Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ludzie czują, że coś się dzieje, ale nie wiedzą co.

Tekst podesłał mi mój stały czytelnik. Tekst jest  wynikiem jego przemyśleń i drogi w dojściu do prawdy otaczającym świecie i stanowi wyjaśnienie na to co ludzie nieuświadomieni a głodni prawdy czują.

 

_______________

 

 

Osiem lat temu zacząłem swoją przygodę z “przebudzeniem”. Przez ten czas przeczytałem niezliczoną ilość artykułów, obejrzałem tysiacę filmów/filmików, aby mieć jak najszersze spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Ten tekst piszę z powodu obecnych wydarzeń na całym globie, które jawnie pokazują, że jesteśmy w ostatnich fazach wprowadzania niewolniczego systemu NWO (Nowy Porządek Świata).

Aby powstał, stary, obecny ład i styl życia muszą upaść. Wdrażanie tego projektu trwa od wielu lat i nie jest on wcale ukrywany przez globalistów, którzy dumnie i otwarcie informują o tym globalne społeczeństwo poprzez wywiady, przemówienia publiczne czy przekaz podprogowy (podświadomy), a najbardziej przez wszelkie wydarzenia na scenie politycznej, geopolitycznej, kulturowej, gospodarczej, ekonomicznej i religijnej.

Społeczeństwa jednak są uśpione, do większości nie docierają takie informacje, sam skrót “NWO” dla wielu to science-fiction, coś czego nie ma, a tak zwany obecny “postęp” to naturalna ścieżka ludzkości. Mimo to, “anty-system” jest bardzo popularny, wbrew pozorom, dużo ludzi zaczyna się interesować alternatywną wersją byłych i obecnych wydarzeń, jednak warto pamiętać o jednym, najważniejszym: w “przebudzeniu” chodzi o odzyskanie władzy nad swoim umysłem, odzyskaniu umiejętności zadawania pytań oraz własnego myślenia na dane tematy. Łatwo jest zbładzić z drogi “przebudzenia”, ponieważ agenda NWO doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że w epoce internetu, informacje są przekazywane w ciągu paru sekund.

 

NWO ma swoich ludzi w mediach głównego nurtu, mediach społecznościowych i innych wielkich powszechnym serwisach, ale ma także ludzi wsród środowiska “anty-systemowego”. Wiele stron internetowych, jak i ludzi zostało podstawionych, po to aby Ci ludzi, którzy się “budzą” wpadli spowrotem w pułapkę, tylko większą i trudniejszą do wyjścia (sam się o tym przekonałem). A tą pułapką jest New Age, ale o tym może kiedy indziej. Chodzi mi o to, że trzeba myśleć samemu, czytać ze zrozumieniem i samemu wyciągać wszelkie wnioski, układać puzzle, szukać sensu. O tym w tym wszystkim chodzi, bo prawda leży przede wszystkim w nas samych.

Obecne wydarzenia światowe skłoniły mnie do napisania tego tekstu, ponieważ im dłużej na to patrzę, tym bardziej nie wierzę ilu ludzi jest nieświadoma tego co się dzieje, czyli koronawirus. Media to potężna siła i to widać po ostatnich tygodniach. Siła propagandy nie równa się nawet sile bomby atomowej. To co pudło (TV) i pokazana sylwetka w nim człowieka może zrobić z ludzkim umysłem (i to w takiej skali!) jest… na prawdę imponujące. Jednak nie można wszystkiego zwalić na media, ma na to wpływ także nasze wychowanie, środowisko i otoczenie, w którym się znajdujemy i znacznie więcej czynników.

Skąd się wziął owy wirus? Wuhan, Chiny. W mieście, które postawiły (do grudnia 2019) około 10.000 anten technologii 5G oraz w mieście, w którym jest bardzo poważne lobaratorium badające owe wirusy oraz tworzące broń biologiczną. Oficjalnie? Od jakiegoś zwierzęcia, nietoperza czy jakiegoś innego ustrojstwa. Zresztą, sam już się pogubiłem w tych oficjalnych wersjach. Nieważne jednak skąd się wziął ten cały wirus, ważne są cele, które ma spełnić. A jest ich kilka:

 

1. Ustawy; niemal w każdym już kraju gdzie owy wirus występuje natychmiast wprowadzono ustawy, które dają pełną władzę nad jednostką, służby takie jak policja czy wojsko mogą przyjść do danego domu/mieszkania i przedstawić obowiązek szczepienia, którego nawet nie ma i niemożliwe, żeby nawet za rok było skuteczne przeciw tej odmianie grypy. Oprócz tego, wszelkie zakazy zgromadzeń itp. Te ustawy ZOSTANĄ na zawsze, wirus minie.

2. Bezgotowkowe społeczeństwo; cel realizowany od lat, od teraz w ciągu nawet dwóch lat może w końcu się spełnić. Zrobienie z gotówki wroga dla zdrowia nr 1 jest genialnym pomysłem globalistów, dla których gotówka to problem. Obecnie niemal wszystkie sklepy, reklamy itp zachęcają do płacenia sposobem elektronicznym, za jakiś czas możemy się spodziewać jeszcze większej i potężniejszej propagandy przeciwko gotówce. Za nawet dwa lata, może ona zniknąć. Co jak owa gotówka zniknie? Jedyny sposób płacenia będzie za pomocą telefonu i karty (obecna technologia), ale po krótkim czasie zmieni się to w czipy RFID, bądź inną podobną technologię.

3. Strach, strach strach... aby skutecznie manipulować ludźmi i nimi rządzić, muszą być wystraszeni. Już do grudnia 2019, przed wirusem, ludzie bali się wystarczająco, ale teraz? Strach wszedł na wyższy poziom.

4. Izolacja społeczeństwa; obecne “prośby” o pozostanie w domach również czemuś służy. Nie bez powodu, ludzie mają siedzieć w domu i wszystko wokół jest zamknięte. Póki jest internet i wszelkie technologie pod ręką (telefon, TV, konsole itp) ludzie nie są znudzeni. Internetu na pewno nikt nie wyłączy, ale jego szybkość przez to, że 3/4 ludzi siedzi w sieci 24/7, może okazać się problem. 5G jest tego rozwiązaniem, ludzie się na to zgodzą bez żadnych pytań. Polecam poczytać o tej technologii, ponieważ wiele wskazuje na to, że jest bardzo szkodliwa dla ludzkiego zdrowia i ma bezpośredni związek z całym tym zamętem koronowirusowym.

5. Osłabienie światowej gospodarki, wywołanie kryzysu gospodarczego i ekonomicznego może służyć tylko NWO, bo aby zrobić coś nowego, należy zniszczyć to stare.

 

______________________________

 

Mój komentarz.

Takie widzenie świata może tylko doprowadzić nas do 13 rozdziału Apokalipsy:

 

I pozwolono jej tchnąć ducha w wizerunek bestii, tak żeby przemówił wizerunek bestii i sprawił, że ci, którzy nie oddali pokłonu wizerunkowi bestii, zostali zabici. (16) I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; (17) I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia(18) Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, gdyż jest to liczba człowieka. A liczba jej: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

 

Wszystko jest już przygotowane. Ja zawsze myślałem, że wojna do tego doprowadzi, ale tym punktem przełomowym stał się koronawirus. Wirus zabijający mniej ludzi niż grypa. Dlaczego media i rzekomi antysystemowcy nie panikowali ze względu na grypę?

 

Żyjemy w czasach, kiedy będziesz musiał wybrać Szanowny czytelniku między Bogiem a system bestii biblijnej. Besti spod znaku heksagramu.

 

 

 

Updated: 24 marca 2020 — 09:00

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: