Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pseudoprotestanci obnażają się niczym geje na paradzie równości – Zgromadzenie Kościoła Boga w Teksasie.

Zgromadzenie Kościoła Boga w Teksasie  odstąpiło od wyznania i teraz w pełni potwierdza swoje poparcie dla społeczności LGBTQ, a nawet ogłosiło tę wiadomość na swojej stronie internetowej Kościoła :

 

“„Starając się promować jedność zamiast jednolitości, zgromadziliśmy te zasoby, które naszym zdaniem będą pomocne, gdy uczysz się więcej i rozmawiasz o decyzji naszego kościoła, aby stać się kościołem w pełni włączającym społeczność LGBTQ +”.”

 

 

 

Pisałem od roku wiele razy, że to jest ten ich moment, że odkrywają karty.

Spójrzcie na scenę, a jakże piramida… Tak jest w wielu kościołach charyzmatycznych, choć nie tylko.

 

„Dan Matlock ogłosił, że on i Eikon Church nie będą już związani ze Zgromadzeniami Boga. 

Główny pastor Dan Matlock z Kościoła Eikon w Kyle w Teksasie wygłosił w niedzielę 9 lutego kazanie, że zbór w okręgu Austin będzie teraz otwarty dla osób LGBTQ na personelu i że budynek kościoła będzie dostępny do organizacji ślubu osób tej samej płci ceremonie.

Matlock głosi w dobrze znoszonych dżinsach i nieoszlifowanych koszulach, które odsłaniają rękaw tatuaży na lewym ramieniu, standardowy mundur dla ewangelicznych założycieli kościołów.

Motto kościoła głosi: „Wszyscy są mile widziani, nikt nie jest doskonały, wszystko jest możliwe”, ale pozostanie w związku z wyznaniem Zgromadzenia Bożego nie będzie możliwe.

 

Zielonoświątkowe zwiedzenie nie jest niczym nowym.

W 2013 r. Prezydent Towarzystwa Badań Zielonoświątkowych Paul Alexander  zaproponował , aby największe i najbardziej znane społeczeństwo akademickie w tradycji zielonoświątkowej było otwarte na promowanie „rzeczywistości” homoseksualnych, transpłciowych i interseksualnych jako wiernych przedstawień zielonoświątkowców i charyzmatyczne chrześcijaństwo.

 

W tej informacji jest o wiele więcej prawdy niż myślicie.

Pragnę zwrócić uwagę, jak długo wstrzymywali się ci zwodziciele ze swoimi przekonaniami. Jestem na 100% pewien, że znaczna część polskich kościołów niby protestujących, niby protestanckich czeka do ostatniej chwili na obnażenie się. Zapytacie dlaczego czekają? Z powodu dziesięciny..,…

Nikt nie zaprzeczy, że żyjemy w czasach ostatecznych, a w kościołach ewangelicznych udają, że nie wiedzą, że góra ich jest w ekumenii z Rzymem.

 

 

Updated: 19 lutego 2020 — 13:56

1 Comment

Add a Comment
  1. Czy ci ludzie czytali kiedyś Pismo Święte ??

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: