Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sklepy bezgotówkowe Amazon Go pozwolą klientom uzywac dloni do przetwarzania płatności.

Amazon.com Inc. chce uczynić  ręce Amerykanów  kartą kredytową. Gigant technologiczny tworzy terminale kasowe, które mogłyby być umieszczane w sklepach, pozwalając kupującym na połączenie informacji o karcie z ich rękami. Mogli następnie płacić za zakupy dłońmi, bez konieczności wyciągania karty lub telefonu. Firma planuje udostępnić terminale do kawiarni, restauracji szybkiej obsługi i innych sprzedawców, którzy, według niektórych osób, prowadzą wiele powtarzających się transakcji ze swoimi klientami. Amazon odmówił komentarza.

 

 

 

Plany dotyczące terminali są na wczesnym etapie. Amazon niedawno rozpoczął współpracę z Visa  Inc. w  celu testowania transakcji na terminalach i  , według niektórych osób, prowadzi rozmowy z Mastercard Inc.

 

 

Amazon omówił projekt z wydawcami kart. Według niektórych osób JPMorgan Chase & Co., Wells Fargo & Co. i Synchrony Financial wyraziły zainteresowanie umożliwieniem kontom kart konsumenckich współpracy z tymi terminalami.

 

 

Amazon przewiduje, że klienci najpierw użyją terminali, aby połączyć informacje o swoich kartach debetowych lub kredytowych z rękami. Jedna z osób powiedziała, że ​​firma zastanawia się nad tym, jak to zrobić. Na przykład klienci mogą wkładać karty do terminala, a następnie pozwolić terminalowi skanować ręce. Odtąd będą musieli jedynie położyć rękę na terminalu, aby zapłacić u kupującego.

 

AMAZON NIEDAWNO ZŁOŻYŁ WNIOSEK PATENTOWY NA TAK ZWANY „BEZDOTYKOWY BIOMETRYCZNY SYSTEM IDENTYFIKACJI”, KTÓRY OBEJMUJE „SKANER RĘCZNY, KTÓRY GENERUJE OBRAZY DŁONI UŻYTKOWNIKA”.

 

Czy w ten sposób powstanie nowa forma przestępczości: kradzież dłoni bogatych ludzi?

 

Prawda jest taka, że system bezgotówkowy puka juz u drzwi.

 

W Norwegii już tylko 6 proc. wartości transakcji płatniczych realizowanych jest w gotówce.

W Polsce to katoliccy ministrowie cisną na obrót bezgotówkowy, chociaż jak wiemy jaki by nie był rząd, to i tak do tego dojdzie. Ale za PISu powstał projekt  Polska Bezgotówkowa.

Banki ściśle współpracują z rządem, a rząd z bankami…. Wszystko w celu przyspieszenia Apokalipsy 13.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 24 stycznia 2020 - 19:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish