Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Super miasto Neom powstanie na pustyni tam gdzie jest góra Synaj. Mohammad bin Salman bardzo ważna persona…

Jest to już kolejna mega inwestycja Arabii Saudyjskiej, która przejmuje od Japonii rolę lidera nowoczesnych technologii.

 

“Brytyjski miliarder Richard Branson jest zainteresowany zapowiedzianym w Arabii Saudyjskiej super miastem. Biznesmen zajmie miejsce w radzie nadzorczej inwestycji i wyłoży nieokreśloną jeszcze kwotę na niektóre projekty. W zamian Saudyjczycy oprócz zaoferowania mu stanowiska, nawiążą też współpracę z firmą Virgin Galactic.” tvn24bis.pl

 

Neom ma być nowoczesnym miastem internetu rzeczy.

 

Wbrew pozorom jest tutaj wiele informacji. Bardzo wiele i nie sposób opisać to w jednym tekście.

Po pierwsze heremetyczna religijnie i biznesowo Arabia pozwala brytyjskiemu biznesmenowi na tak wielką inwestycję. Z drugiej strony Arabia bliska Syrii nie zechciała przyjąć uchodźców.

Po drugie teren ten jest jak słusznie zauważyła Magdalena w komentarzu prawdziwym miejscem, gdzie leży Góra Synaj.

Po trzecie bardzo ciekawa nazwa firmy Virgin Galactic. My spokojnie możemy to odczytać jako Królowa Nieba……

Wiecznie dziewica….

Jednak najbardziej ciekawą postacią w tym wszystkim jest książę Arabii Mohammad bin Salman.

Ponoć bankrutujące Jared Kushner robi wszystko, co każą mu Saudyjczycy.

Przypominam enigmatyczny moment z wizyty Trumpa w Arabii:

 

Poniżej książę Salman z Trumpem:

 

 

Mohammad bin Salman jest 32 letnim księciem i ma zostać następnym królem Arabii Saudyjskiej,

Mało tego Arabia Saudyjska jest jednym z największych dostawców surowców w Chinach, co oznacza, że ​​Mohammed bin Salman jest jednym z najważniejszych kontrahentów Prezydenta Xi Jingping.

Wahałem się do opublikowania swojej wizji biblijnej bestii, a mam tekst na kilka stron A4, ale teraz co raz bardziej jestem przekonany do swych poszukiwań…

 

To spojrzenie nie jest dobre.

 

Wydaje się, że to nie USA ani UK, czy Rosja, Chiny będą dominantem świata, ale jest wielce prawdopodobne, że takim państwem będzie Arabia Saudyjska.

Według mojej oceny badacza apokalipsy arabski książę jest poważnym kandydatem na antychrysta.

Ze względu na swoją wiarę zaprzecza, że Jezus jest Chrystusem.

Co prawda nie próbował zmienić czasu w Arabii Saudyjskiej, ale ma zamiar zmienić prawo swojego kraju lub przynajmniej osłabić je na rzecz większej swobody kobiet. Jest reformatorem, ale nie jest jeszcze królem.

Jeśli jest małym rogiem z Dan 8: 9 to  to ma on kraje na południu (Jemen, Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie), na wschód (Irak i ewentualnie Iran i Jordania), które są  w pobliżu miłej ziemi “” (Izraela).

 

Lecz pod koniec ich królowania, gdy zbrodniarze dopełnią swej miary, powstanie król zuchwały i podstępny.(24) Siła jego będzie potężna i spowoduje okropne nieszczęścia; i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, i zniszczy możnych i lud świętych. (25) Działając podstępnie dzięki mądrości, będzie miał powodzenie; będzie pyszny w sercu i wielu zniszczy niespodzianie. Lecz gdy powstanie przeciwko księciu książąt, zostanie zmiażdżony bez udziału ludzkiej ręki.

Daniela 8

Wypisz wymaluj Salman niczym Sauron.

A oto oryginalny arabski Mordor:

 

Czy “Salman” = “Salomon” (Obj 13,18)?
Liczba 666 wskazuje na jedno nazwisko w Biblii: król Salomon. Był znany ze swej wielkiej mądrości. Został jednak wybrany do pierwszego asyryjskiego króla Shalmanesera I – który założył imperium asyryjskie około 300 lat, zanim narodził się Salomon z Izraela i został tak nazwany. Jedno ze źródeł mówi Shalmaneser: “uwielbienie ognia”; podczas gdy inne tłumaczy jego imię: “Bóg Shalman jest szefem”, a jeszcze jedno w tłumaczeniu znaczy: “bóg Szalman jest wybitny”.

 

Salman ma wiele wspólnego z Salomonem

 

“Król Salomon zaś podarował królowej Saby wszystko, czego zapragnęła i co sobie wyprosiła oprócz tego, co jej darował od siebie jako król Salomon. Potem ona wybrała się w drogę powrotną i pojechała do swojej ziemi wraz ze swoimi dworzanami. (14) Ilość złota, jakie napływało do Salomona w ciągu jednego roku, wynosiła sześćset sześćdziesiąt sześć talentów, (” 1 Królewska 10 

666 talentów złota to 22 tony.

 

To Arabia jest najbogatszym krajem a Salman jest księciem, a będzie niebawem królem osiągając wiek Chrystusowy.

 

Późniejszy asyryjski król Shalmaneser II wykorzystał tajemniczą broń przeciwpożarową przed swoimi oddziałami przeciw przeciwstawnym armiom Broń została określona przez króla jako “Nergal” i bardzo przeraziła przeciwstawne armie. Niektórzy nowoczesni tłumacze o nazwisku “Nergal” mówią, że to “pustyniny bóg ognia – bliski sługa szatana”.

 

“Fałszywy prorok (druga bestia” także używa ognia): Objawienie. 13:13

“I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.”

 

Salman założył już Arabską Unię tj około 34 krajów i to również wpisuje się w apokalipsę.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/12/cztery-zwierzeta-wychodzace-z-morza.html

 

A z morza wychodziły cztery wielkie bestie, różniące się jedna od drugiej.” Daniela.

Gdy uważnie przypatrywałem się rogom, zaczął wyrastać między nimi inny, mały róg, i trzy spośród poprzednich rogów zostały wyrwane. Na tym rogu były oczy jakby oczy ludzkie i usta, które mówiły zuchwałe słowa.

 

Po zgłębieniu tematu na dzień dzisiejszy ów książę jest moim kandydatem nr 1 na człowieka z 2 Tes 2.

 

 

Oto plan ich mega miasta Neom:

 

No i jeszcze logo oficjalne Neomu, na które nałożyłem pewien nam dobrze znany symbol…

 

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?

Jeszcze taka ciekawostka na koniec. Arabia ma prawie najmniejszy dług publiczny na świecie:

 

 

Nie przypadkiem Islam jest instalowany w całej Europie. Nie przypadkiem w Warszawie będzie wybudowany największy na świecie kompleks muzułmański.

Teraz mam już bardziej przybliżony obraz apokalipsy.

W ciągu kilku lat maksymalnie wielka nierządnica zostanie zniszczona. Nie wierzę w adwenstystyczną koncepcję antychrysta jako papieża.

Pozostaje jeszcze kilka puzzli do ułożenia, ale jak dla mnie jest to wszystko co raz bardziej klarowne.

 

– – – – –

Autor bloga zezwala na kopiowanie tekstów pod warunkiem podania aktywnego linku źródłowego.

 

 

 

 

 

 

Updated: 27 października 2017 — 12:38

22 komentarze

Add a Comment
 1. Ja myślę jednak dalej ze druga Bestią czyli Bestią z Ziemi jest Anglo-USA, która pierwotnie miała charakter chrześcijański(dwa rogi jak Baranek) a która z czasem zaczyna podlegać pierwszej Bestii z Morza (Rzym-Smok) która z kolei ma swoje korzenie w aż w królestwie Nabuchodonozora.
  USA dysponuje największa potęgą militarno-ekonomiczną na świecie i narzuca światu swoją wolę i to tam rozgrywają się wydarzenia wskazujące na pojawienie się ożywionego obrazu Bestii uchodzącego za króla Dawida.

  Na świecie jest tylko jedna monarchia, która rości sobie prawa do tronu króla Dawida (Monarchia Brytyjska) i która uważa się też za zaginionych potomków narodowego Izraela. Co najlepiej widać w ich herbie, którym jest Lew i Jednorożec.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_coat_of_arms_of_the_United_Kingdom#/media/File:Royal_Coat_of_Arms_of_the_United_Kingdom.svg

  Bóg wywiódł go z Egiptu, mocą jednorożcową był mu; pożre narody przeciwne sobie, a kości ich pokruszy, i strzałami swemi przerazi je. Położył się, leży jako lwię, i jako lew silny; któż go obudzi? kto być błogosławił, błogosławiony, a kto by cię przeklinał, przeklęty będzie. Liczb 24:8-9

  To język angielski czyli narodowy język Imperium Brytyjskiego dominuje na świecie tak jak kiedyś łacina kiedy Bestią wiodącą rządzącą światem było Cesarstwo Rzymskie. Południk 0° od którego cały świat liczy swoją datę i godzinę i który dzieli świat na dwie półkule zachodnią i wschodnią znajduje się w Londynie co jest oczywiste kiedy uświadomimy sobie że Bestia z Ziemi rządzi obcenie światem.

  1. Ok Cuoak, ale jak widzisx rolę tak potężnej religii jaką jest Islam w czasach końca

   1. Islam i cały bliski wschód jest obecnie łączony z zachodnią kulturą za sprawą szejków i dolarów płynących z USA za ropę naftową. Główną rolę ma do odegrania w tym procesie jak widać Arabia Saudyjska i tamtejsza rodzina królewska, kiedy zostanie ujawniony ożywiony obraz Bestii zapewne radykalny Islam (który zatrzymał się kulturowo w przeszłej epoce) przestanie istnieć a pozostanie tylko ta jasna (tworzona obecnie) strona nowoczesnego Islamu, który jest budowany nie sam z swoją potęgą ale za sprawą potęgi Bestii z Ziemi czy Anglo-USA.

   2. “Arabia Saudyjska zbuduje megamiasto na OZE i porzuca radykalny islam”

    “Książe Mohamed zapowiedział: „Wracamy do umiarkowanego islamu, tolerancyjnego, otwartego na cały świat i na wszystkie religie. Szybko wykorzenimy ekstremizm”.

    http://biznesalert.pl/arabia-saudyjska-megamiasto-oze/

    1. Mnie nazwa miasta skojarzyła się z…Noe.

    2. Właśnie dlatego że przeprowadza reformy nadaje się na Antka. Musi być jedna religia pokoju.

     1. Bo ten cały Anty musi zgrywać superczłowieka, by przekonać innych do siebie (te reformy, zmiany itd.)…no i ta kwestia religijna…

    3. chcą stworzyć islam ekumeniczny – to będzie przydatne do synkretyzmu antychrysta

  2. Ja też pozostaję przy wersji adwentystów, wiele może pomóc film” islamskie powiązania” Veith’a. Znamię bestii na czole lub ręce jest raczej symboliczne i oznacza stan umysłu (czoło) oraz czyny(ręka).

   1. Symbole są przed, a właściwe wypełnienie będzie konkretne – znamię fizyczne, ale powiązane z kultem obrazu bestii – co będzie atakować duszę niejako i przez to poddanie całkowite temu co szatan chce wstawic w miejsce Boga, wyrwać z ludzi połączenie z Bogiem, bez odwrotu.

 2. Ale popatrzcie juz teraz na miasto dubaj, jeśli pooglądamy angielskie filmy czesto rezyserzy w zachwycie pokazuja to słynne burj khalifa, arabia jest postrzegana jako taki zbawca świata przeciez, zobaczcie ten filmik, niby to miasto zmieni nasza ludzkość, prace, życie.
  Mega miasto, mega zycie a moze mega twierdza? Dzis pewnie co drugi chciałby choć tam raz być, bo to takie highclass, islam zalewa europe a my byśmy wyemigrowali do dubaju bo tam tak nowocześnie

  1. Są zachwyceni arabami tylko dlatego że mają kupę forsy i przepych w architekturze.

 3. Nie na temat, ale ważne.
  Mianowicie, bardzo, bardzo proszę Was o modlitwę za moja mamę Iwonę… od dłuższego czasu meczyłam się chodzeniem do kościoła bo rzeczy, które się już raz zrozumie i odkryje nie da się tak po prostu zignorować. Robiłam to tak na prawdę tylko dla spokoju w domu, ale wiedziałam że muszę przestać. Dziś powiedziałam to mamie i stało się tak jak przeważnie to wyglada . Krzyk, kłótnia i zawód. Widzę, że zraniłam mamę ? bardzo. Ona nie rozumie tego wszystkiego, mówi że za dużo czytam. Martwię się teraz o nią. Proszę pomodlcie się za nią, żeby zechciała poznać prawdę, żeby otworzyła się na Boga.

  1. Ewelka, ale czy Twoją mama widzi zmiany w Tobie na dobre?

   1. Nie wiem do końca co moja mama uważa, w wielu sprawach widziałam w niej tylko zdziwienie np. kiedy przestałam czytać fantastykę. Druga sprawa, że rzadko się widujemy, ona w pracy, ja w internacie. Nie wiem, prawdę mówiąc zadał mi Pan dobre pytanie. Pamiętam jak mama opowiedziała mi o zaginięciu pewnej kobiety i że pomógł ją odnaleźć dopiero jasnowidz. Powiedziałam wtedy spokojnie, że nie powinno się chwytać takich “pomocy” bo są watpliwego pochodzenia. W odpowiedzi szok i zdenerwowanie,że pewno jakby ona zaginęła to bym miała to gdzieś bo bym nie poszła do jasnowidza. Mogłabym podać kilka innych przykładów. Wydaję się, że moja mama uważa całkiem odwrotnie, że mi odbiło i że zmieniłam się, ale na gorsze. Teraz twierdzi, że chcę zniszczyć rodzinę… nie uważam się za nieomylna, kolokwialnie mówiąc, wywalam sie cały czas, ale również cały czas czuję się podnoszona. Staram się żyć z Panem Jezusem, eliminować wszystko co nie jest od niego, ale teraz już nie wiem co jest prawdą. Może mi na prawdę odbiło. Nie wiem czy zrobiłam dobrze mówiąc jej to, tata wspomniał coś o kompromisie, że możemy chodzić do kościoła i razem czytać Biblię. Ciekawe jest to, że tata wie to wszystko o kosciele katolickim…nie wiem, na prawdę nie wiem co mam robić. Przed chwilą usłyszałam, że mama wolała nałogi taty niż moje gadania. Nie wiem co mam robić, nie wiem

    1. Tu trzeba mądrości i delikatności. Jeśli będziemy tylko popisywać się wiedzą to skutek będzie odwrotny. Powinniśmy budować mosty.

     “Przed chwilą usłyszałam, że mama wolała nałogi taty niż moje gadania.”

     Demony jej nie pozwalają na prawdę więc mówi takie notabene przekleństwa.
     Kiedy mówi Ci mama, że odbiło to staraj się jej odpowiadać Słowem Bożym. To jest nasz Kodeks w rozmowie szczególnie z katolikami. Mów jej o zbrodniach kościoła, jak by się czuła jakby jej dziecko mordowali podczas inkiwzycji. Zadawaj trudene pytania, np mam jak uważasz dlaczego biblia była przez kilkaset lat zakazana przez kosciol Rzymu…

     1. Wyszła z tego bardzo nieciekawa sytuacja. Zabrakło mi tych dwóch cech ,o których Pan mówi, ale nie było moim zamiarem popisywania się przed kimkolwiek. Chcialam przestac kłamać, że wszystko jest w porządku.
      Pomodlilismy się całą rodziną o rozwiązanie tej sprawy, ale oni oczekują zmiany zdania tylko po mojej stronie. Cały problem w tym, że zbrodnie kościoła, o których także wspominałam, rodzice nie wiążą w ogóle z uczeszczaniem do niego. Dla mamy to tradycja, dla taty warunek spokoju w domu. Inkwizycja, zakazywanie czytania Bibli, mieszanie chrześcijaństwa z poganstwem, to dla nich tylko fragment przeszłości, który już nikogo nie dotyczy bo się “przyjęło”, wplotło w fundamenty, jak to mama ujęła. Fajnie jest pogadać o spiskach, o tym co papież mówi, o fałszywych objawieniach,o Piśmie Świętym, ale ostatecznie nic z tym nikt nie robi. Tata spytał się mnie co ja mogę sama zrobić. Ja nic nie mogę, tylko Bóg coś może. Ale nikt o tym nie pamięta,bo podobno rzeczywistość jest taka a nie inna, bez nadziei, a cudów nie ma. Kiedy byłam obrazona na Boga, klamalam, przeklinalam, manipulowalam, wygasilam w sobie emocje to nikt tego nie zauważał, przeciwnie, wszyscy uważali mnie za wzór do naśladowania i dobre dziecko. Nie wiem teraz czego Bóg ode mnie oczekuje w tej sytuacji, może sie pospieszylam, może przesadzilam, może powinnam być jeszcze delikatniejsza tak jak Pan pisze. Nie wiem, dlatego właśnie proszę o modlitwę, bo nie mam w tej chwili nikogo innego żeby o nią prosić, szczególnie o moją mamę bo nie jest też dobrego zdrowia.Przepraszam, że się tak rozpisalam i z góry dziękuję w imieniu Pana Jezusa.

      1. Spokojnie, my wszyscy musieliśmy do tegho dojrzeć. Nasz świat został obalony i ich tez musi

 4. Arturze Ty masz język jakbyś był oficjalnym rzecznikiem prasowym chrześcijan na Polskę

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: