Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Koniunkcja Saturna z Jowiszem zapowiedzią nadejścia Jezusa. Cieszmy się i radujmy.

 

O 21 grudnia 2020 mówiłem jak to wszyscy zajmujący się magią i new age upatrują narodziny ery wodnika.

Tymczasem Emmanuel Macron, którego typowałem jako jednego z kilku osób na antychrysta obchodzi tego dnia swoje urodziny. Przypominam, że imię Emmanuel, oznacza “Bóg z nami”.

 

 

Czy ten dzień będzie należał do Macrona tego nie wiem, ale wiem, że astrolodzy zauważają w tym dniu rozpoczęcie ERY WODNIKA

 

Co ciekawe, podczas poszukiwania materiałów do tego tekstu natknąłem się na bardzo interesujący opis Wodnika wg astrologów:

 

Wodnik jest również kojarzony z osobami LGBTQIA +, dzięki otwartemu i otwartemu umysłowi tego znaku, co jest dobre dla praw LGBTQIA + na całym świecie. Astrolodzy mają nadzieję, że będzie to początek nowej ery, w której ludzie o różnej seksualności i tożsamości płciowej będą mogli wyrażać siebie i kochać kogo kochają bez osądzania i krytyki.

 

 

Jak widać ta duchowość astrologiczna idzie w parze z Sodomią.

 

Dalej czytamy:

“Jowisz jest hojnym przywódcą, który kojarzy się ze zdrowiem, bogactwem i dobrą zabawą , podczas gdy Saturn stawia na ścisłą odpowiedzialność i wyznaczanie granic. Kiedy muszą współpracować, możesz spodziewać się walki o władzę o najlepszy sposób „rządzenia”. Na poziomie makro może to doprowadzić do kulturowego momentu, w którym rzeczy zmieniają się nieodwracalnie, niezależnie od tego, czy jesteśmy na to gotowi, czy nie. Polityka przesuwa się w kierunku postępowych i odchodzi od zwapnionych idei, które przeżyły swoją użyteczność.

Nic więc dziwnego, że Wielkie Koniunkcje z grubsza odpowiadają amerykańskim latom wyborczym, które zawsze sygnalizują zmiany zarówno w skali krajowej, jak i globalnej. Dzięki niedawnemu zwycięstwu Joe Bidena i Kamali Harris oraz zbliżającej się inauguracji na stanowisku Prezydenta i Wiceprezydenta, możemy już zobaczyć, jak to wyrównanie planet wpisuje się w bieżące wydarzenia. Patrząc na skalę międzynarodową, po odejściu księcia Harry’ego i Meghan Markle od ich królewskiego statusu, możemy sobie tylko wyobrazić, jakie nowe zmiany może przynieść im Wielki Koniunkcja.”

 

To pokazuje w jaka stronę idą siły ciemności.

A propos sil ciemności, 21 grudnia to także dzień przesilenia zimowego, początku zimy, ale także najbardziej ciemny dzień w roku.

Czy coś tego dnia się wydarzy?

Być może, ale nie na miarę wizyty kosmitów, choć lich ich wie jaki maja plan. Nie po to robią lockdowny aby nagle coś zostało zburzone.

Według mojej oceny może dojść albo do jakiegoś politycznego wydarzenia na skalę światową, albo zostanie złożona ofiara z ludzi, np jakiś zamach.

 

Przypomnę jednak, że Macron powiedział kiedyś, że jego pragnieniem jest  “ panować nad Europą jak bóg Jowisz …

 

 

Ostatni raz taka koniunkcja miała miejsce 4 marca 1226 roku.

 

Według mojej oceny bardziej ważny będzie dzień 21 stycznia, czyli zaprzysiężenie Bidena, gdyż na tym skupia się okultystyczna bajka The Simpsons.

 

 

Natomiast musimy wiedzieć, że Jezus ma wszystko pod kontrolą i to, że oni wykorzystują jakieś pozycje astronomiczne do swoich celów jest stare jak Egipt, w którym to kapłani straszyli zaćmieniem słońca….

 

 

 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie. Łukasza 21.

 

O natężeniu trzęsień ziemi pisałem niedawno:

 

Same serwisy pogodowe pisują już o niepokojących ruchach Ziemi. Simpsonowie i wątek polski. Co może stać się niebawem?

 

Teraz pora na zjawiska na niebie. To jest ten czas. Ale najpierw musi mieć miejsce 7 letni Wielki ucisk Biblijny.

Według mojej oceny może się zacząć w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

 

Podsumowując nie ekscytujmy się ‘ICH” znakami, ale znakami wskazującymi na przyjście naszego kochanego Zbawiciela.

 

To, co zalecam, to codzienne żywienie się chlebem życia jakim jest Słowo Boże. Tylko ono będzie nas umacniać w wierze w tych nadchodzących ciężkich czasach. Ale to dobrze, że one nadchodzą, gdy z to znaczy, że kończy się czas zła i:

 

“«Oto przybytek Boga z ludźmi:
i zamieszka wraz z nimi,
i będą oni Jego ludem,
a On będzie “BOGIEM Z NIMI”.
I otrze z ich oczu wszelką łzę,
a śmierci już odtąd nie będzie.
Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu
już [odtąd] nie będzie,
bo pierwsze rzeczy przeminęły” Ap 21

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 17 grudnia 2020 - 19:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish