Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejny puzzel do wojny:pseudo protestancki i pro syjonistycznyTrump nakazał zabić irańskiego generała.

Pisałem o tym przy okazji filmu dnia 30 grudnia o III wojnie, że takich sytuacji brnących do wojny będzie więcej. No i są i to bardzo szybko do nich doszło.

 

Przeczytałem na onet.pl, że

 

Generał Sulejmani dla szyitów z Bliskiego Wschodu jest jak James Bond, Erwin Rommel i Lady Gaga w jednym,

 

a więc Trump nie tylko włożył kij w mrowisko, ale można powiedzieć, że “wszedł do domu Persów , wywrócił stół i wbił nóż w serce ważnej osobistości wojskowej”.
Atak rzekomo miał być odwetem za atak na ambasadę USA w Iraku, ale czy to adekwatny ruch?….

 

Dlaczego postrzegano go jako Lady Gagę? ze względu na stanie się celebrytą podobnie jak faszystowski Rommel mistrz od reklamy i propagandy. W ten sposób Amerykanie zabili ikonę szyitów. Człowieka, którego kochali Irańczycy a to ma bardzo poważne konsekwencje nie tylko militarne ale i społeczne.

Newsa już znacie, pytanie jak zareaguje Iran….

Najwyższy przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei oświadczył, że „przestępców stojących za atakiem czeka surowa zemsta”, i zapowiedział kontynuowanie walki. Przypomniał, że marzeniem Sulejmaniego było zostać męczennikiem. W Iranie ogłoszono trzy dni żałoby narodowej.

polityka.pl

 

 

Co do USA

Departament Obrony powiedział, że Suleimani „aktywnie opracowywał plany ataku na amerykańskich dyplomatów i członków służby w Iraku i całym regionie”. Oskarżył również irańskiego generała  o zatwierdzenie ataków na ambasadę USA w Bagdadzie na początku tego tygodnia.
Ale my wiemy, że na Kadafiego również były haki…
Na każdego można stworzyć haki..
Nie zrozumcie mnie źle, nie trzymam żadnej ze stron, ale nie ufam tej tubie Edomitów i Chazarów jaką są Stany Zjednoczone nasz ostatni “sojusznik” czy może okupant…

 

 

Prezydent USA Donald Trump , który spędzał wakacje w swojej posiadłości w Palm Beach na Florydzie, skąd  wysłał tweet z amerykańską flagą:

 

ICH ŚMIERĆ JEST POTENCJALNYM PUNKTEM ZWROTNYM NA BLISKIM WSCHODZIE, A JEŚLI USA GO PRZEPROWADZIŁY, STANOWI TO DRASTYCZNĄ ZMIANĘ DLA AMERYKAŃSKIEJ POLITYKI WOBEC IRANU PO MIESIĄCACH NAPIĘĆ.

To już nie są pogróżki jak to czasem politycy czynią. Groził wiele razy Erdogan, groził Putin. Tutaj już jest ofensywa.

Czy pamiętacie co było powodem wybuchu I wojny światowej? Ja pamiętam z lekcji historii: śmierć księcia Franciszka Ferdynanda.

 

Z ostatniej chwili:

Iran zwołuje Radę Bezpieczeństwa Narodowego a to już nie pogróżki. Biorąc pod uwagę wszelkie napięcia na linii USRAEL – Iran, to jest wstęp do strasznej gry jaką jest wojna.

Pytanie co będzie pierwsze: wojna Izrael-Iran czy Polska – Rosja. Obie wojny są im potrzebne.

 

No i wkład polski: Duda nie pojedzie na obchody
75 rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

 

Ja nie zastawiam się już nad tym, czy będzie wojna, ale kiedy i kto pierwszy zaatakuje…..

 

 

 

Updated: 5 stycznia 2020 — 21:46

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Chyba nie heksagram. Gwiazdki mają po 8 rogów.

   1. A heksagram nie ma 6 rogów? Tutaj jest 8

 2. Z USA taki sojusznik jak ze mnie królowa angielska…

 3. Wczoraj był po amerykansku 01.03.2020 Czyli 13 w dacie.

 4. W ostatnich przepowiedniach na wizji (w części 1 lub 2) K. Jackowski powiedział ,że w momencie ataku na Iran, Rosja natychmiast zajmie sąsiedni kraj. W części 3 z kolei, że Putin został kupiony i ma nadzieję że się z tego szybko wycofa. Tylko Polska pasuje mi do tej zagadki: którym Państwem kupiony? Oczywiście zdaję sobie sprawę z czym mamy do czynienia słuchając K.J. jednak jedno trzeba przyznać: w stosunku do przepowiadania złych rzeczy skubany trafnie przewiduje. Załóżmy że deal był taki: w zamian za nie mieszanie się na bliskim wschodzie i rezygnację w wydobyciu surowców, prezydent Rosji może sobie zająć Polskę z jej surowcami. I to tuż za płotem.
  Nie wierzę z koleji w przepowiednie mówiące o tym,że Polska będzie bezpieczna, wielką itd. Tak jakby było to celowe, aby jak najwięcej Polaków zastać na miejscu.
  Jak sądzicie ?

  1. Właśnie to jest zastanawiające, że pan Jackowski widzi same złe rzeczy. Ani jednej dobrej. Tak samo Baba Wanga czy inni ,,jasnowidzowie”, a nawet Matka Boska w Fatimie i innych miejscach. Czasem przychodzi mi na myśl, że może przez to, że on te złe rzeczy mówi na głos, ludzie w to wierzą mocniej niż w Boga i to się naprawdę dzieje…

   1. widzi same złe ponieważ nie poznał Dobrej Nowiny.
    Dla nas ewentualna wojna to znak rychłego przyjścia Jezusa.

 5. Pastor Zboru w którym jestem nie raz mówił, że Amerykanie jeszcze chyba to 3 raz będzie wyprawią się na Bliski wschód. Na podstawie Księgi Daniela. Ale i ta wyprawa im się nie powiedzie. A Putin sprytnie zablokował Ukrainę aby nie weszła do UE. Czy do NATO. Gdyby Ukraina przed 2014 była W Którymś z układów to byśmy mieli wojnę. Putin wiedział co się może wydarzyć więc pierwszy zrobił ruch. Tak jak w Słowie Bożym napisane. Wieści wojenne. To wszystko się nasila i wkońcu pęknie ta bańka. A my powinniśmy się modlić i nie ustawać abyśmy mogli ujść przed tym wszystkim i stanąć przed Synem Bożym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: