Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W 2018 BILL GATES sfinansował EarthNow aby nadzorować getto na ziemi.

Bil Gates staje się jeszcze bardziej znany i to nie dzięki firmie Microsoft, ale dzięki budowaniu światowego systemu kontroli nadzoru ludzkości.

 

Jest  inwestorem obozu koncentracyjnego jakim robi się ziemia…
Najpierw dowiedzieliśmy się o cyfrowym ID2020 dla każdego mieszkańca, a teraz wychodzi na jaw, że ten współpracownik Rockefelerów w roku 2018 sfinansował start up EarthNow.

 

Czym jest projekt Earth Now?

 

EarthNow to firma startup z siedzibą w Seattle , której celem jest objęcie Ziemi transmisją satelitarną na żywo , początkowo w celu świadczenia usług rządom i klientom korporacji.

Spójrzcie na logo EarthNow jak wyżej.

Dwie piramidki a jakże..

Znak bestii z apokalipsy to piramida

 

 

Sieć satelitarna ma zostać rozmieszczona jako konstelacja kilkudziesięciu satelitów o wadze 230 kilogramów na orbicie  Ziemi.

Gates przygotowuje się również do uruchomienia pierścienia satelitów, który całkowicie zbadają naszą planetę z kosmosu, zapewniając obrazy wideo tylko w czasie rzeczywistym z opóźnieniem o jedną sekundę…

 

Kwota jaką  na to wydał to 6, 6 miliarda dolarów..

 

Pan Gates chce razem ze swoimi kolegami z pod heksagramu poprzez szczepionkę COVID-19 i powiązaną z ID2020 zwanym paszportem odporności śledzić każdego człowieka na ziemi w czasie rzeczywistym.

 

To jest kolejny puzzel w układance czasów ostatecznych.

Cała operacja wystrzelenia satelitów ma zostać zakończona do roku 2022, co w tej sytuacji staje się czytelnym, dlaczego świat masońskich polityków,  ministrów mówi o 18 miesiącach.

Od kwietnia 2020, 18 miesięcy mija pod koniec roku 2021.
Przez ten czas państwa pogrążone w chaosie gospodarczym, który wywołali ci lucyferiańscy politycy, zdążą uzależnić całkowicie od socjalu, aby zgodnie z proroctwem biblijnym nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, kto nie ma znaku bestii na ręce lub czole.

 

16) I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; (17) I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia. (18) Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

Bil Gates jest jak 100% wpływowych ludzi na świecie wierzący. Oczywiście nie jest to wiara w Jezusa, ponieważ ta konsekwentnie jest prześladowana.

Ludzie szatana mówią ,  że albo Jezus nigdy nie istniał ponieważ większość dowodów historycznych zapewne tkwi w Watykanie, albo, że Jezus to taki hippis kochający wszystkich, którzy sobie robią co chcą.

Ale Jezus to Bóg Mocny i sprawiedliwy i już niebawem po ucisku tych dni powróci z zapłatą.

 

Bil Gates jest wierzący jak przystało na lucyferiańską epokę wodnika z new age, a tak na prawdę od jezuitów, medytuje regularnie.

 

W  artykule poniżdej p Gates  sugeruje przeczytanie „ Przewodnika po medytacji” autorstwa byłego mnicha buddyjskiego Andy’ego Puddicombea.

 

https://www.cnbc.com/2018/12/05/bill-gates-says-meditation-his-new-favorite-habit-helps-him-focus.html

 

 

Medytacja była stałą praktyką Igacego Loyoli, edomskiego  twórcy zakonu jezuitów.
Celem medytacji jest znalezienie Boga w ich własnych istotach, ponieważ Bóg (Brahman) i jaźń (Atman) są naprawdę jednym.

To, co w najbliższych latach będzie miało miejsce to usunięcie Jezusa a zastąpienie go bogiem w sobie, ale my wiemy, że ten bóg w sobie to bóg z małej litery,a  joga, medytacja są tym samym co narkotyki i upijanie: otworzeniem furtki dla demonów.

Pamiętajcie, ci, którzy będą promować boga w sobie będą agentami lucyferian.

Pismo mówi:

A Duch otwarcie mówi, że w czasach ostatecznych niektórzy odstąpią od wiary, dając posłuch zwodniczym duchom i naukom demonów

i dalej:

..Ćwiczenie cielesne (joga, techniki oddechowe – admin) bowiem przynosi niewiele pożytku, lecz pobożność do wszystkiego jest przydatna, gdyż zawiera obietnicę życia obecnego i przyszłego

 

 

Bil Gates zgodnie z ideą wszechwidzącego oka chce kontrolować wszystkich ludzi na świecie.

 

Obserwacja każdego człowieka z id2020 w czasie rzeczywistym sprawi, że ziemia będzie jedynym wielkim gettem z komendantami obozów..

 

 

Uważam, że szczepionki są pierwszą fazą literalnego znaku bestii, ale jeszcze nie samym znakiem.

_________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Witam. Wczoraj na sobotnim nabożeństwie wypowiedzial sie pastor adwentystow zboru Warszawa centrum.

    https://youtu.be/SktRXt5M9Us

    Od 1.55 h sie zaczyna kazanie mniej wiecej. Wlasnie on ma przekonanie, ze same technologie nie mają nie sa znakiem bestii tylko juz samo odrzucenie Prawa Bożego. Co moimzdaniem będzie sie z tymi technologiami wiązać,kiedy już będą powszechne i obowiazkowe.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme