityczną.

 

Jak w takich czasach nie pokładać nadziei tylko i wyłącznie w Jezusie? Jedynym Królu i wyzwolicielu.

Chwała Jezusowi.

 

 

 

 

 

Updated: 13 stycznia 2021 — 17:25

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: