Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Atak na Iran kolejny z ukrytych celów koronawirusa?

2 wojna światowa między innymi była po to aby Chazaria przejęła Polskę i ażeby powstało państwo Izrael.

 

Tymczasem:

USA zdecydowały się na  naloty na obiekty  milicji wspieranych przez Iran w Iraku.

 

Ataki  nadchodzą dzień po tym, jak USA oceniły, że grupa wspierana przez Iran była odpowiedzialna za atak rakietowy na bazę, w której znajdują się siły koalicyjne, zabijając dwóch amerykańskich członków służby i jednego brytyjskiego członka służby.

USA powstrzymały się od dalszych interwencji na Iran po tym jak świat uznał śmierć Sulejmaniego za akt agresji USA. Koronawirus pomoże…

 

 

 

W ostatnich tygodniach miało miejsce wiele ataków rakietowych w Iraku, ale środa była pierwszą, która spowodowała śmierć od grudnia, kiedy zabito amerykańskiego . Ta śmierć spowodowała odwetowe naloty amerykańskie przeciwko wspieranym przez Iran celom milicji w Iraku i Syrii. Urzędnicy administracji Trumpa wskazali na śmierć wykonawcy jako uzasadnienie nalotów, w których zginął drugi najpotężniejszy przywódca Iranu, gen. Qassem Sulejmani.

 

Dziwnym trafem w Iranie jest duża śmiertelność z powodu koronawirusa co czyni niezdolnym Iran do obrony… To wszystko jest poukładane jak w dokumentach dobrej księgowej.

 

Teraz świeże informacje z Izraela.

Ze strony instytutu budowy świątyni:

 

Dzisiaj jesteśmy w historycznym przededniu  odbudowy Świętej Świątyni i odnowienia Boskiej służby … czas się zbliża. Bezprecedensowe przebudzenie duchowe w Izraelu i na całym świecie, kierowane w dużej mierze przez Temple Institute, sprawia, że ​​ta rzeczywistość jest bardziej osiągalna niż kiedykolwiek wcześniej. “

Home

 

Podobno jest już niezbędna im, czerwona jałówka..

 

 

 

Wiele się dzieje i wiele dziać będzie. Niestety 99% świata tego nie widzi a szkoda…

 

 

 

 

 

Updated: 13 marca 2020 — 18:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: