Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Naukowcy twierdzą, że nienarodzone dzieci mogą odczuwać ból przed 24-tygodniowym progiem aborcyjnym.

 

NAUKOWCY twierdzą, że nienarodzone dzieci mogą odczuwać ból przed osiągnięciem 24 tygodni – co oznacza, że ​​mogą cierpieć przed aborcją.

Według dotychczasowej powszechnej opinii medycznej  płód nie odczuwa bólu przed osiągnięciem 24 tygodni – po tym terminie  aborcja jest nielegalna w Wielkiej Brytanii, z wyjątkiem szczególnych przypadków.

 

Ale dwóch badaczy medycznych twierdzi, że ostatnie badania zdecydowanie sugerują, że założenie jest błędne – a badania wskazują, że nienarodzone dzieci mogą odczuwać „coś w rodzaju bólu” już po 13 tygodniach ciąży.

W artykule opublikowanym w Journal of Medical Ethics (JME) para twierdzi, że kobiety, które zdecydują się na aborcję, która osiągnęła 13 tygodni, powinny zostać poinformowane, że płód może odczuwać ból podczas aborcji.

Mówią również, że personel medyczny powinien zapytać, czy kobieta chce, aby płód otrzymał lek przeciwbólowy.

Głównym autorem kontrowersyjnego artykułu jest brytyjski profesor Stuart Derbyshire, który działał jako konsultant Forum Pro-Choice w Wielkiej Brytanii oraz Planned Parenthood, wiodącej amerykańskiej organizacji pro-choice i amerykański medyk John Bockman..

 

 

Mówią oni, że są teraz „dobre dowody”, że mózg i układ nerwowy są wystarczająco rozwinięte  do 18 tygodnia, aby płód mógł odczuwać ból.

Ich wnioski rodzą poważne pytania dla brytyjskiego przemysłu aborcyjnego, który dokonał 218 281 zakończeń w 2018 r.

Liczba ta stanowi prawie jedną czwartą – lub 23 procent – wszystkich ciąż. Około 6000 aborcji przeprowadza się rocznie po 18 tygodniach lub później.

 

Profesor Derbyshire i dr Bockmann napisali: „Biorąc pod uwagę dowody, że płód może odczuwać ból podczas późniejszych aborcji, wydaje się uzasadnione, że zespół kliniczny i kobieta w ciąży są zachęcani do rozważenia analgezji płodu [łagodzenia bólu]”.

 

Dr Anthony McCarthy z Towarzystwa Ochrony Nienarodzonych Dzieci powiedział: „Społeczeństwo, które twierdzi, że traktuje poważnie ból zwierząt, nie powinno się powstrzymywać od konfrontacji z bólem zadawanym młodym ludziom w imię„ wyboru ”.

 

„Uczynienie śmierci bezbolesną dla zabitego nie oznacza jednak, że pozbawienie życia jest przez to uzasadnione”.

 

Czasem potrzeba aby tylko kilka osób wyłamało się z utartych norm, które stworzono przeciw ludzkości jak ten człowiek poniżej:

 

 

Mówi się, że już nie praktykuje się ofiar dla Molocha i innych demonów, ale czym jest aborcja dziecka np. w 20 tygodniu?

Jak nazwać zatem ludzi, którzy wspierają słynnego proaborcjonistę w Polsce, dla którego zbiera się co roku pieniądze w styczniu na Orkiestrę Pomocy? Najpierw się zabija by później inne dzieci leczono?

Czy Pan Owsiak protestuje przeciw 5G lub szczepionkom powodującym autyzm, porażenie mózgowe i inne powikłania?

Dla kogo on pracuje? Ile kosztuje ta aparatura medyczna?

 

20 lipca 1933 watykański sekretarz stanu Eugenio Pacelli (przyszły papież Pius XII) podpisał z III Rzeszą konkordat, który m.in. dawał Hitlerowi gwarancję, że niemieccy katolicy nie będą tworzyli żadnych opozycyjnych partii politycznych.

W  1934 podpisano Deklarację z Barmen, wyrażającą sprzeciw tylko części niemieckich protestantów wobec Adolfa Hitlera i polityki III Rzeszy. Reszta również poparła jak katolicy.

 

Teraz na naszych oczach powstaje nowy faszyzm – LGBT, który popiera dosyć spora grupa polskich ewangelików.

To ludzie ludziom gotują ten los.

 

źródło: The Sun

 

 

Updated: 20 stycznia 2020 — 17:51

1 Comment

Add a Comment
  1. O proszę…człowiek każdego dnia dowiaduje się czegoś nowego…dziękuję bardzo za informację…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: