Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Adwokat Trumpa: istnieją dowody na „scentralizowany” plan w ramach „narodowego spisku” Demokratów.

 

Osobisty adwokat Trumpa Rudy Giuliani powiedział, że istnieją dowody na „scentralizowany” plan w ramach „narodowego spisku” Demokratów w celu kradzieży prezydenta 2020 wybór.

Giuliani nie przedstawił konkretnych dowodów na spisek w celu popełnienia powszechnego oszustwa wyborczego, zamiast tego stwierdził, że jest to „logiczny wniosek”, do którego doszedł, analizując kilka zarzutów dotyczących nieprawidłowości w głosowaniu w różnych stanach, w których toczy się bitwa. „To, co wam opisuję, to ogromne oszustwo ” – powiedział Giuliani.

Dołączyli do niego adwokat Sidney Powell i doradca prawny Trumpa Jenna Ellis. Prawnicy Trumpa zakwestionowali wypowiedzi dziennikarzy, którzy twierdzą, że nie ma dowodów na powszechne oszustwa wyborcze, twierdząc, że złożone pod przysięgą oświadczenia w różnych procesach sądowych podejmowanych przez kampanię udowodnią w sądzie, że oszustwo nie tylko miało miejsce, ale było tak obszerne, że zwycięstwo byłego wiceprezydenta Joe Bidena było bezprawne i zostanie odwrócone.

Twierdzili, że istnienie złożonych pod przysięgą oświadczeń jest dowodem . „Nie ma jednego oszustwa wyborczego w jednym stanie. Ten wzorzec, który powtarza się w wielu stanach , prawie dokładnie ten sam wzorzec ”, stwierdził Giuliani, mówiąc, że ten schemat sugeruje,„ istnienie scentralizowanego planu wykonania tych różnych aktów oszustwa wyborców, szczególnie skoncentrowanych na dużych miastach i skoncentrowanych na dużych  miastach kontrolowanych przez Demokratów ”.

Giuliani powiedział, że zespół prawny Trumpa jest w posiadaniu setek oświadczeń pod przysięgą, które potwierdzają oszustwo i skarcił prasę za zaniedbanie zgłoszenia treści tych oświadczeń. Niektóre z tych oświadczeń zostały upublicznione i zgłoszone przez TheBlaze i innych, ale większość nie została jeszcze ujawniona przez zespół prawny Trumpa ani przedstawiona w sądzie.

 

 

Mój komentarz.

Jedni uważają, że jest to teatr dający ludziom pozorny wybór, a inni faktycznie upatrują spisku światowej lewicy.

Problem w tym, że akcja pt Koronawirus jest globalną akcją ludzi szatana, ludu “słusznego” i to bez względu na opcję polityczną.

W Polsce PIS jest wykreowany jako prawica, ale PIS tylko zagrabił elektorat quasi prawicowy i robi to samo co nakazuje Fauci czy WHO.

Zabawa w dobrego i złego glinę w USA ma na celu tylko utrzymanie tego systemu. Nie łudziłbym się na miejscu Amerykanów co do szlachetności Trumpa, aczkolwiek lepszy Trump od skrajnego komunisty tak samo jak lepszy jest PIS od Tuska, Czarzasztego, Kwaśniewskiego i Biedronia (sld, PO, wiosna).

 

Kto wie, czy Trumpa ambicje nie przeważą w tym wszystkim i nie pójdzie na całość wywołując wojnę z Iranem.

Poczekamy zobaczymy.

Niech Bóg ma Was w swej opiece.

 

______________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

 

 

 

4 komentarze

Add a Comment
  1. No i przez cenzurę powrót do bloga… masakra, mam nadzieję, że uda się znaleźć odpowiednią, alternatywną platformę, bo filmów dobrze się słuchało. Zniknęło tyle wartościowych treści. :/

  2. a wiec usunęli ci konto z youtube,to było do przewidzenia , podaj kanał zapasowy jeśli możesz

  3. na szczęście ja pobieram,ale te ostanie nie pobrałem,brak czasu,przemęczenie pracą sprawiło,że nie zdąrzyłem,szkoda,ale i tak Piotr ma je wszystkie na komputerze,więc jak wrzuci na vimeo czy inny tam kanał oto zaraz pobiorę

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: