Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film Baracka Obamy „HIGHER GROUND”zdobywa Oscara I CHWALI KAROLA MARKSA I MANIFEST KOMUNISTYCZNY

 

Podczas kandydatury Obamy wielu uważało, że jest antychrystem. Może być, a może i nie być, ale jedno jest pewne – Obama wraz ze swoja świtą jest komunistą.

 

 

Barack i Michelle Obama  chwalili twórców American Factory po tym, jak film pomógł ich firmie produkcyjnej zdobyć pierwszego Oscara w miniony weekend.

Film o spadku liczby miejsc pracy w przemyśle na środkowym zachodzie odebrał złotą statuetkę za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny w niedzielę.

American Factory, który został wydany w  Netflixie, pokazał, jak pracownicy w byłej fabryce General Motors w Moraine, niedaleko Dayton w Ohio, ucierpieli na skutek globalizacji po zamknięciu fabryki szkła w 2008 roku.

Opowieść o zakładzie po tym, jak kupił go chiński miliarder, poruszała na tyle, aby przyciągnąć uwagę tylko Baracka i Michelle.

Firma produkcyjna Higher Ground została założona przez Obamas w zeszłym roku i kupiła American Factory na festiwalu filmowym w Sundance po jej zakończeniu.

Przyjmując nagrodę zeszłej nocy, reżyser Julia Reichert zacytowała „Manifest komunistyczny” Karola Marksa, mówiąc: „wierzymy, że sytuacja się poprawi, gdy robotnicy zjednoczą się”.

 

 

 

 

Były prezydent Barack Obama pogratulował filmowcom Jeffowi i Julii Reichert oraz Stevenowi Bognarowi sukcesu filmu, nazywając go „złożoną, poruszającą opowieścią” o „kluczowej zmianie gospodarczej”. 

Wczoraj napisał na Twitterze: „Gratulacje dla Julii i Stevena, twórców filmu American Factory, za opowiedzenie tak złożonej, poruszającej historii o bardzo ludzkich konsekwencjach gwałtownych zmian gospodarczych. Cieszę się, że dwóch utalentowanych i wręcz dobrych ludzi zabiera Oscara do pierwszego wydania Higher Ground. ”

American Factory pokonało rywalizujące dokumenty Honeyland, The Cave, The Edge of Democracy i For Sama, aby zdobyć pierwszą nagrodę Akademii.

Była pierwsza dama również pogratulowała zespołowi za filmem w tweecie w niedzielę wieczorem po odebraniu statuetki.

.

Film, którego reżyserią są Julia Reichert i Steven Bognar, jest powszechnym spojrzeniem na to, jak zarówno amerykańscy, jak i chińscy pracownicy, od robotników po kierownictwo, przekształcili swoje życie za pomocą potężnych globalnych sił ekonomicznych.

 

Pomimo obietnic, płace pozostają zamrożone znacznie poniżej poziomu z epoki GM, podczas gdy wysiłki pracowników na rzecz zjednoczenia się i przeciwstawienia się ześlizgującym się standardom bezpieczeństwa są agresywnie zamykane z góry.

Reżyserka Julia Reichert powiedziała po odebraniu nagrody:

 

„Ludziom pracującym jest coraz trudniej i wierzymy, że sytuacja się poprawi, gdy robotnicy zjednoczą się”. 

 

 

Niczym Zjednoczona Partia Robotnicza.

Była pierwsza para nabyła American Factory na początku ubiegłego roku na festiwalu filmowym w Sundance, gdzie zdobyła nagrodę reżyserską.

Został wydany na Netflix w sierpniu 2019 r. Jako pierwsza oferta od firmy Higher Ground Productions byłej pierwszej pary.

Netflix jest komunistyczno-satanistyczną stajnią filmową, para prezydencka ma poglądy komunistyczne (to Obama wprowadził łazienkę transseksualną do Białego Domu) i radykalnym komunistą jest kandydat na prezydenta demokratów  Bernie Sanders.

Pamiętacie jak pisałem jak walczyć z Chazarami? Między innymi porzucić ich kulturę i wymieniłem m.in fascynację ich nagrodami (Pulizzer, Oscary itp). Oni sami sobie nadają te nagrody celem uwiarygodnienia zła.

 

Obecny komunizm ma bardzo przyjemne dla ludzi niemyślących hasła, ale przypomnijmy sobie za Wall Street Journal:

 

TAKIE PRZEKONANIA PRZYGOTOWAŁY GRUNT POD DZIESIĘCIOLECIA MORDERSTW NA SKALĘ PRZEMYSŁOWĄ. W SUMIE REŻIM UŚMIERCIŁ NIE ok 20 MILIONÓW OBYWATELI ZWIĄZKU RADZIECKIEGO LUB  ZABIŁ W WYNIKU REPRESYJNEJ POLITYKI. NIE OBEJMUJE TO MILIONÓW LUDZI, KTÓRZY ZGINĘLI W WOJNACH, EPIDEMIACH I GŁODZIE, KTÓRE BYŁY PRZEWIDYWALNYMI KONSEKWENCJAMI BOLSZEWICKIEJ POLITYKI, JEŚLI NIE BYŁY BEZPOŚREDNIO PRZEZ NIĄ SPOWODOWANE.

OFIARAMI BYŁO  200 000 ZABITYCH PODCZAS CZERWONEGO TERRORU (1918–22); 11 MILIONÓW ZABITYCH Z GŁODU I DEKULAKIZACJI; 700 000 STRACONYCH PODCZAS WIELKIEGO TERRORU (1937–38); 400 000 KOLEJNYCH EGZEKUCJI W LATACH 1929–1953; 1,6 MILIONA OSÓB ZMARŁO PODCZAS PRZYMUSOWYCH TRANSFERÓW LUDNOŚCI; ORAZ CO NAJMNIEJ 2,7 MILIONA OSÓB ZMARŁO W GUŁAGU, KOLONIACH PRACY I SPECJALNYCH OSADACH.

DO TEJ LISTY NALEŻY DODAĆ PRAWIE MILION WIĘŹNIÓW GUŁAGÓW WYPUSZCZONYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ DO BATALIONÓW KARNYCH ARMII CZERWONEJ, GDZIE PONIEŚLI NIEMAL PEWNĄ ŚMIERĆ; PARTYZANCI I CYWILE ZABICI W POWOJENNYCH BUNTACH PRZECIWKO SOWIECKIM RZĄDOM NA UKRAINIE I W KRAJACH BAŁTYCKICH; I UMIERAJĄCY WIĘŹNIOWIE GUŁAGU UWOLNIENI, ABY ICH ŚMIERĆ NIE LICZYŁA SIĘ W OFICJALNYCH STATYSTYKACH.

JEŚLI DODAMY DO TEJ LISTY LICZBĘ ZGONÓW SPOWODOWANYCH PRZEZ REŻIMY KOMUNISTYCZNE, KTÓRE ZWIĄZEK RADZIECKI STWORZYŁ I WSPIERAŁ – W TYM W EUROPIE WSCHODNIEJ, CHINACH, NA KUBIE, W KOREI PÓŁNOCNEJ, WIETNAMIE I KAMBODŻY – OGÓLNA LICZBA OFIAR JEST BLIŻSZA 100 MILIONOM. TO CZYNI KOMUNIZM NAJWIĘKSZĄ KATASTROFĄ W HISTORII LUDZKOŚCI.

 

Obama jest pionkiem Watykanu i często tam gościł:

 

 

 

 

Jest także współpracownikiem nacji, która stworzyła komunizm.

 

 

 

Ludzie narzekają na Trumpa, ale może przyjść coś zdecydowanie gorszego od rządów Trumpa.

 

źródło: dailymail.co.uk

 

 

Zaktualizowane: 11 lutego 2020 - 07:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish