Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

QAnon i weterani dali się wkręcić w atak na Kapitol. YOTUBE zawiesza kanał Trumpa.

Nadając tytuł Qanon “dali się wkręcić” miałem  na myśli przeciętnych wierzących w QAnon. Napisałem wierzących,  ponieważ jest to religia, która jest także rozsiewana na new age.

 

 

Nowy raport z NBC News ujawnia, że ​​byli i aktywni członkowie organów ścigania i wojska prawdopodobnie brali udział w oblężeniu Kapitolu w zeszłym tygodniu. Raport stwierdza, że ​​nowe odkrycia zaalarmowały prawodawców na Kapitolu.

 

Raport ujawnił, że amerykańska policja Kapitolu ogłosiła, że ​​agencja zawiesiła „kilku” własnych i planuje zbadać co najmniej 10 innych funkcjonariuszy w celu ustalenia ich działań. W międzyczasie departamenty policji w Nowym Jorku, Seattle i Filadelfii, a także mniejsze agencje w całym kraju, badają obecnie, czy funkcjonariusze z tych miast uczestniczyli w zamieszkach na rzecz Trumpa, na podstawie wskazówek, w tym postów w mediach społecznościowych.

Armia jest również zaangażowana w dochodzenie w sprawie oficera operacji psychologicznych, który podobno poprowadził 100 zwolenników Trumpa z Północnej Karoliny do Waszyngtonu. Również emerytowany podpułkownik Sił Powietrznych w Teksasie został aresztowany przez FBI po tym, jak włamał się do sali Senatu w stroju taktycznym i nosił zapinane na zamek kajdanki, znane jako elastyczne mankiety.

Nawet ustawodawca stanu Pensylwania, który jest emerytowanym pułkownikiem armii i przez pięć lat wykładał w Army War College, został wezwany do rezygnacji po tym, jak on i jego żona wzięli udział w środowej uroczystości.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/law-enforcement-military-probing-whether-members-took-part-capitol-riot-n1253801

 

 Ashli ​​Babbitt, lat 33, zwolenniczka QAnon, która została postrzelona i zabita przez policję Kapitolu, była 14-letnim weteranem Sił Powietrznych….

Uwierzyła Trumpowi.

Uważam, że cały ten ruch QAnon oraz New Age wspomagające Trumpa ma na celu zabranie ludziom bezbożnym resztek nadziei.

 

Trump gdyby chciał coś zrobić to już dawno by zrobił. On toruje drogę antychrystowi. Owszem, biorę pod uwagę zwrot akcji, jestem elastyczny, nieprzyspawany do danej wizji.

Jakkolwiek nie patrzeć nadzieje new age-owców wygasają.

Przeciętnych wierzących w pozytywną energię i ludzki ruch wyzwoleńczy, gdyż ci na górze robią to świadomie. Tak jak QAnon ruch słusznych.

Zgoda, nigdy jak teraz Trump mógłby się okazać wyzwolicielem z ucisku Amerykanów jak i całego świata. Osobiście w to nie wierzę jak i już nie wierzę w to, że może być antychrystem.

 

CNN poinformował, że zawiesił KomunoTube czyli Youtube zawiesił na tydzień kanał Trumpa.

Niesamowite. Korporacja zawiesza kanał prezydenta… To jest prawdziwa władza. Tu na ziemi…

Kto ma media społecznościowe ten ma władze..

 

Jeszcze jeden przykład na to, że uczestnictwo w denominacjach grozi porażeniem głupoty.

Przywódca Południowych Baptystów Russell Moore ponownie trafia na pierwsze strony gazet po tym, jak ostro napomniał prezydenta Donalda Trumpa i tych, którzy w zeszłym tygodniu szturmowali Kapitol Stanów Zjednoczonych i oświadczył, że gdyby był członkiem Kongresu, „zagłosowałby za oskarżeniem” prezydenta.

 

 

Szanowni Czytelnicy, tu nie chodzi o poparcie osoby. Gdy były w Polsce wybory prezydenckie po cichu kibicowałem Dudzie nie idąc na wybory. Dlaczego? Nie dlatego, że Duda jest fajny, ale dlatego, że za Dudą stoi elektorat nieSodomski.

 

No cóż… Paul Washer chyba skryje się pod stół a przynajmniej powinien wyjść z tego bagna baptystów tak jak Polacy powinni opuścić zbory baptystów.

Przywódca polskich baptystów jest w ekumenii z jezuickim Rzymem.

Natomiast w USA:

 

Południowa Konwencja Baptystów Paula Washera powołuje PRO-LGBTQ i pro homoseksualnego pastora na przewodniczącego KONFERENCJI PASTORÓW W 2020 R.

 

Obecnie w Waszyngtonie panuje stan wyjątkowy..

 

Prezydent upoważnia Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) do koordynowania wszelkich działań ratunkowych, które mają na celu złagodzenie trudności i cierpienia lokalnej ludności oraz zapewnienie odpowiedniej pomocy dla potrzebnych środki nadzwyczajne, dozwolone na mocy Tytułu V Ustawy Stafforda, w celu ratowania życia i ochrony mienia oraz zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, a także zmniejszenia lub uniknięcia zagrożenia katastrofą w Dystrykcie Kolumbii. W szczególności FEMA jest upoważniona do określenia, zmobilizowania i zapewnienia według własnego uznania sprzętu i zasobów niezbędnych do złagodzenia skutków sytuacji nadzwyczajnej.

 

„Zbrojne protesty planowane są we wszystkich 50 stolicach stanów od 16 stycznia do co najmniej 20 stycznia oraz na Kapitolu Stanów Zjednoczonych od 17 stycznia do 20 stycznia” – czytamy w biuletynie FBI.

https://www.9news.com.au/world/donald-trump-state-of-emergency-washington-dc-muriel-bowser-inauguration-protests/10c7abf0-388f-48c0-afb0-cdf5c6e1f665

 

 

Nad Amerykę nadciągają ciemne chmury, a właściwie mocno czerwone chmury. Wszystko zgodnie z nowym (nie) Porządkiem świata.

Cała ta nieudana w 100% akcja na Kapitolu miała za zadanie stworzyć pretekst do nałożenia kar i ograniczeń przez lucyferiańskie media i rząd.

Trump na tym nie stracił a cała rzesza widzących w nim nadzieję. Internet zostaje uciszony i kwestia miesięcy jak nie tygodni jak będziemy musieli wynosić się gdzie indziej…i nie jest to takie dalekie:

 

“Pod koniec ubiegłego roku do Sejmu trafił projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Zawiera propozycję wprowadzenia grzywien lub kar ograniczenia wolności za negowanie pandemii. “

 

To był projekt z z końca ubiegłego roku, a jeszcze dochodzą mandaty bez prawa odmówienia przyjęcia i gwarantuje Wam, choć takiej gwarancji nie potrzebujecie, że ustaw totalitarnych będzie więcej.

Jeszcze raz się powtórzę: Chwała Bogu za to, że rządzi nami PIS a nie tęczowa komuna. Lepsza katolicka komuna niż tęczowa….

 

___________________________

 

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 
_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278 Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

Updated: 13 stycznia 2021 — 19:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: