Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Inżynier od robotów ubiera się do pracy w szpilki i spódnicę.

Mark Bryan, Amerykanin mieszkający w Niemczech , z dumą zakłada obcisłe spódnice i szpilki do pracy, w sklepach, a nawet w domu.

61-letni menedżer ds. Inżynierii robotyki po raz pierwszy zaczął nosić obcasy, gdy był na studiach, kiedy poprosiła go o to jego ówczesna dziewczyna, zanim z nią zatańczył.

 

Zaczęło się od żartu…

 

Później zaczął nosić spódnice i założył konto na Instagramie @ markybryan911, aby dzielić się swoim codziennym wyglądem.

 

 

Podczas podróży Mark spotkał się z pewnym sprzeciwem, ale mówi, że wkrótce zrozumiał, że tylko niewielka część ludzi ma z tym problem.  

Mark powiedział: „Niektórzy ludzie, głównie mężczyźni, są zaskoczeni, że jestem zwykłym facetem, który potrafi prowadzić normalną męską rozmowę.

„Ubrania nie mają płci, ale moje koszule nazywam męskimi; żeby było jasne, nie noszę bluzek.

 

źródło:

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-8847579/Straight-married-father-three-reveals-hes-worn-skirts-high-heels-day-four-years.html

 

Uznanie biblijnych zboczeń za normę spowoduje, że nasze dzieci mogą kiedyś widzieć takich zdemonizowanych ludzi na co dzień. W miejscu pracy, na przystanku, w sklepie, kinie itd…

 

Oddajemy ziemię siłom demonicznym…Oddajemy kraje Sodomie.

Mam nadzieję, że mój wpis zostanie oceniony przez panującą nam cenzurę jako pogląd a nie hejt…

 

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: