Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Plan elit na rok 2020 na okładce The Economist.

Od kilku lat na moim blogu a od wielu wśród poszukiwaczy prawdy analizuje się okładkę wydania specjalnego na kolejny rok pisma The Economist.

Poniżej mój film z próbą odgadnięcia planu elit na rok 2020.

 

Updated: 17 grudnia 2019 — 14:43

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Przed war jest jeszcze npt. Pakt o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Ja osobiscie myślę że Mars oznacza że oni coś niby na tym masie znajdą. Jakieś “zycie”.

 2. Widzę słowo “climate”, więc pewnie dalej będzie coś z tymi całymi strajkami w tle, może też coś poważnego się zdarzyć…

 3. Bioroznorodnosc genetyczna byc moze odniesienie do genów,lecz w sensie np: kaina i abla. Wydaje mi sie,ze to jakimi jestesmy ludzmi z charakteru zalezy w duzej mierze od naszych genów. Byc moze narzuca jakis podzial,ciezko przewidziec to z takich poszlak. Ale 2020 wydaje mi sie byc rokiem wielkich zmian. Film 2012 zapowiada koniec swiata ale obrazuje potop czyli poczatek swiata praktycznie. Jezeli zamienimy 12 na 21 i potop analogicznie na apokalipse to ladnie nam to sie wszystko obrazuje. Sadze,ze 2021 bedzie kluczowym rokiem. To tylko moje przypuszczenia,jezeli ktos dorzuci swoje cegiełki to uda nam sie cos odkryc.
  Pozdrawiam

 4. Co do elizabeth warren to kojarzy mi sie to z filmikiem dartv jakiegos proroka ktory dostal wizje od Boga. Przewidzial kilka rzeczy ktore zgadzaja sie z wydarzeniami na swiecie jak np:kobiety ubrane w bikini. W tamtych czasach podobno mierzono stroje kompielowe na plazy aby nie ukazywaly za duzo ciała. Jedyne proroctwo ktore sie nie wypelnilo to to,ze kobieta miala wygrac wybory i bedzie promowala chrzescijanstwo i glownie przez to zostanie wybrana. Jezeli polaczymy to z upadkiem kosciola i po tym powrotem falszywego mesjasza-i petgoat 2 tez zapowiada powrot falszywego mesjasza tuz po upadku kosciola to zwiedzenie im pyknie i to na ogromna skale.

 5. Bardzo ciekawe opracowanie tematu 🙂 Od siebie jeszcze dorzucę, że słowo ”exposed” jest bardzo często używane w znaczeniu ”zdemaskowany” (szczególnie w dobie filmików demaskujących fałszywych nauczycieli biblijnych ciągle gdzieś je widuję ;)) i całkiem możliwe, że w kontekście tej okładki to też ma jakiś sens.

 6. Mam wrażenie że cały świat jest przeciwko mnie. Czy wy też to czujecie?

  1. Niestety nie,opisz swa sytuacje,bo mnie zaciekawiles ;D

   1. Bo pracuję w McDonaldzie i wśród menedżerów w mojej restauracji część zaczyna robić głupie uwagi, np. “Jak nikt nie patrzy to pracujesz powoli”, “nie módl się nad śmieciami” itp., a część pracowników zaczyna się głupio uśmiechać na mój widok, zwłaszcza jeden głuchy co wygląda na jakiegoś upośledzonego, a inny pracownik, młodzik, rechocze jak rozmawiałem z moją mamą przez telefon. A co oznacza ta buźka w twoim komentarzu?

    1. Oznacza usmiech lecz nie nasmiewam sie z Ciebie. Rada ode mnie nie przejmuj sie tym,po mnie jak ludzie jada jak po przyslowiowym psie staram sie opanowac i nie byc jak oni,poniewaz wiem,ze swiadomosc to dar od Boga i bez jego zezwolenia nigdy bym sie nie dowiedzial tego co wiem. Mamy sie podobac Bogu nie ludziom,bo wiekszosc rzuca nam tylko kłody pod nogi.
     Zycze powodzenia w dazeniu do spokoju ducha i opanowania.
     Pozdrawiam,5!

 7. Patrzcie

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nasa-zaprezentowala-zalozenia-misji-na-mars-2020

  „Mars 2020 będzie poszukiwał oznak starożytnego życia.” – powiedział Zach Ousnamer, jeden z inżynierów zaangażowanych w projekt łazika. – „Wylądujemy w kraterze Jezero, który jest deltą starożytnej rzeki i może skrywać niezwykłe informacje dotyczące życia pozaziemskiego.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: