Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masowe montowanie anten 5G podczas covida niewida. Jak reaguje przyroda?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DtYQ9pd7–E&t=1s

Zaktualizowane: 7 kwietnia 2020 - 12:58

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Zawsze byłem przekonany, że ludzie nie są aż tak głupi aby bezgranicznie ufać korporacjom i politykom. Jednak myliłem się, moja znajoma wstawiła na portal społecznościowy ostrzeżenie przed 5G przez większość została wyśmiana i uznana za jakąś wariatkę. Więc nawet jakby teraz “nasz” rząd wdrożył akcję chipizacji to większość ludzi stanęłaby pokornie po ten “gadżet” i jeszcze by wychwalała to dobrodziejstwo “bo nie trzeba karty kredytowej nosić, bo papierów nie trzeba, bo dowodu nie trzeba, zakupy można zrobić, haseł nie trzeba pamiętać, wszyscy są bezpieczniejsi” itd.

    Z ostatnich ciekawych wiadomości to na uwagę zasługuje zapał Billa Gates do pomocy ludziom w dobie straszliwej pandemii koronawirusa w której od początku zmarło 76 tys. ludzi czyli 50% tego co umiera codziennie na świecie (150 tys. z czego 100 tys. na choroby wynikające z podeszłego wieku). Billa Gates zapowiedział iż wybuduje fabryki dla siedmiu już wybranych szczepionek na COVID, buduje jak to określił “potencjał produkcyjny” dla wszystkich 7 szczepionek bo “szkoda czasu” w ostateczności wybierze dwie szczepionki – oj się panu Billowi bardzo śpieszy!.

    Warto przypomnieć, że ten pan już wcześniej określił ramy do wprowadzenia “paszportu odpornościowego (potwierdzenie szczepień)” dzięki, któremu będzie można swobodnie podróżować.

    Przypomniały mi się teraz słowa “świętego chłopca z Rosji”, który przewidział ten scenariusz, przekazał on, że antychryst wprowadzi światowy paszport “Człowiek nie będzie mógł żyć w dwóch miejscach, ponieważ wszelkie przesunięcia ludzi, wyjazdy poza miejsce zamieszkania, będą ściśle ograniczone, szczególnie tych osób, które nie przyjęli znamienia Antychrysta.” sam podchodzę nieco sceptycznie do historii chłopca, jednak jego przekaz jest prosty i można go łatwo zweryfikować. Chłopiec mówił o tym, że księżyc jest bazą dla demonów, którzy ludzie nazywają ufo-kosmitami, że nienawidzą oni ludzi zachowujących nauk Chrystusa bo nimi Bóg uzupełnia liczbę upadłych aniołów w niebie. O antychryście chłopiec przekazał tylko, że będzie to człowiek bezwzględny i nikczemny, wokół niego będzie mnóstwo demonów, a dla zwiedzonych ludzi będzie wcieleniem samego Boga – “twarz jego jakby w mące i popatrzył się na mnie ze wściekłością” (mąka na twarzy? zapewne chłopczykowi chodziło o puder).

    wszystko to brzmi jak scenariusz do filmu sci-fi, ale ludzie nawet nie wiedzą skąd pochodzą i jak uformowała się Ziemia, wszystko tłumaczą TEORIĄ ewolucji, która jest i postanie teorią wg. której życie powstało dzięki dziesiątkom miliardom lat, zupełnie nie mając nic na potwierdzenie takim okresom jak eksplozja kambryjska, gdzie w krótkim czasie pojawił się urodzaj życia: ryb, ssaków, ptaków i gadów – tylko tak jakby czasu brakło na ewolucję 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish