Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

FDA zatwierdza nagłe użycie skażonej aborcją szczepionki Moderna COVID-19. Teologowie katoliccy są podzieleni moralnie.

Teologowie katoliccy są podzieleni co do etyki szczepionek.

Jak podaje portal lifsitenews.com

 

Agencja ds.Żywności i Leków Stanów Zjednoczonych zezwoliła na awaryjne użycie drugiej szczepionki COVID-19.

FDA przyznała wczoraj firmie Moderna, firmie biotechnologicznej z Massachusetts, zezwolenie na stosowanie w sytuacjach awaryjnych (EUA). Podobnie jak szczepionka Pfizer / BioNTech zatwierdzona do użytku 10 grudnia, szczepionka Moderna wykorzystuje informacyjny RNA.

EUA pojawia się, gdy obrońcy wolności obywatelskich na całym świecie mają  obawy co do możliwości „paszportów COVID” umożliwiających osobom, które otrzymały szczepionkę na koronawirusa, swobodniejsze poruszanie się niż tym, którzy tego nie robią.

Dzieje się tak również wtedy, gdy niektórzy lekarze , tacy jak America’s Frontline Doctors, od miesięcy wyrażają swoją frustrację z powodu odmowy FDA przyznania EUA dla leku hydroksychlorochiny (HCQ), który jest stosowany od dziesięcioleci do bezpiecznego leczenia malarii i zapalenia stawów. Amerykańscy lekarze z pierwszej linii i inni, którzy leczyli pacjentów z koronawirusem, twierdzą, że HCQ jest skuteczny w leczeniu tej choroby.

W testach szczepionki Moderny dowiadujemy się że, system dostarczania nanocząsteczek lipidów są opisane jako wykorzystujące linię komórkową HEK293 pochodzącą z abortowanego płodu.

 

Urzędnicy  twierdzą, że zezwolenie na obie szczepionki, chociaż „przyspieszone”, było zgodne z „rygorystycznymi normami bezpieczeństwa” wymaganymi dla EUA.

 

Pytanie, kto te normy ustala?

 

 

Według FDA, nowa szczepionka zawiera niewielki fragment materiału genetycznego COVID-19 (informacyjny RNA), który „instruuje” komórki ludzkiego ciała, aby „wytworzyły charakterystyczne białko wirusa”.

„Po otrzymaniu tej szczepionki, jej organizm wytwarza kopie białka kolca, które nie powoduje choroby, ale pobudza układ odpornościowy do uczenia się reagowania obronnego, wywołując odpowiedź immunologiczną przeciwko SARS-CoV-2” – czytamy w komunikacie prasowym FDA.

Według The New York Times „wczesne badanie” wykazało, że szczepionka Moderna chroni ochotników przed COVID-19 przez trzy miesiące. …

Czyli co? Później kolejne szczepionki za nasze pieniądze…

 

Trwa debata na temat moralnego użycia nowej szczepionki Moderna, a bioetycy katoliccy są podzieleni co do zakresu, w jakim materiał pochodzący od abortowanego dziecka został wykorzystany do jej opracowania. Stacy Trasancos z Instytutu Świętego Filipa w Tyler w Teksasie ujawniła w Catholic Register w listopadzie, że komórki HEK293 pochodzące od poronionego dziecka zostały „użyte do ekspresji białka i mRNA w celu opracowania i przetestowania szczepionki [Moderna]”.

 

 

Wielu ekspertów stwierdziło, że masowe szczepienia nie są niezbędne do zakończenia kryzysu związanego z koronawirusem. W październiku dr Michael Yeadon, niegdyś najstarszy badacz Pfizera, napisał:

Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię. Nigdy nie słyszałem takich bzdur mówiących o szczepionkach. Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie zamierzasz też planować szczepień milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została szeroko przetestowana na ludziach.

W wywiadzie opublikowanym na początku tego miesiąca dr Theresa Deisher, posiadająca doktorat z fizjologii molekularnej i komórkowej na Uniwersytecie Stanforda, powiedziała, że ​​„jak dotąd ten wirus ma mniej niż 0,03% śmiertelności, a większość z tych osób wierzę, że to 92 % lub więcej ma inne problemy zdrowotne; robimy szczepionkę z prędkością warp dla wirusa, który nie wygląda, jakby potrzebował szczepionki ”. Deisher potwierdziła również, że odmowa przyjęcia jakiejkolwiek szczepionki na COVID-19 była racjonalną decyzją.

„Dostępne dane na temat szczepionki Moderna COVID-19 podawanej kobietom w ciąży są niewystarczające, aby poinformować o ryzyku związanym ze szczepieniem w czasie ciąży”, stwierdza arkusz informacyjny FDA dla pracowników służby zdrowia . Mówi również:

W badaniach klinicznych, działania niepożądane u uczestników w wieku 18 lat i starszych obejmowały ból w miejscu wstrzyknięcia (92,0%), zmęczenie (70,0%), ból głowy (64,7%), bóle mięśni (61,5%), bóle stawów (46,4%), dreszcze (45,4%), nudności / wymioty (23,0%), obrzęk / tkliwość pach (19,8%), gorączka (15,5%), obrzęk w miejscu wstrzyknięcia (14,7%) i rumień w miejscu wstrzyknięcia (10,0%).

W międzyczasie rząd Wielkiej Brytanii zalecił kobietom w ciąży, aby nie otrzymywały szczepionki Pfizer, którą niedawno zatwierdził, i powinny unikać ciąży przez dwa miesiące po otrzymaniu szczepionki.

źródło: https://www.lifesitenews.com/news/fda-approves-emergency-use-of-abortion-tainted-moderna-covid-19-vaccine

Artykuł ten pokazuje nie tylko to, że szczepionki zawierają abortowane płody, ale i i to że lekarze są jednak podzieleni co do zasadności szczepień.

 

 

Updated: 21 grudnia 2020 — 13:57

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme