Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Południowa Konwencja Baptystów Paula Washera powołuje PRO-LGBTQ i pro homoseksualnego pastora na przewodniczącego KONFERENCJI PASTORÓW W 2020 R.

To, że w tytule wymieniłem nazwisko znanego nam Paula Washera nie oznacza, że on się z tym zgadza, ale chciałbym abyśmy zaczęli się przyglądać pastorom, ponieważ złe rzeczy się dzieją na świecie. Paul Washer nalezy do tej kongregacji i jestem ciekaw jakie będzie miał zdanie na ten temat…

 

Southern Baptist Convention (Poludniowa Kongregacja baptystów) wybrała Davida Utha, pastora First Baptist Church w Orlando, na przewodniczącego Konferencji Pastorów na doroczne spotkanie w przyszłym roku.

 

David Uth poprowadził wydarzenie LGBTQ z udziałem gejów w nocnym klubie gejowskim w Orlando, strzelającym do jego kościoła, FBC Orlando. Na wypadek, gdybyś zapomniał, #LoveOrlando było homoseksualnym przytuleniem, które miało miejsce w kościele po strzelaninie. Na scenie tego wydarzenia wystąpił pastor Larry G. Mills, który powiedział:

NIE JESTEŚMY OSOBLIWI ZE WZGLĘDU NA RASĘ, PŁEĆ CZY WYZNANIE. ALE W ORLANDO JESTEŚMY OSOBLIWI ZE WZGLĘDU NA E. PLURIBUS UNUM. SPOŚRÓD WIELU POCHODZI JEDEN. JESTEŚMY SZCZEGÓLNI, PONIEWAŻ MAMY PRZYWÓDZTWO, KTÓRE UMIE WALCZYĆ … JESTEŚMY SZCZEGÓLNI, PONIEWAŻ WIEMY, JAK POZWOLIĆ, ABY RÓŻNICE TEOLOGICZNE, SPORY I FRAKCJE NIE PRZESZKADZAŁY MIŁOŚCI I CHRYSTUSOWI. JESTEŚMY SZCZEGÓLNI… PONIEWAŻ WIERZYMY W SŁOWO I TO, CO INNI MIELIBY PRZECIWKO NAM, CO INNI POKAZALIBY JAKO POTKNIĘCIE, PODNIEŚLIŚMY SIĘ NA CZOŁO ROGU I TERAZ, BEZ WZGLĘDU NA TO, CO LUDZIE MOGĄ  POMYŚLEĆ, ŻE  OBSZAR LGBTQ JEST KAMIENIEM WĘGIELNYM, A MY JESTEŚMY TUTAJ, ABY PODNIEŚĆ I POWIĘKSZYĆ , I POZWOLIĆ IM WIEDZIEĆ, ŻE NIEZALEŻNIE OD OPINII LUDZI, NIEZALEŻNIE OD TEGO, GDZIE JESTEŚMY, MIŁOŚĆ TRIUMFUJE NAD ZŁEM.

 

Musicie zrozumieć, że jeśli czytacie teksty tak patetyczne i rozmemłane intelektualnie, to jest to bełkot szatana taki sam jak występuje w encyklikach. Górnolotność i owijanie w bawełnę by gdzieś w środku albo pod koniec wstawić język węża.

W podobnym tonie pisują lub mówią polscy ekumeniści z Aliansu ewangelicznego. Takie blablabla by nikt nie wiedział o co chodzi a ostatecznie w praktyce prostytucja religijna.

 

David Uth insynuuje, że Bóg powinien uderzyć w martwych chrześcijan, którzy nie są LGBTQ + a są krytykujący.

 

 

Mało tego,  David Uth modlił się, aby Bóg uderzył roztropnych chrześcijan, gdyby go skrytykowali.

 

Nauczcie się rozpoznawać ich podpisy. Bardzo często choć nie zawsze dają znać bardzo mocno po której stronie stoją. Jeśli się nie nauczycie, to będziecie budować królestwo bestii.

 

Oto kościół zwodzącego pastora:

 

 

Poniżej MEGA kościół znanego zwodziciela Josepha Princea:

 

 

 

Poniżej kościół Woda Życia z Polski:

 

 

Kościół Wrocław Dla Jezusa:

 

 

Takie tam przypadeczki, a szukałem tylko około 7 minut….

 

Opisałem te przypadki kiedyś tam ..

 

Znak bestii z apokalipsy to piramida

 

Nadchodzi wielkimi krokami czas nie mega kościołów ale mega zwiedzenia. Pan Jezus nie założył żadnego kościoła. Pan Jezus założył eklezję w Duchu i w Prawdzie.

 

Kongregacja Południowych Baptystów do niedawna była postrzegana jako ta bardziej konserwatywna od północy baptystów, ale jak widzicie zwiedzenie u południowców dorównuje  ich nazwie – kongregacja.

 

Wiem, że w może każdym kościele są ludzie Boży, ale pytanie czy Bóg oczekuje od nas ustępstw, miłości do budynku i ludzi, z którymi jesteśmy związani bardziej niż miłości do Niego samego…..

 

 

Wielu chrześcijan nawet nie wyobraża sobie jak ich pastor, który tak ładnie mówi mógłby zwodzić. Szanowni Bracia i Siostry. Faryzeusze bardzo dobrze znali Pismo a nawet często nauczali zgodnie z nim:

 

“3 Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie: Mt 23.

 

 

 

LGBT w protestantyzmie rulez ….

Niestety…

 

 

 

Updated: 18 grudnia 2019 — 16:11

4 komentarze

Add a Comment
 1. Zwiedzenie coraz mocniejsze. Zarówno Paul Washer jak i inni księża, pastorzy mają wybór. Albo dopuszczają się nierządu, albo z nierządu wychodzą. Idzie system Bestii i tam trzeba będzie się jasno określić jakiemu Panu służymy.
  Pozdrawiam wszystkich tych z Apokalipsy “tych, którzy strzegą PRZYKAZAŃ Boga i WIARY Jezusa”
  Oraz modlę się za tych, którzy tej korelacji nie dostrzegają 🙂
  Z Bogiem Kochani!

 2. Ciekaw jestem czy Paul Washer jakoś się odniósł do tego?

  1. Właśnie, ciekawi mnie jego zdanie…

 3. Przepraszam za pomyłkę w tytule, pierwotnie wstawiłem tytuł o homoseksualnym pastorze a jest on popierającym homoseksualistów i LGBT.

  Tutaj w eng. więcej o tym kościele i pastorze:

  http://www.stand4thelord.com/2016/06/first-baptist-church-of-orlando-spreads.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: