Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Splamiona historia Czerwonego Krzyża.

Tajne stowarzyszenia mają to do siebie, że są tajne i można tylko droga poszlak wnioskować i tropić prawdę.

 

Czerwony krzyż oficjalnie to  międzynarodowy ruch humanitarny, stworzony aby chronić ludzkie zdrowie i życie, zapewniać szacunek dla istoty ludzkiej, oraz by łagodzić i zapobiegać ludzkiemu cierpieniu, odrzucając jednocześnie dyskryminację opartą na pochodzeniu narodowościowym, rasowym, klasowym, przekonaniach religijnych, czy politycznych. wikipedia.

 

Pomimo, że czasem jest ciężko coś odnaleźć poza symboliką, do której jeszcze wrócę, w przypadku Czerwonego Krzyża mamy kilka bardzo istotnych informacji.

 

Przede wszystkim jego założycielem był mason Henri Dunant, notabene protestant.

 

Znani i wybitni masoni

 

Należy przy tym wiedzieć, że masoni czynią odwrotnie do nakazów Jezusa i zamiast nie wiedzieć co robi ręka prawa dumnie głoszą o wszelkich pomocach humanitarnych.

 

Działanie masonów jest sprzeczne z Prawem Bożym. Ludzie z tych organizacji za przywileje jakie daje im ta organizacja budują system szatana i choćby to wyglądało na pomoc, to i tak będzie to system diabelski.

 

Założyciel Czerwonego Krzyża, Henry Dunant był masonem, który dostał nagrodę, którą dostają budowniczowie tego systemu przeciwnego Bogu – nagrodę Nobla. Te nagrodę dostał Polak pochodzenia chazarskiego niejaki Lech W. jak i ultra komunista i propagator LGBT p. Barack Obama.

 

Początki masonów sięgają czasów Templariuszy, których to logiem był dokładnie czerwony krzyż.

 

 

Czerwony Krzyż ma swoją siedzibę w Genewie, w Szwajcarii – kraju, którego flaga jest odwrotna do własnej. Szwajcaria, podobnie jak Czerwony Krzyż, zajmuje neutralne stanowisko we wszystkich wojnach, ale często otrzymuje krytykę za czerpanie zysków z obu stron. Trop Templariuszy po ich kasacie wiedzie również do Szwajcarii.

 

Zresztą Dunant podejrzewany był o homoseksualizm podobnie jak Templariusze…

W szkołach nie uczą o masonerii i dlatego trzeba szukać na takich stronach jak moja znaków, symboli.

Czerwony krzyż pojawił się w różnych zakonach rycerskich, flagach państw, a nawet w nazwie ezoterycznego zakonu Różokrzyżowców (porządek Różowego Krzyża), i można go zobaczyć w symbolu ruchu gnostyckiego, w  logo zabójcy filmu Zodiak.

 

 

 

W rzeczywistości te cztery punkty kompasu reprezentują punkty zwrotne roku (przesilenia i równonocy) – wszystkie rzeczy, które w czasach inkwizycji i polowań na czarownice były karane śmiercią (zwykle przez spalenie na stosie).

 

Znak Czerwonego Krzyża nie jest znakiem krzyża Jezusa, gdyż krzyż na którym Jezus został zamordowany przez Rzymian i Żydów miał jedną belką (pionową) dłuższą.

 

 

W istocie pełna nazwa Czerwonego Krzyża to

Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

 

 

 

Jego założyciel dobrze wiedział co buduje….

Organizacja jest postrzegana jako ponad religijna a jednak symbol islamu przyświeca tej organizacji.

 

Do roku 2006 Izrael jako państwo współpracujące z Czerwonym Krzyżem miał nazwę Czerwonej Gwiazdy Dawida, która tak na marginesie jak część z Was wie, nigdy gwiazdą Dawida nie była ale bożka Remphana.

Z kolei wojskowe służby medyczne w Persji miały nazwę Czerwonego Lwa i Słońca.

W Chinach była to czerwona Swastyka….

Biografia Dunanta dodaje, że „założył Międzynarodowe Towarzystwo Odrodzenia Orientu w 1864 r.” Dla europejskich Żydów pragnących „powrócić do ojczyzny w Palestynie” i założyć kolonię.  Wkrótce potem założył w tym celu Międzynarodowe Towarzystwo Palestyńskie oraz Towarzystwo Kolonizacji Syryjskiej i Palestyńskiej, ale starania zakończyły się niepowodzeniem z powodu wojny rosyjsko-tureckiej. Turecka gazeta zasugerowała w 1865 r., Że Dunant „był jedną z osób bardzo bliskich francuskiego cesarza”. Dodał, że Adolphe Cremieux, założyciel Alliance Israélite Universelle, zaprosił go do zarządu organizacji

W sprawie idei międzynarodowej organizacji Czerwonego Krzyża. Przemówienie Dunanta spotkało się z dużym aplauzem, a stary baron James de Rothschild zobowiązał się do kierowania biurem skarbnika francuskiego komitetu ds. Pomocy rannym weteranom wojennym. I nagle Dunant, przyjaciel Napoleona i Rotszylda, nagle stał się wybitnym obrońcą państwa żydowskiego w Palestynie. Konsultanci cesarza Franciszka Józefa – i Austriackiej Organizacji Tajnej Służby Policyjnej – uważają, że to więcej niż przypadek i obawa, że ​​Napoleon III odniesie sukces, z pomocą ludzi takich jak Lesseps i Rothschild, w czymś, czego Napoleon nie był w stanie zrobić.

 

Przejdźmy do owoców Czerwonego Krzyża:

 

  1. Amerykański Czerwony Krzyż został zdemaskowany: zbudował zaledwie sześć domów po zebraniu pół miliarda dolarów z darowizn na trzęsienie ziemi na Haiti

  2. Czerwony Krzyż odmawia ujawnienia, w jaki sposób wydał pieniądze na Huragan Sandy, twierdzi, że jest to „tajemnica handlowa”.

  3. Prawie pięćdziesiąt osób skazanych za oszustwo w Call Center Czerwonego Krzyża.

https://philanthropynewsdigest.org/news/nearly-fifty-indicted-in-red-cross-call-center-scam

 

Ludzie zazwyczaj wpłacają innym byle wpłacać i inie interesują się czym są te organizacje….

 

II wojna światowa.

 

Czerwony Krzyż i Watykan pomogły tysiącom nazistów uciec.

 

​​pomoc Watykanu była oparta na oczekiwanym odrodzeniu europejskiego chrześcijaństwa i strachu przed Związkiem Radzieckim. Ale dzięki Watykańskiej Komisji ds. Uchodźców przestępcom wojennym świadomie podawano fałszywe tożsamości.

Czerwony Krzyż, przytłoczony milionami uchodźców, polegał zasadniczo na referencjach watykańskich i często pobieżnych kontrolach wojskowych Aliantów przy wydawaniu dokumentów podróży, znanych jako 10.100..

https://www.theguardian.com/world/2011/may/25/nazis-escaped-on-red-cross-documents]\

 

Organizacja miała siedzibę w Genui i Rzymie i ściśle współpracowała z Watykanem.

 

Jaką my teraz pewność mamy, czy obecni uchodźcy do których przyjęcia namawiał papież Franciszek, pastor Cyrikas, Majdyło, czy ci uchodźcy nie sa najemnikami, bandytami?

 

 

Żyjemy w totalnym Matriksie. Zło nazywane jest dobrem.

 

Szacuje się, że dzięki Czerwonemu Krzyżowi 90% bandytów niemieckich – nazistów – uciekło przez Włochy.

 

 

 

 

 

Updated: 17 lutego 2020 — 14:25

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: