Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Coraz więcej pastorów odbiera sobie życie.

Na wstępie przypominam, że ze względu na zmuszenie mnie przez Facebook do każdorazowego podawania lokalizacji, założyłem nowy profil strony Detektyw Prawdy:

 

https://www.facebook.com/Detektyw-Prawdy-109033600678416/

 

 

 

Nie tak dawno informowałem o pastorze z USA, który odebrał sobie życie pozostawiając żonę i dziecko.

Tymczasem we wtorek 11 lutego kolejny pastor Richard Logan, odebrał sobie życie a w jego domu znaleziono także martwego syna i żonę…

 

Coraz częściej słyszy się o wzroście przypadków przywódców kościołów protestanckich cierpiących na depresję lub myśli samobójcze.

Richard Logan był zarówno pastorem jak i dyrektorem generalnym ds. Ubóstwa.

 

 

Jak podaje Newsweek, były pastor z Teksasu zastrzelił swoją żonę i 11-letniego syna, po czym dokonał napaści na córkę i odebrał sobie życie.

Nikt nie zna motywów zabójstwa. Samobójstwo wydaje się być oczywiste w tej sytuacji. Wyrzuty sumienia.

 

Ta sytuacja jak i wiele innych mówiących nie tyle o samobójstwach pastorów pokazuje po pierwsze, że zbawienie jest utracalne. Po drugie, pastorzy to zwykli grzeszni ludzie narażeni jak inni na pokusy, słabości.

 

Ale nie tak dawno czytałem o kryzysie personalnym w kościele katolickim.

 

 

“Co czwarte święcenia księdza diecezjalnego w Europie mają miejsce w Polsce. Jednocześnie od ponad dekady wzrasta w całym Kościele katolickim, także w naszym kraju, liczba księży odchodzących z kapłaństwa. Średnio w latach 2000-2017 w Polsce odchodziło 56 księży rocznie – wynika z danych przedstawionych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego.”.

https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/instytut-statystyki-kosciola-katolickiego-wzrasta-liczba-ksiezy-odchodzacych-z/kdpxndz

 

Co mogę o tym wszystkim powiedzieć?

Kiedy wszystko się komuś układa, ma stabilizację finansową, rodzinną, to będzie mu łatwiej wierzyć. Ale Bóg wypala w ogniu.

Obserwuje świat polskich pastorów. Ci błyszczący na scenie,  praktycznie mają te same troski jak poganie a może nawet mniejsze. Znaczna część żyje w ekumenii, a więc są jeńcami w świecie szatana, który to nie musi ich w tej sytuacji nękać.

 

Nie wiem w jaki sposób ten pastor prowadzący organizację na rzecz ubóstwa podupadł psychicznie, ale napiszę trywialnie “jak jest dobrze to jest dobrze.

Wszystko zależy od tego, co się robi. Nieraz miałem rozmaite ataki. Głoszenie Jezusa ekumenicznego i współpraca z religiami ekumenicznymi jest znacznie prostsza by nie powiedzieć sielankowa.

 

 

 

źródło: https://www.newsweek.com/former-texas-pastor-shoots-wife-son-dead-takes-own-life-1487480

 

Updated: 17 lutego 2020 — 09:39

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziękuję za ten artykuł, i jak najbardziej módlmy się za tak odważnych ludzi jak ten Pastor jak i Ty, że publikujesz takie informację.

    Czy mógłbyś wyjaśnić różnicę między Prawem Bożym a Prawem Mojżeszowym ? z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: