Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sabrina – horror dla młodzieży, mający zbuntować i pogorszyć ich życie. Furtka dla demonów.

Sataniści prą do przodu. Raptem niedawno nagrałem film o przemarszu organizacji stansitów w Waszyngtonie a już ktos podesłał mi link do nowego filmu satanistycznego udostępnainego na jakże nam znanym czarno-czerwonym Netflixiie.

 

Chilling Adventures of Sabrina – to amerykański serial (dramat, horror) wyprodukowany przez Warner Bros. Television, który jest luźną adaptacją komiksu o tym samym tytule wydawanego przez Archie Comics.

Wszystkie 10 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 26 października 2018 roku na platformie Netflix.

Serial opowiada o przygodach Sabriny Spellman, nastoletniej czarownicy.

Poniżej trailer:

 

 

Popatrzmy na poszczególne sceny:

 

 

Oczywiście jest pentagram zarówno ten na różnego rodzaju imprezach, hotelach, w Lotto, jak i i ten szkic składający się z liniiprzecinających wzajemnie:

 

 

Owa Sabrina przedstawiona w wyzywającym stroju a la Jezebel a na powyższym typ zniewolonego seksem Achaba.

 

Żadna cena nie zniechęci mnie… Typowy wyraz buntu, który wszczepiają młodzieży. Zagubieni młodzi ludzi bez oparcia biblijnego jakie powinni mieć rodzice i im przekazać trafią poprzez taką demonokulturę prosto w ręce szatana. Później kiedy coś się zaczyna w życiu walić, oczywiście mówi się “nie ma Boga”, bo gdyby był…

Ale kto sam szedł do szatana? Bóg czy TY?

Wszyscy znajomi w Chrystusie jakich znam doskonale zdają sobie sprawę z tego jak byli wcześniej zbuntowani wobec Boga i jak złe życie ich było.

 

 

Tutaj przedstawiona jest jako królowa ale wszystkie te aktorki, które otrzymują od szatana splendor pozycje trafią tam gdzie jest nie blichtr ale płacz i zgrzytanie zębów.

Podobnie z wszystkim , którzy wierzą tym “bogom” tych czasów, idolom.

 

Prawda jest taka:

 

Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja (Jezus) przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości. Jana

 

Uwierzyć szatanowi to uwierzyć kłamstwom. Ale znaczna część uwielbia kłamstwa.

Na przykład Włosi uwielbiają kłamać kobiety. Oni kochają wszystkie kobiety, a te kobiety im wierzą. Ten kraj mafii z Sycylii i mafii z Watykanu kocha kłamstwa.

 

Deprawacja to jedno z imion szatana, upadłego i przegranego anioła. On jest przegrany wraz ze swoją hordą ale Ty nie musisz…..

Przyjdź do Boga, poznajcie się poprzez Jego Słowo. Nie kościół, ale Jego Słowo.

 

 

Updated: 13 marca 2020 — 16:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: