Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Greckokatolicki ksiądz umiera po otrzymaniu szczepionki COVID firmy Moderna.

Ks. John Fields był dyrektorem ds. Komunikacji i edukacji religijnej w Archeparchii Filadelfii, która jest częścią Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego. Ogłaszając jego śmierć Archeparchia stwierdził, że ks. Fields „zmarł w swoim domu. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona ”. Ks. Fields skończył w tym roku 70 lat.

 

Niedawno Fields brał udział w próbach szczepionki Moderna przeciwko COVID-19, po otrzymaniu pod koniec sierpnia e-maila z University of Pennsylvania z pytaniem, czy chce „uczestniczyć w trzeciej i ostatniej fazie” próby szczepionkowej.

Ks. Fields był bardzo chętny do udziału w próbach, odpowiadając „tak” na e-mail : „To byłaby świetna okazja do walki z tym nieznośnym wirusem, który nagle pojawił się i siał spustoszenie na całym świecie, przynosząc śmierć i zakłócając każdy aspekt naszego życia . ”

Zwrócono się do niego szczególnie ze względu na swój wiek , ponieważ był w przedziale wiekowym, który zespół badawczy „uznał za grupę wyższego ryzyka dla wirusa COVID-19”. Pierwszy zastrzyk, który otrzymał, był 31 sierpnia, a drugi 1 października.

Pomimo poproszenia o zapisywanie wszelkich objawów po szczepieniu , ks. Fields wcześniej potwierdził w The Dialog, że nie doświadczył żadnego .

 

„ Myślę o naukowcach, którzy w ciągu zaledwie kilku miesięcy, w ramach Operacji Warp Speed, wspólnie wykorzystali swoją wiedzę i mądrość Boga Wszechmogącego, aby osiągnąć ten medyczny kamień milowy ” – powiedział. „Być może będę w stanie w niewielkim stopniu przyczynić się do opracowania skutecznej szczepionki, która pomogłaby powstrzymać światową pandemię COVID-19 i strach”.

 

Arcybiskup Boris Gudziak z Archeparchii powiedział: „Podczas naszej ostatniej rozmowy przed Świętem Dziękczynienia ks. Jan był w dobrym nastroju i pozornie poprawiał stan zdrowia”.

ŹRÓDŁO:

https://www.lifesitenews.com/news/priest-who-participated-in-trial-for-unethical-moderna-vaccine-dies-suddenly

 

 

Jest to potężna nauka by nie powiedzieć nauczka dla wierzących.

Ślepe zaufanie systemowi kosztuje śmierć a nawet śmierć drugą, gdyż powinniśmy się oddzielać od tego świata.

 

Dziwnym jest także, że ten greckokatolicki ksiądz nie wiedział o tym, że Moderna opracowała  szczepionkę wykorzystującą linie komórkowe z abortowanej tkanki ludzkiej.

 

Jakże bardzo się sprawdza Słowo Boże z Ozeasza 4:

Naród mój ginie z powodu braku nauki: ponieważ i ty odrzuciłeś wiedzę, Ja cię odrzucę od mego kapłaństwa. O prawie Boga twego zapomniałeś, więc Ja zapomnę też o synach twoich.

Bóg w tym świecie ojca kłamstwa wymaga od nas wykonania kroku w kierunku dokształcenia się.

Ta szczepionka – powiedzmy sobie jasno – jest eksperymentem.

Większość poważnych skutków ubocznych szczepionek nie pojawia się natychmiast po ich otrzymaniu – czasami mogą minąć lata, zanim skutki uboczne zaczną się pojawiać – lub, jak w przypadku Fieldsa, miesiące później.

Dlaczego miałoby tak być? Ponieważ szczepionki są główną przyczyną chorób autoimmunologicznych u ludzi i zwierząt domowych.

Szczepionki oszukują organizm do zaatakowania własnej tkanki – tak jak w przypadku autyzmu.

W przypadku starszych pacjentów, takich jak ten ksiądz, szczepionki często mogą wywoływać udary – a biorąc pod uwagę jego entuzjazm do czarów (farmakia – czary)szczepionkowych, prawdopodobnie co roku „religijnie” dostawał szczepionkę przeciw grypie – być może był bardziej posłuszny swojemu lekarzowi niż Bogu.

Żadna sekcja zwłok nie zostanie przeprowadzona na tym kapłanie.

Problem z takimi szczepionkami polega na tym, że trudno udowodnić, czy istnieje związek między śmiercią a szczepionką Moderna – co byłoby czasochłonne i kosztowne – a wyniki mogą być potencjalnie niewygodne……

 

Dwóch czołowych naukowców z Pfhizer apeluje o zawieszenie wszystkich badań nad szczepionką SARS Cov2 ze względu na ryzyko przesadnej reakcji immunologicznej, sterylizacji kobiet, śmiertelnych reakcji alergicznych oraz z powodu ogólnego braku zrozumienia długoterminowych skutków.

Nazywają testowanie szczepionek nieetycznymi, ponieważ ryzyko choroby i wszelkie przypuszczalne korzyści ze szczepionki są niezweryfikowane, co umieszcza stosowanie szczepionek w ogólnej populacji, zwłaszcza szczepionek obowiązkowych, wprost w kategorii niemoralnej.

To pokazuje, że bywają powiedzmy mający sumienie naukowcy.

 

O zagrożeniu szczepionkami nie dowiecie się od księży czy pastorów. Tylko nieliczni z nich widzą co się dzieje a jeszcze mniejsza grupa ostrzega swoje owce.

 

To, co robi ten świat przeciwny Bogu, to selekcja ludzi zwana eugeniką. Zostanie rozwiązany problem niewypłacalności ZUSu oraz rzekome przeludnienie.

Dowód?

 

Wymagający pomocy medycznej 80-letni mieszkaniec Bielawy kilka godzin spędził w karetce pogotowia krążącej od szpitala do szpitala. Chorego z udarem mózgu odsyłali medycy ze Świdnicy, Dzierżoniowa i Wałbrzycha. Ostatecznie trafił on do placówki w Dzierżoniowie, gdzie zmarł krótko po przyjęciuDramatyczną sytuację przedstawiono w programie “Interwencja” telewizji Polsat. “

 

80-latek spędził siedem godzin w karetce. Zmarł krótko po przyjęciu do szpitala

 

My dobrze wiemy, że więcej ludzi umiera w wyniku celowego sparaliżowania systemu niż na koronawirusowe przeziębienie.

 

Ludzie muszą sobie uświadomić czy ufają władzy czy nie. Czy władza działa po myśli Boga czy nie. Jeśli na te pytania odpowiedzą przecząco, to powinni stanąć przy Bogu.

 

Nie wiem ile ludzie jeszcze muszą dostać batów od tej przeciwnej ludzkości władzy, aby zrozumieli, że za żadnym rządem nie stoi Bóg, a raczej Jego przeciwnik…

 

______________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Updated: 3 grudnia 2020 — 18:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: