Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak umarli apostołowie Jezusa Chrystusa?

 

Szanowni Rodacy, musicie wiedzieć, że wszyscy apostołowie zostali zamordowani przez cesarstwo, z którego wywodzi się Wasza religia. Już to powinno Was skłonić do myślenia. Rzym i Edomici zabijali pierwszych chrześcijan.

 

Lista zamordowanych przez Rzym apostołów:

 

 1. Andrzej. Jako oddany naśladowca Jezusa, Andrzej głosił o Chrystusie wokół Morza Czarnego i Grecji. To w Grecji kazał mu przestać szerzyć nauki gubernator Aegeasa, ponieważ wciąż wierzył w rzymskich bogów. Kiedy odmówił, Andrzej został skazany na śmierć przez ukrzyżowanie na krżyu o kształcie X w mieście Patras.

2. Piotr. Zginął męczeńsko zamordowany przez Rzymian na krzyżu głową w dół (na własną prośbę), ponieważ mówił, iż nie jest godzien umrzeć jak Chrystus na Wzgórzu Watykańskim.

 

 

3. Jakub Starszy. Wnuk Heroda współpracownik Rzymu kazał go ściąć.

 

4. Filip. Według większości historyków śmierć Filipa była wyjątkowo okrutna. Został przebity żelaznymi haczykami w kostkach i powieszony do góry nogami, aby umrzeć.  Filip głosił w Grecji, Syrii i Turcji, a wreszcie w Egipcie, gdzie w Heliopolis został wtrącony do więzienia, biczowany i ostatecznie ukrzyżowany.Zabił go rzymski prokonsul za to, że zona się nawróciła.

5. Tomasz został przebity włócznią. Głosił w Indiach i został tam umęczony, w Mylapore, gdzie miejscowy król skazał go na śmierć, który uważał, że chrześcijaństwo nie szanuje braminów i ich systemu kastowego.

 

6. Juda Tadeusz, razem ze swym towarzyszem, zginął męczeńską śmiercią. Według różnych tradycji został zabity maczugą lub ścięty toporem.

 

7. Bartłomiej. Zmarł śmiercią męczeńską. Różne tradycje opisują różne metody egzekucji Bartłomieja. Mówi się, że został albo ścięty, albo obdarty  ze skóry

 

8. Mateusz. 

Głosił w Persji i Etiopii. Nie ma zgody co do tego, czy był on męczennikiem, czy nie. Według niektórych najstarszych źródeł nie został męczennikiem. Inne źródła podają, że Etiopia była miejscem jego śmierci; i że został tam zadźgany nożem.

 

 

9. Szymon Zelota. Szymon odbył podróż do Persji. Tradycja mówi, że odmówił poświęcenia się perskiemu bogu słońca i dlatego został zabity.

 

10. Jakub Młodszy  został ukamienowany i zatłuczony na śmierć. Wierzono, że głosił w Damaszku (Syria) i był pierwszym biskupem Jerozolimy, gdzie rozgniewał Żydów, którzy go ukamienowali, i został wykończony przez kogoś, kto uderzył go  w głowę.

 

11. Maciej zamiast Judasza.  Został ukamienowany przez Rzymian a następnie ścięty.

 

 

 

12. Jan. Ponoć jako jedyny umarł śmiercią naturalną.

 

 

 

Żaden z apostołów nie został powołany do kapłaństwa ani duchowieństwa zawodowego, a ich imiona dominują w Europie i do tej pory są najczęstszymi imionami nadawanymi dzieciom płci męskiej.

Żaden z apostołów nie jadł mięsa świni.

Żaden z apostołów nie chciał się w jakikolwiek sposób zhańbić kultem słońca, żadnym Sol Invictus po to, by dzisiaj część chrześcijan nominalnych mogła świętować kłamce św Mikołaja. 25 grudnia Sol Invictus i wchodzić w ekumenię z Rzymem, który mordował ludzi za wiarę w Jezusa.

Nie wchodzili w relacje z Rzymem ani żadne układy.

Chrześcijaństwo niepaństwowe, poza religijne uznano za wiarę, religię nielegalną.

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Mnie zastanawia jedno: jak to się dzieje, że AD7 nie zauważają tak wielkiej potęgi finansowo-politycznej jaką są syjoniści?

   Smok mówiący jak baranek USA pełni władzę pierwszej bestii. Doskonale, a nie tylko dobrze wiemy, że USA finansuje Izrael, że bez ich pieniędzy Izrael by nie istniał. To nie Watykan poszerza swoje terytorium, ale Izrael. Banki są syjonistów.
   My mówimy czasem o Rotchildach, a AD7 nic nie wiedza o nich? Czyż nie jest to interesujące?

   Jeśli ktoś myśli, że jest jakaś samotna wysepka z dala od agentów Edomitów i Chazarów to jest w wielkim błędzie.
   AD7 również są w ekumenii. Tworzyli biblię ekumeniczną. Sam prof Veith mówi o podziale ale zero o syjonizmie. Jakby nie istnial ten potężny ruch, który współtworzył z jezuitami komunizm. Większość komunistów wysokiego szczebla to plemię żmijowe.

   To my jesteśmy tacy mądrzy a ad7 tacy głupi||? nie, po prostu tam jest agentura.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme