Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Senat Virginii uchwala ustawę, aby pozwolić osobom transpłciowym uzyskać nowe akty urodzenia.

Senat uchwalił w tym tygodniu ustawę, która pozwoliłaby osobie, która zmieniła płeć, na wydanie nowego aktu urodzenia, co zdaniem społeczności transpłciowej pomoże wyeliminować problemy występujące, gdy ich legalna identyfikacja nie pasuje do ich przejścia.

Senat Bill 657 pozwoliłby osobie na otrzymanie nowego aktu urodzenia odzwierciedlającego zmianę płci, bez konieczności zabiegu chirurgicznego. Osoba ubiegająca się o nowy akt urodzenia może również wymienić nowe nazwisko, jeśli dostarczy uwierzytelnioną kopię orzeczenia sądowego dotyczącego zmiany nazwiska.

 

Vee Lamneck, dyrektor wykonawczy Equality Virginia, grupy działającej na rzecz równości LGBTQ, powiedział, że organizacja jest „bardzo zadowolona z faktu, że ustawa się zmienia”.

 

„Ten projekt ustawy jest naprawdę ważny dla społeczności osób transpłciowych” – powiedział Lamneck. „Obecnie wiele osób transpłciowych nie ma dokumentów tożsamości… jest to naprawdę problematyczne, gdy ludzie starają się o pracę lub próbują otworzyć konto bankowe”.

22 inne stany w Ameryce przyjęły podobne przepisy, w tym Dystrykt Kolumbii . Senator powiedział, że „nadszedł czas, aby Virginia ruszyła naprzód i stała się 23. stanem”.

 

Wszystko przyspiesza, ale jeśli  w wyborach na prezydenta wygra Elizabeth Warren to ustawy zaczną się zmieniać z prędkością światła a ja i tak nie nadążam z opisaniem wszystkiego.

 

W New Jersey edukacja LGBTQ jest już obowiązkowa. 

Gubernator Phil Murphy podpisał w zeszłym roku ustawę zobowiązującą szkoły publiczne w New Jersey do włączenia instrukcji związanych z LGBTQ do planów lekcji dla uczniów szkół  średnich w całym stanie.

 

Nauczyciele w jej okręgu szkolnym – i 11 innych w New Jersey – testują teraz pilotażowy program nauczania obejmujący instrukcje dotyczące wkładu lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych.

 

45 planów lekcji dla programu pilotażowego i będą one prowadzone w klasach 5, 6, 8, 10 i 12 w szkołach pilotażowych. Do jesieni przygotowanych zostanie 60 kolejnych planów lekcji..

 

Szanowni Czytelnicy,

To co się dzieje to także wojna duchowa i proponuje modlitwę  dzisiaj o 20:00 i może będę częściej proponował . Modlitwę za osoby w LGBT aby poznali prawdę, która ich wyzwoli nie tylko z ich grzechu, ale z tego zła, które czynią dzieciom. Na pewno wszyscy nie będą wyzwoleni, ale część być może zawróci. Przypominam: “wiele może modlitwa sprawiedliwego”.

 

Ta modlitwa po prostu nam się opłaca. Mamy się modlić za swoich wrogów, a oni ewidentnie są naszymi wrogami pragnącymi zdeprawować dzieci.

 

 

Updated: 27 stycznia 2020 — 08:40

1 Comment

Add a Comment
  1. Coś strasznego… :/
    szkoda tylko tych dzieci które będą tym “nasiąkać”…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: