Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek łączy się z prezesami firm z listy Fortune 500.

Papież Franciszek wezwał przywódców politycznych i biznesowych do zakwestionowania wolnorynkowego kapitalizmu

 

Na portalu stricte biznesowym businessinsider.com jest informacja o połączeniu listy firm z listy Fortune 500  z papieżem Franciszkiem, aby promować bardziej inkluzywną formę kapitalizmu w nowej organizacji o nazwie Council for Inclusive Capitalism With Watykan.

Jest to bardzo ważna informacja, gdyż pokazuje już teraz oficjalnie bez ogródek, że Watykan współpracuje z możnymi tego świata. Organizacja postrzegana przez katolików jako duchowa jest organizacją biznesowo-ideologiczną o profilu faszystowskim, gdyż ideą faszyzmu był korporacjonizm.

 

 

 

Aby dołączyć, liderzy biznesowi muszą zobowiązać się do podjęcia wymiernych kroków w celu stworzenia bardziej “sprawiedliwego” systemu gospodarczego, w tym przestrzegania celów zrównoważonego rozwoju ONZ . Najbardziej szatańskiego dzieła globalistów. W ramach Zrównoważonego Rozwoju będzie przecież polityka jednego dziecka jak w Chinach, redukcja CO2 (ukryty podatek) i wszelka możliwa kontrola na każdej płaszczyźnie życia każdego obywatela.

Podobnie jak w marksizmie ten nowy twór czy raczej potwór zwany kapitalizmem inkluzywnym jest  na zewnątrz ciężko strawną ideologią i zawoalowaną formą neofaszyzmu. Po dobrowolności szczepień widać tę troskę o ludzkość korporacji, które zgarniają miliony dolarów za szczepionkę nie mającą badań klinicznych i już na starcie powodującą skutki uboczne.

Czy katolicy są aż tak durni by nadal tkwić w tym faszystowskim kościele współpracującym z satano-korporacjami?

To jest właśnie nowy Babilon, przed którym ostrzegał Bóg.

 

 

“W ramach zobowiązania wobec papieża firmy muszą podjąć kroki w celu wyeliminowania ubóstwa, zapewnienia dostępu do czystej wody i zmniejszenia nierówności dochodów.”

 

To pokazuje, że kościół katolicki jest kościołem Żydów, gdyż do nich należą korporacje. Teraz tylko łączą się oficjalnie.

 

Visa, Bank of America, Salesforce i inne firmy z listy Fortune 500 dołączyły do ​​Rady na rzecz Kapitalizmu Włączającego z Watykanem.

Rada, kierowana przez papieża Franciszka, będzie promować bardziej integracyjną formę kapitalizmu, zachęcając przywódców do promowania bardziej sprawiedliwej polityki i zmniejszania nierówności w społeczeństwie….

Ciekawe kogom kosztem: zysków korporacji czy likwidacji klasy średniej? Jak myślicie?

Spółki członkowskie reprezentują aktywa w zarządzaniu o wartości ponad 10,5 bln USD.

„Ten sobór pójdzie w ślad za ostrzeżeniem papieża Franciszka, aby wysłuchać ‘wołania ziemi i wołania ubogich’ i odpowiedzieć na żądania społeczeństwa dotyczące bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego modelu wzrostu” – powiedział przedstawiciel rady.

https://www.businessinsider.com.au/business-leaders-join-pope-francis-promote-council-inclusive-capitalism-2020-12?fbclid=IwAR2omOaciN7r9V1n1PbPdA_vJu8_PUNqIpmBAf10-CFqXAU1IGj0oIGtj6c

 

Korporacje należące do Fortuny500:

 

 

 

Katolicy mają papieża diabła i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Niestety obłudnie nadal w tym kościele tkwią….

 

Jakiś czas temu Diablo Bergolio skrtykował osoby narzekające na obostrzenia:

 

“rośnie liczba tych, którzy bezlitośnie korzystają na nieszczęściu innych, myśląc tylko o sobie, protestując lub narzekając na pewne restrykcje – apeluje do wiernych Franciszek (BNN Bloomberg)”

 

https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-papiez-ostro-o-osobach-ktore-narzekaja-na-obostrzenia

 

Jak więc można wierzyć polskiemu Aliansowi Ewangelicznemu, który jest w ekumenii z Rzymem? Czy to jest protestantyzm?

Czy córki nierządnicy?

 

Po naszej prawej Przewodniczący Baptystów…

 

Wszystkie religie protestanckie, Prawosławie, Jehowy i korporacje oraz rządy to jedna wielka klika. Oni wszyscy budowali i tworzą NWO.

Niestety ludzie są poza prawdą i ani nie szukają prawdy jak Wy, ani jej nie chcą jeśli ktoś im ją podsuwa.

 

Korporacje w służbie religii. Jeśli owe korporacje służą religii diabła, to czym jest ta religia zwana katolicyzmem (katolicki oznacza powszechny) , szeroką bramą do piekła.

 

“I usłyszałem inny głos z nieba, który mówił: Wyjdźcie z niej, mój ludu, abyście nie byli uczestnikami jej grzechów i aby was nie dotknęły jej plagi. (5) Jej grzechy bowiem dosięgły aż do nieba i wspomniał Bóg na jej nieprawości. (6) Odpłaćcie jej, jak i ona odpłacała wam, i oddajcie jej w dwójnasób według jej uczynków. Do kielicha, w który wam nalewała, nalejcie jej w dwójnasób” Ap 18

 

Wyjdźcie z Babilonu będącego połączeniem Rzymu z Banksterką.

 

______________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

Zaktualizowane: 21 grudnia 2020 - 19:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish