Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojsko, domowy areszt, pośpiech w 5G na koronawirusa, który ma mniejszą śmiertelność od grypy.

Wszystko układa się w całość. Pytanie czy my mamy wierzyć w spontaniczność wirusa i w dobre intencje władz świata, które zadłużają każdy naród czy też możemy sobie pozwolić na zdrowy rozsądek i popatrzeć inaczej niż podają nam to wszystko media?

Nowy Nie Porządek Świata działa ze wzmożonymi siłami.

Nie chcę nikogo straszyć, ale najprawdopodobniej oni nie będą wsadzać opozycji za bunt. oni po prostu usuną za potencjalny kaszel lub gorączkę.
Czy pamiętacie te filmiki z Chin , które umieszczałem kilka tygodni temu jak to Chińczycy uciekali przed mężczyznami z ich sanepidu i policją?

 

 

Człowiek śmiertelnie chory na koronawirusa biegnie niczym sportowiec aby uciec policji. Wtedy się nad tym nie zastanawiałem. Zresztą my wszyscy teraz jesteśmy zszokowani tym, co się dzieje. Polski rząd bardzo elegancko wprowadza ograniczenia. Ma się wrażenie że nic się nie dzieje a z drugiej strony media codziennie straszą…

Jesteśmy poddawani Brain Wash, czyli praniu mózgu. Wyważony p Morawiecki i straszące media plus opłacane gwiazdy propagujące hasło “zostaję w domu”.

 

 

Jaka jest powga tego wszystkiego?

Podam wam zatem przykłady decyzji władz w poszczególnych stanach USA.

Pomyślicie, a co mnie tam stany… Ale to wzór działań na świat to raz a dwa każdy stan USA jest wielkości przeciętnego państw w Europie..
Np Belgia jest jak Maine, a Polska jak Texas…
To z USA wyjdą wszelkie dyrektywy na cały świat…

OHIO: gubernator Mike DeWine wydał w niedzielę nakaz „pozostania w domu” dla wszystkich mieszkańców Ohio. Porządek wchodzi w życie w poniedziałek, 23 marca o 11:59 pm i pozostaje w mocy aż do kwietnia 6.

Filadelfia nakazała swoim mieszkańcom pozostanie w domu , nakaz, który wchodzi w życie o 8 rano w poniedziałek zwalnia z takich czynności jak kupowanie artykułów spożywczych i leków, czy szukanie opieki medycznej.

Czy wiecie co to oznacza? Brzmi ładnie przecież, można kupować leki i jedzenie. Ale to będzie w dłuższej perspektywie  jedzenie z ich zakładów no i nie wyjdziecie sobie z domu np do parku tak by pospacerować. Czy teraz rozumiecie powagę sytuacji?

KALIFORNIA: Gubernator Kalifornii Gavin Newsom ogłosił w czwartek wieczorem ograniczenia na osiem tygodni..

NOWY JORK: Gubernator Andrew Cuomo w piątek ogłosił, że wszyscy mieszkańcy Nowego Jorku muszą pozostać w domu „w maksymalnym możliwym zakresie”, ze skutkiem od 20:00 w niedzielę 22 marca. Cuomo nazwał rozkaz planem „Stan Nowy Jork na PAUZIE” i zakazuje wszelkich nieistotnych .

Czy nie jest to stan wyjątkowy?

 

ILLINOIS: Gubernator stanu Illinois JB Pritzker ogłosił w piąteknakaz „pozostania w domu”, które rozpoczęło się w sobotę i potrwa co najmniej do 7 kwietnia. Wiecie, później oczywiście przedłużą…
Wszyscy ludzie, którzy mogą pracować w domu, muszą to zrobić powiedział  Pritzker. Wszystkie szkoły w Illinois pozostaną zamknięte do co najmniej 8 kwietnia.

To jest pacyfikacja społeczeństwa,.

CONNECTICUT: W Connecticut, gubernator Ned Lamont ogłosił w piątek zarządzenie zakazujące organizacją non profit działania w tym stanie.

 

OREGON: Gubernator stanu Oregon Kate Brown w piątek powiedział mieszkańcom, aby zostali w domu , nazywając dyrektywę „zarówno porządkiem, jak i kampanią informacyjną. “Polecam dziś wieczorem mieszkańcom Oregonu, aby pozostali w domu, aby zachować zdrowie. Dystans społeczny wykonany dobrze i wcześnie może uratować życie ”- powiedziała Brown na konferencji prasowej.

 

NEW JERSEY: Gubernator stanu New Jersey Phil Murphy ogłosił w sobotę, że rozkazuje mieszkańcom pozostać w domu , począwszy od godziniy 21.00 w sobotę Odwołał także spotkania o jakiejkolwiek liczbie osób, w tym przyjęcia, wesela i ceremonie religijne. „Potrzebujemy, żebyś został w domu” – powiedział Murphy. „Musimy zmienić nasze zachowania”.

 

W ten sposób poprzez władze pochodzenia edomsko-chzarskiego  życie społeczne jest paraliżowane.

 

Teraz chciałem Wam pokazać jak bardzo się nas oszukuje.
Wszystko możecie sprawdzić sami.

 

Jestem na stronie usa.se.pl:

 

Dowiadujemy się z niej, że grypa zabiła już na samym początku sezonu 14 tys osób:

 

 

Jak pokazuje badanie, koronawirusa bardzo boi się 2 na 10 Amerykanów. Więcej obaw budzi grypa, boi się jej 4 na 10 Amerykanów. Nie ma co się dziwić, według przedstawicieli amerykańskiego resortu zdrowia od początku sezonu grypa zabiła w Stanach 14 tys. osób

 

Przechodzę teraz do mapy koronawirusa . Zmarło do tej pory od covid19 –  471 osób.

Czy czujecie kosmiczne oszustwo?

 

Poddaję teraz pod rozważenie tego co działo się w Wuhan:

 

Nie wiem czy to była eksterminacja opozycji, ale wiem, że na grypę umiera więcej osób.
Wiem także, że w roku 2019 o czym obszernie wspomina wikipedia były masowe protesty w Hongkongu.

 

 

Kiedy umieszczałem informacje o Jade Helm w USA   i nic się nie działo w roku 2015 niektórzy składali reklamacje: a gdzie te twoje nwo czy wielki ucisk. Oto jest…

 

.
Wikipedia Jade Helm zaliczyła wtedy te pierwsze ćwiczenia wojsk w mieście jako teorię spiskową . Nikt wtedy nie wiedział o co chodzi było wiele dezinformacji.

Mówiono, że ćwiczenia są po to aby zlikwidować opozycje ale teraz wiadomo, że te ćwiczenia wojsk w miastach miały na celu przygotowanie się do fałszywej flagi koronawirusa. Przy czym zaznaczam, że wierze ze jest koronawirus. ale wykazałem wam jak wielkie spustoszenie sieje grypa ile ofiar śmiertelnych a ile koronawirus.

Ja ani nikogo nie straszę, ani niczego nie ignoruję.
Jeśli ktoś straszy to p Maciak z cw24. Najpierw wprowadził ludzi w panikę aby 2 tyg temu bodajże,  kupowali art spożywcze, bo w poniedziałek p Morawiecki coś ogłosi, . No i nie stało się nic, ale ludzie ruszyli do sklepów,. a teraz nakłania do noszenia masek.

Zastanawiam sie coraz bardziej dla kogo pracuje p Maciak nakręcając tę histerię. Nakręcił filmik o masonach a nie widzi tego co my?

 

Oni przygotowywali się do tego już wiele lat i popatrzcie Jade Helm było za Obamy, ale to za Trumpa wchodzi w życie… wojsko jest na ulicach.

A propos, w komentarzach ktoś umieścił filmik o siłach zbrojnych w poszczególnych państwach:

 

 

 

W USA w 32 stanach z powodu choroby a la grypa rozmieszczono 5500 żołnierzy. Pytanie z kim się tak na prawdę walczy z chorobą czy z ludźmi?

 

5G przyspiesza dzięki wirusowi.

 

Inną pieczenią co do NWO jest oczywiście 5G.

 

“Chiny zamierzają przyspieszyć wdrożenie 5G podczas epidemii koronawirusa. Ministerstwo Przemysłu i Informatyzacji Chin wezwało głównych operatorów usług telekomunikacyjnych w kraju do terminowej oceny wpływu nowego rodzaju epidemii koronawirusa i przyspieszenia budowy sieci 5G, podała chińska agencja Xinhua News.

Podobnie w USA. Święży news z cnbc mówi o tym, że:

“PaNDEMIA wirusa koronawirusa może przyspieszyć adopcję 5G w USA”

Trump jest wielkim orędownikiem przyspieszenia 5g w USA, a więc jest przeciw Amerykanom…

 

Jak wiemy wysoko opłacane gwiazdy i politycy żyjący z naszych kieszeni namawiają nas do nie wychodzenia z domów. Tworzą więc nową modę obligatoryjną: domowe więzienie i w związku z tym pracę zdalną a co za tym idzie zapotrzebowanie na sieć o 100 razy szybszą niż 4g czyli 5g.

 

 

Technologię wojskową, która uszkadza dna i uczyni z miast smażalnie. Czy widzicie jak się wycina wokół miast drzewa? To dla technologiii 5g. Chodziłem przez ub sezon na grzyby przez  wakacje i widziałem w rożnych miejscowościach wokół Kielc wycinkę.
Rynki tez były zabetonowane bo gminy, miasta musiały wykorzystać pieniądze na coś. Wiele ładnych rynków zamieniło się w betonowe pustynie…

Jesteśmy na początku NWO ale to jeszcze nie jest biblijny Wielki Ucisk. Ten rozpocznie się rządami ostatniego antychrysta. Rozpoznamy go po tym, że wynosi się ponad Boga. Wielki biblijny Ucisk będzie trwał tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni .

 

” Będą to bowiem dni takiego ucisku, jakiego nie było od początku stworzenia, którego dokonał Bóg, aż dotąd i nigdy nie będzie. (20) A gdyby Pan nie skrócił tych dni, żadne ciało nie byłoby zbawione. Lecz ze względu na wybranych, których sobie obrał, skrócił te dni. (21) Jeśli wtedy ktoś wam powie: Oto tu jest Chrystus, albo: Oto tam jest – nie wierzcie. ” Marka 13.

 

 

Obserwujmy to co się dzieje, gdyż Jezus mówił nam abyśmy czuwali. Czuwajmy także nad tym aby być posłuszni Słowu gdyż przyjdzie On jak złodziej w nocy . Uświęcajmy się i miłujmy ludzi, walczmy przede wszystkim sami z sobą, a nie z ludźmi. Módlmy się o innych bo czas nawracania się kończy. Czas łaski się kończy i nie wiesz szanowny czytelniku ile będziesz jeszcze żył… Najistotniejsze jest aby być pojednanym z Bogiem.

Biblia także ostrzega że w tych ciężkich czasach oziębnie miłość co jest cechą charakterystyczną czasów końca i tym bardziej wielkiego ucisku:

“oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony”

 

 

Kto wytrwa w miłości do końca ten będzie zbawiony.
Możecie otrzymać wiele  zła od ludzi ale mamy w tej Bożej miłości wytrwać do końca.

 

________________

 

 

Jeśli ten blog pomaga Ci w rozumieniu świata to jeśli chcesz możesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

źródła:


https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2019-10-28/dylemat-pekinu-jak-zdlawic-protesty-i-ukarac-hongkong

Rozpoczęły się wielkie ćwiczenia USA pt Jade Helm

: https://satkurier.pl/news/189561/chiny-przyspiesza-wdrozenie-5g-przez-koronawirusa.html”

https://www.cnbc.com/2020/03/20/why-the-coronavirus-pandemic-may-fast-forward-5g-adoption-in-the-us.html?&qsearchterm=5g

https://thehill.com/policy/defense/488806-nearly-5500-national-guard-troops-deployed-to-combat-coronavirus

 

_____________

 

 

Zaktualizowane: 23 marca 2020 - 13:13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish