Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bill Gates chce wszczepić ludziom enzym o nazwie Lucyferaza.

 

Już do końca biblijnego Wielkiego Ucisku będzie nam dane  zaznajamiać się z nowymi szokującymi informacjami.

 

Musicie przywyknąć razem ze mną do tego, że lucyferianizm bezpardonowo ujawnia swoje plany. Nie tylko rządy pokazują swoją brudną masońską twarz, ale wszyscy budujący ten system  ludzie, którzy otrzymują władzę od szatana za niszczenie ludzkości..

 

Wiele razy mówiłem o szczepionkach jako elemencie systemu bestii, mówiłem także o tatuażach, ale teraz dochodzi coś więcej.

 

Bill Gates buduje system dostarczania szczepionki z mikroigłowymi kropkami do implantacji u ludzi, system który składa się z wielu rzeczy. Pokazywałem Wam to zdjęcie w powiększeniu jak igły wbijają się w ciało tworząc niewidzialny tatuaż…

 

 

Szczepienie przeciw COVID-19 , które chcą Lucyferianie dać każdemu człowiekowi na ziemi, będą w postaci mikroigłki z kropką kwantową, cyfrowy znak identyfikacyjny z ID2020 oraz ludzkie wszczepialne urządzenie do kupowania i sprzedawania kryptowaluty o numerze patentowym # 060606 .

 

https://www.youtube.com/watch?v=3nACXHPOL3E&t=1299s

 

Identyfikator cyfrowy będzie miał formę paszportu immunologicznego.

Bez paszportu szczepionkowego nie będziesz mógł podróżować.

 

 

Wszystkie te rzeczy są finansowane przez jednego człowieka –  Billa Gatesa, jako wiodącego prym w organizacji administracyjnej satanizmu,  prekursora światowego systemu Znaku Bestii.

 

Teraz dochodzi jeszcze coś,  co wywoła wielkie kontrowersje.  Jest to „ enzym bioluminescencyjny jąsniejący w podczerwieni”, nazywający się lucyferazą , który jest substancją chemiczną, która sprawi, że szczepienie kropką kwantową będzie czytelne dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne….

 

 

Enzym, rozświetlający nazywa się Lucyferazą, i sprawia, że ​​szczepienie jest czytelne na długo po wstrzyknięciu ofiarom szczepień i pozwala zwykłym szczepieniom funkcjonować jako znak. Lucyferaza.

 

 

 

Oznacza to, że sztuczny wirus  oświetla zainfekowane komórki za pomocą chemicznej reakcji, w której lucyferyna jest przekształcana w oksylucyferynę przez enzym lucyferazę. Metodę tę zastosowano do zakażenia komórek i sprawdzenia, ile powstało białka Spike-Protein.

 

 

Teraz widać czarno na białym, że większość polityków  z górnej półki wszystkich partii to lucyferianie. Mało tego, znaczna część dziennikarzy, lekarzy, biskupó, pastorów i jutuberów jako influencerów tkwi w tym systemie. To oni są budowniczymi tego systemu. To oni zamilczają prawdę o koronnym wirusie.

Obecnie nadchodzi czas podziału i  jak nigdy zaczyna pojawiać się kontrast między wyznawcami Jezusa, a całą resztą. Ludzie po środku będący, będą musieli wybrać po jakiej stronie chcą stać.

 

Od 3 lat pisuję o dochodzie gwarantowanym jako elemencie systemu szatana, znaku bestii.

 

Ale teraz dopiero wychodzi czarno na białym jak to będzie wyglądać. Nie będziesz miał znaku bestii złożonego z Lucyferazy?

Nie będzie mógł kupować ani sprzedawać.
Ekonomia została sprowadzona na dno, aby wszystkich uzależnić od systemu.
Od początku mówiłem także, że bitcoin będzie ważnym punktem znaku bestii:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/bitcoiny-wirtualna-waluta-w-niemczech.html

 

Bitcoin może być nowym złotem, mówi JP Morgan

 

 

Lucyferaza nie jest niczym nowym.  To nazwa enzymów dających światło. Przykładem jest lucyferaza z świetlika.

Ale ktoś to nazwał podobnie jak ktoś uczynił z gestu rogów znak miłości w języku migowym…

Dla nich nazewnictwo i symbolika ma znaczenie..

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Ale dla wielu będą to czasy określenia się.
Na razie muszą zniszczyć klasę średnią, aby każdy byl uzależniony od systemu.

Dostaniecie pieniądze za darmo, ale jeśli przyjmiecie lucyferaze w tatuażu..
Będziecie mogli nadal podróżować, kupować , oni pieniądze wydrukują, ale będziecie musieli odrzucić Prawo Boże. Będzie to ciężki wybór, dlatego lepiej już teraz przygotować się i oddać Jezusowi swoje życie, pokutować ze swojego dotychczasowego i iść drogą Jezusa, czyli Boga zbawiającego, a nie drogą Lucyfera niosącego sztuczne światło. Ledowe światło śmierci…

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz
 1. Spojrzałem na tą grafikę “szczepionki” i przypomniał mi się fragment proroctwa “świętego chłopca z Rosji” (wiem, wspominałem już kilka razy o nim, ale jego widzenia naprawdę bardzo zbiegają się z tym co obserwujemy obecnie, za szczerością dziecka stoi jeszcze fakt, że cerkiew rosyjska walczyła swego czasu z rozpowszechnianiem tych proroctw oraz samą postacią Sławika).

  Sławik o znaku antychrysta:

  „Będzie to maleńka, bardzo sympatyczna szara płytka (kartonik) – światowy paszport i kiedy ludzie będą go odbierać, to specjalne urządzenie zostanie zainstalowane w taki sposób, że na czoło lub prawą rękę, w tym czasie
  naniesie promieniami trzy maleńkie szóstki w postaci tatuażu i Bóg nie przebaczy nikomu, kto przyjmie pieczęć”.

  co więcej:

  “Początkowo te szóstki nie będą widoczne, ale potem jak elektroniczna tablica na czole i na ręce będą świecić zielonym światłem. Jeśli osoba spróbuje pozbyć się tych szóstek i odrąbie sobie rękę, to szóstki pojawią się na kikucie, i wtedy, gdyby człowieka porąbać na kawałki, to na każdym kawałku pojawia się trzy szóstki. Na początku ludzie będą się wstydzić i ukrywać ten znak, ale później
  przestaną się krępować i zaczną otwarcie nosić tę pieczęć Antychrysta”.

  Czytałem to już wiele lat temu, ale dopiero teraz skojarzyłem to z faktem tej szczepionki i lucyferazy.

  Bill Gates “przewidział” obecną “epidemię” już 23 lata temu, w magazynie George z lutego 1997 roku udzielił wywiadu, w którym na pytanie o najgorszy scenariusz dla świata powiedział: “Przeludniona planeta krztusząca się wirusem atakującym płuca” – słowa te zostały wyróżnione wielkimi literami w tekście.

  Emmanuel Macron, który od jakiegoś czasu rządzi Francją poprzez dekrety (tak, dokładnie odgórnie kreuje prawo). W ten sposób wybuchły zamieszki żółtych kamizelek, Macron pewnego dnia wstał, podpisał dekret i zmienił prawo pracy (i nawet bardzo się tym potem nie przejął). W Polsce nie do wyobrażenia (chociaż po ostatnich przymusowych kwarantannach to chyba już wszystko jest możliwe). Macron znów wczoraj zorganizował spotkanie z osobami wspierającymi światową inicjatywę na rzecz badań nad szczepionką (m.in.żoną gatesa). W dosłownie 2 godziny tego spotkania zebrano 8 miliardów dolarów na globalny-fundusz szczepionkowy (sama Francja przekazała 0.5 miliarda dolarów).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish