Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany pastor i syjonista John MacArthur powiedział, że można wziąć znak bestii i wciąż mieć szansę pójścia do nieba.

Pan John MacArthur  jest autorem wielu książek. Notabene, moje przemyślenia to także wynik dokształcania się, w które wiele inwestuję.

Mam  kilka książek tego autora. Ale ledwo w ub roku dowiedziałem się, że jest dyspencjonalistą i syjonistą.

 

Nadchodzi rok, w którym wiele osób uważanych za Boże autorytety padnie jak kawki.

 

John MacArthur z służbie  Grace To You został zapytany, czy ktoś żyjący w czasach wielkiego ucisku może wziąć Znak Bestii i nadal otrzymać przebaczenie od Boga i pójść do Nieba. MacArthur powiedział, że tak, absolutnie można im wybaczyć przyjęcie Znaku Bestii, ponieważ „Bóg jest Bogiem przebaczającym”.  Powiedział to w roku  2013 i wielu myślało, że tak wyśmienity wykładowca i pisarz zrweiduje swe spojrzenie na tak ważną kwestię jaka jest przyjęcie znaku bestii.

 

 

Jest rok 2020 i p. MacArthur potwierdził swoim wiernym te fałszywą naukę mówiąc, że ktoś w wielkim ucisku może przyjąć Znak Bestii, prosić Boga o przebaczenie i nadal iść do Nieba.

To jest herezja i pokazuje tylko i aż jak ludzie idą na zatracenie wierząc i ufając pastorom. Zresztą mało w którym zborze się mówi o tym znaku a żyjemy w czasach końca.

Dla przykładu pastor Cyrikas mówił, że znakiem bestii jest grzech co jest absolutną herezją również ponieważ biblia mówi, że od znaku bestii ludzie dostana wrzodów. Tak więc już teraz ten pan powinien chodzić we wrzodach……

 

” (9) A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, (10) ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. (11) A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia. (12) Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. “.

 

 

Jestem w mniejszości spoza układu pastorskiego, ale pisze Wam prawdę. Bóg będzie karał tych, którzy przyjęli znak bestii!!!

Nie ma żadnego wersetu przeciwnego do tego wyżej. Nie da się tego obalić….

Bóg nie wybaczy przyjęcia znaku bestii, antychrysta!

Głoszona jest Wam tania łaska!

 

John MacArthur mówi, że Bóg wybaczy przyjęcie  Znaku Bestii ludziom, którzy nie żyją źle…

 

 

Objawienie 19:20  wskazuje, że tłumy przyjmą znamię Bestii, ponieważ zostaną  oszukani!

 

(20) I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką. (21) A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu, [mieczem], który wyszedł z ust Jego. Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.” 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 20 lutego 2020 - 14:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish