Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mohammad bin Salman poważnym kandydatem na antychrysta. Część I.


Wielu badaczy apokalipsy uważa, że znaczna część interpretacji będzie możliwa dopiero, kiedy wydarzenia z apokalipsy będą się już odbywały i ja się z tym zgadzam.

 

Od początku mojej podróży z Biblią, a więc i z Apokalipsą, co trwa około 10 lat, poznawałem rozmaite typy i kandydatury antychrysta.

Modni byli tacy kandydaci na antychrysta jak: książę William, Obama, papież.

 

Później brałem sam pod uwagę Trumpa lub Jareda Ksuhnera. No niestety, nikt nikomu nie zagwarantuję że jego typ będzie na 100% antychrystem.

 

Obecnie czeka się na antychrysta z Izraela lub związanego człowieka z Izraelem, ale mam kandydata, którego nikt – przynajmniej w Polsce –  nie bierze pod uwagę. Spędziłem nad tym wiele godzi i uwierzcie mi, nie jest to artykuł typu “szokuj i podbijaj licznik odwiedzin”. Zresztą gdybym tak chciał postepowac to zapewne więcej odwiedzin miałbym z pisania o ufo czy Repitilianach , a ot dlatego, że Jezus nie jest modny. Z innej strony bardziej medialny jest książę William. W serwisach plotkarskich od dawna triumfuje ta rodzina… 

 

 

Oto człowiek, który spełnia wiele biblijnych cech antychrysta:

 

Mohammed bin Salman, książe Arabi Saudyjskiej, syn króla i następca tronu..

 

 

Trzy lata temu już o nim pisałem:

 

Super miasto Neom powstanie na pustyni tam gdzie jest góra Synaj. Mohammad bin Salman bardzo ważna persona…

 

Teraz zobaczcie jak o nim pisują ogólnoświatowe media i polskie:

 

 

 

Nagłówek ma tytuł taki oto

Najbardziej niebezpieczny człowiek na świecie?

Rok 2016…

 

 

Ważne z jego życia wydarzenia i postawy:

 

 1. Jako jedyny nie wyjechał , w przeciwieństwie do swoich starszych przyrodnich braci, studiować za granicą , decydując się na pozostanie w Rijadzie, gdzie studiował na Uniwersytecie Króla Sauda.
 2. Współpracownicy uważali go za poważnego młodego człowieka, który ani nie palił, ani nie pił i nie był zainteresowany imprezowaniem.
 3. Na każdym kroku książę Mohammed był ze swoim ojcem, który zabierał ze sobą swojego uprzywilejowanego syna. W saudyjskiej elicie religijnej i biznesowej dobrze było zrozumieć, że jeśli chcesz zobaczyć ojca, musisz przejść przez syna.
 4. Kocha go młodzież a to jest bardzo ważne z uwagi na to, że aż 70% populacji Arabii Saudyjskiej ma mniej niż 30 lat, a bezrobocie wśród młodzieży utrzymuje się na wysokim poziomie ok 25%.
 5. W marcu ubiegłego roku rozpoczął kampanię powietrzną przeciwko zbuntowanym siłom Houthi, które wypędziły zainstalowanego w Arabii Saudyjskiej prezydenta Abd Rabbuha Mansura Hadiego z kraju. 
 6. Jest dość wojowniczy” – mówi Jason Tuvey, ekonomista z Bliskiego Wschodu w Capital Economics. Ale Tuvey, podobnie jak wielu innych analityków, był pod wrażeniem zrozumienia księcia Mohammeda złożonych problemów gospodarki królestwa. „Pod względem gospodarczym poradził sobie bardzo dobrze. Zmienił politykę i należy się za to pochwalić – mówi Tuvey.
 7.  Książę jest zdecydowanym przeciwnikiem Iranu szyickiego. Saudyjczycy winszują sobie także pokonania Assada.

 

I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać. (Ks. Objawienia 6:2)

 

Jacy władcy jeszcze posługują się końmi w tych czasach? W Arabii na pewno.

 

Kolejny nagłówek, tym razem polski:

 

 

Cudowne dziecko czy skuteczny technokrata? Najpotężniejszy człowiek arabskiego świata.

https://www.money.pl/galerie/artykul/muhammad-ibn-salman-nowy-krol-arabii,119,0,2337143.html

 

Na blogu wiele razy umieszczałem ważne newsy o nowoczesnych technologiach w Arabii i Emiratach, a jak wiemy system bestii będzie opierał się na cyfryzacji i nowoczesnych technologiach.

 

Bestia z antychrystem będzie kontrolować cały system.

Antychryst będzie na pewno zwolennikiem i orędownikiem nowoczesnych technologii?

 

 

Korporacje są pro islamskie:

 

 

 

Firma sportowa Nike umieściła imię Allah na butach:

 

“Niemal 10 tysięcy osób podpisało petycję, w której prosi firmę Nike o o wycofanie ze sprzedaży butów Air Max 270. Fragment odwróconego logotypu wygląda podobnie do słowa Allah napisanego w języku arabskim.”

 

https://www.rp.pl/Handel/301299946-Muzulmanie-zadaja-od-Nike-wycofania-butow-Bo-logo-wyglada-jak-slowo-Allah.html

 

 

Kiedyś pisałem o burkach Nike:

 

 

 

 

 

Książe Mohamed ma po swojej stronie kilku przywódców światowych supermocarstw, z powodu ropy, z powodu transakcji zbrojeniowych, pieniędzy i sojuszy geopolitycznych. Nikt nie wystąpi przeciwko niemu z powodu tych różnych umów, porozumień, przymierzy i porozumień. Ma wielu światowych liderów w „tylnej kieszeni”.

 

 

Jest przyjacielem Rosji (ropa), przyjaźni się z Ameryką (umowy zbrojeniowe), przyjaźni się z Izraelem (wzajemna nienawiść do Iranu), przyjaźni się z Europą i Królami Wschodu (inwestycje pieniężne), jest-faktycznym liderem krajów muzułmańskich na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Jedyne, czego mu brakuje w tym momencie… to duża siła wojskowa (ale to nadchodzi!).

 

 

Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata – spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć. (9) Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta. (10) I siedmiu jest królów: pięciu upadło, jeden istnieje, inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. (11) A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę

 

 

Imperium Osmańskie (islamskie) trwało od końca XIII w. do roku 1922….

 

 

Książe jest ósmym królem.

 

Obecny król, siódmy, będzie królował przez bardzo krótki czas. Ma około osiemdziesięciu lat i podobno jest w złym stanie  zdrowia (podobno demencja). Ten „przyszły” ósmy król skoncentrował najważniejsze potęgi swojego królestwa, bezpośrednio pod jego kontrolą. On cały czas czeka… czeka…, aż jego ojciec (obecny król, siódmy ) umrze lub stanie się tak obezwładniony, że będzie zmuszony oddać swoje obecne królestwo następnemu w kolejce, swojemu wybranemu synowi, księciu koronnemu.

Tekst przygotowywałem przez weekend i dzisiaj.

 

Tymczasem w weekend dowiedziałem się , że książę Muhammed ibn Salman kazał aresztować tych członków rodziny królewskiej, którzy – podaje “New York Times” – “mogą stanowić zagrożenie dla jego rządów”. Wśród nich jest brat króla Salmana oraz były następca tronu.

 

Muhamed rozgrywa walkę z Iranem o prymat w świecie Islamu.

 

Może on być jedynym łącznikiem  między światem syjonizmu a islamem.

 

W 2015 r. Muhammad ibn Salman został najmłodszym na świecie ministrem obrony. Zarządzał przy tym jednym z największych budżetów wojskowych na świecie.

 

 

 

Islam jak powtarzam  to brat przyrodni Edomu. Ezaw miał za żonę ismaelitke. To jest jedność.

 

Pozostaje pytanie:

Jak ma się władza księcia do kontaktów z masonami?

 

Specjalista od masonerii p Krajski mówił, że

masoneria ma tego samego boga co islam.

W książce „Śmiertelna pułapka” mason 32 stopnia Jim Shaw, przeszedł na chrześcijaństwo i opisuje świat masonerii, jakiego nie znamy.

 

 

Islamiści nie uznają Chrystusa, Syna Boga. Uważają, że zaraz po Allahu był Mahomet. Taką „prawdę” miał przekazać Mahometowi… anioł.

I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości” (2 Koryntian 11:14).

 

Tadeusz Cegielski to były wielki mistrz Wielkiej Loży Narodowej Polski. Jego syn Max Cegielski jest propagatorem islamu w Polsce.

Cała lewica popiera Islam i w USA prym wiodą w tym żydowscy demokraci, wśród których  jeden kongresmen jest wyznania islamskiego.

 

Oto screen komentarza, którego YT dwa razy skasował:

 

 

“„Rodzina Saudi, od której nazwiska pochodzi nazwa kraju, sa wahhabitami,czyli z y d o ws kim odłamem islamu. Saudi’s i ISIS (israeli secret inteligence service) dziaja reka w reke””

 

Kiedy koronawirus szaleje Książę Mohamed robi czystkę w swej rodzinie.

 

Teraz spójrzcie jak przygotowują nas do mesjasza ludzie z Netflixu:

 

 

Jak wygląda mesjasz z I pet Goat

 

 

Jak wygląda książę:

 

 

 

W I pet Goat nie ma nikogo a la Trump, czy Kushner…

Co będzie, jeśli ten porywczy władca obieca Izraelowi odbudowę 3 świątyni.

 

Co jest równie interesujące zbuduje on miasto w miejscu góry Synaj:

 

 

Czy przypominam Wam to coś?

 

A może to:

 

 

Mordor…

 

 

 

Islam chciałby przekształcić Europę w Eurokalifat.

 

 

 

I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną,

a rana jej śmiertelna została uleczona

 

 

Kiedy głowa bestii ma śmiertelną ranę, symbolizuje to śmierć Imperium Osmańskiego w pierwszej wojnie światowej, co oznacza, że powróci do życia, aby prowadzić dżihad na świecie. Drugą bestią Objawienia jest islam, dwa rogi reprezentujące dwie frakcje: sunnicką i szyicką.

 

 

 

Islam zakodował w swoich naukach – morderstwo, kłamstwo, grabież, niewolnictwo, gwałt, działania wojenne, a nawet terroryzm jako część oficjalnej doktryny religijnej. Jezus powiedział, że złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć, i właśnie to islam zrobił od samego początku.

Islam mordował i morduje nadal chrześcijan i wszyscy na to przymykają oczy.

 

 

Islam różni się od wszystkich innych religii, które nie wierzą w Jezusa, ponieważ islam oficjalnie oświadcza, że ​​Jezus nie jest Synem Bożym (Koran 4: 171; 18: 4-5), co jest biblijną definicją Antychrysta: „Ten jest kłamcą,  kto zaprzecza, że ​​Jezus jest Chrystusem? To jest Antychryst, ten, który zaprzecza Ojcu i Synowi ”(1 Jana 2:22).

 

Islam rządził drugim co do wielkości imperium w historii, rozciągającym się od Oceanu Atlantyckiego do granic Chin.

 

Teraz zainstalowano ich jako uchodźców w Europie zachodniej i w Skandynawii, gdzie spokój to epoka zmierzchła.

 

Miliony chrześcijan już ucierpiały i zginęły pod armią islamu podboju, a chrześcijanie wciąż umierają dziś w Egipcie, Iraku, Syrii, Nigerii, Sudanie i wielu innych miejscach.

 

 

 

Dziadek i ojciec Bin Salmana byli syjonistami , jako bliscy przyjaciele przywódców syjonistycznych. Logika sugeruje, że Bin Salman pochodzi z dynastii syjonistycznej.

Jako faktyczny władca Arabii Saudyjskiej książę bin Salman uwięził dziesiątki Palestyńczyków, w tym przedstawicieli Hamasu. Czyniąc to, służy interesom Izraela. Co więcej, obwiniał Palestyńczyków za brak pokoju z okupowanym państwem.

 

 

 

Przez setki lat muzułmanie z Afryki Północnej napadali  na statki europejskie, a następnie amerykańskie.  Napadali nawet na nadmorskie miasta i wyciągali ludzi z kościołów w niewolę, gdzie byli bici i wykorzystywani w celu wywierania na nich presji, by przeszli na islam.

 

Popatrzcie na przyrost muzułmanów w Europie. Po co wojny?

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 10 marca 2020 - 17:20

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dobrze opracowane, faktycznie może to być kandydat…

 2. Szczerze jest to słaby kandydat. Kto da się zwieść islamiście????
  Zobaczmy:
  (11) I widziałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiła jak smok.

  (12) A wykonuje ona wszelką władzę pierwszej Bestii na jej oczach. Ona to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana była wygojona.

  (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

  (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano jej czynić na oczach Bestii, namawiając mieszkańców ziemi, by wykonali ikonę Bestii, która ma ranę od miecza, a jednak została przy życiu.” Ap 13

  Czy islamista przy powszechnie złej reputacji islamu, może kogoś zwieść???
  Nie. Kogo Bestia będzie chciała zwieść:
  (23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Pomazaniec albo tam, nie wierzcie.

  (24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.”Mat 24

  No właśnie nawet wybranych czyli chrześcijan i narody rasy białej a nie islamistów u których przez islam i wchów wtórny poziom intelektu i innych ludzkich zdolności jest niższy względem innych narodów.

  Zresztą gdyby Mekka i Medyna zostały zniszczone i skażone radioaktywnym pyłem to większość narodów by okazała radość a nie smutek.

  Teraz zresztą same media lewackie TVN, Wybrocza mają narracje negatywną wobec obecnego szturmu islamskich nachodzców na Grecję.
  https://tvn24.pl/swiat/turcja-sily-specjalne-na-granicy-z-grecja-4299214

  1. tak, ale rzadzacy swiatem Izrael, może zostać przekupiony pokojem z Palestyną i budowa 3 swiatyni.
   Jeszcze do niedawna nikt się nie spodziewał tego mwirusa i rozpoczecia nwo a tu bach

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish