Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Za ten film dostałem od YUTUBE bana. Ważne nagranie o LGBT!

Niecały jeden dzień mój film pt “W Texasie przegłosowano przyjazny pedofilom program edukacji seksualnej LGBT” wisiał w sieci. Za niedługi czas prawda o LGBT i ich planach została zbanowana.

Możecie obejrzeć filmy gdzie ludzie przeklinają, gdzie jest wyuzdany seks, czy też obrazy z patostreamerami, ale nie prawdę o LGBT w świetle Słowa Bożego.

 

 

W związku z banem przerobiłem najpierw film na pliki audio, a następnie podzieliłem na dwie części gdyż zbyt duża pojemność była.

 

W sumie jest to pocieszające, ponieważ to oznacza, że system został odkryty, a mój apel nie na rękę nowej formie rewolucji tęczowej. Francuska nie pomogła, październikowa nie pomogła, to ma pomóc tęczowa w wymordowaniu chrześcijan.

 

 

 

Z audio dowiecie się o tym, że LGBT to nie tylko prawa homoseksualistów ale to nowa wersja hitleryzmu i kolejny krok do pedofilii.

 

 

Część I

 • LGBT faszyzm
❚❚

 

 

 

 

Updated: 1 grudnia 2019 — 14:09

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Szok jakiś!! :O i gdzie tu ich ta wolność? Wolność jest tylko dla nich…. Ale Jak Jezus przyjdzie ponownie to wszystka prawda wyjdzie na jaw i nie będzie tak jak oni chcą.

  1. “Jak Jezus przyjdzie” chyba sie mocno wnerwi jak zobaczy siebie wszędzie przybitego do krzyża , i te bałwochwalstwo solarne w każdym “kościele” napewno nie będzie zadowolony z tego widoku 🙂

  2. No właśnie, “wolność” wg nich jest tylko gdy “une” chcą :/

 2. Adminie, ponawiam pomysł: proponuję wrzucać filmy też na jakiś zapasowy serwis, jak choćby vimeo (cda.pl pewnie by chyba też zdjęło :/), może dailymotion, rutube itp…

  1. dziękuję.
   na vimeo mialem limit 500mb tygodniowo. Film 600mb, a więc odrzucilo….

 3. Takie zachowanie youtuba (googla) to norma. Tolerują tylko dewiacje wmawiając że to “normalne”. Prawdy o homo-faszyźmie i o muslimach nie tolerują i kasują filmy albo całe kanały. Więc może lepiej by było odejść od usług googla? Skasować gmaila, konto na youtube, odinstalować chrome. Z telefonem będzie trudniej bo albo android albo ios.

  Dalej kilka słów o lgbt, wiesz że ten skrót ma już Polską wymowę i nie trzeba co recytować po amerykańsku [el-gi-bi-ti], starajmy się odchodzić od zangielszczania naszego pięknego Polskiego języka. Polsko-angielski dialekt jest w modzie u tzw. gimbazy czyli dawnych gimnazjalistów którzy zachłystują się wszystkim co amerykańskie i angielskie. A tym czasem taka Ameryka to: bagno moralne, potentat filmów porno, aborcji, synagogi szatana wyrastają tam jak grzyby po deszczu, przepychają homofaszystowskie prawa, światowy bandzior i terrorysta, oraz nasz wróg (ustawa 447) !!!
  Więc z językiem angielskim poza obowiązkami służbowymi, w potocznej rozmowie posługujemy się jak najmniej.

  Mała uwaga na temat lgbt, to jest cytat z internetu:
  “…Za każdym razem, kiedy MY używamy skrótu „lgbt” – ONI osiągają swój cel…
  Przestańmy legitymizować homo-terror przez bezrefleksyjne powtarzanie jak papugi skrótu „LGBT” ! Propozycja: (skuteczne, nic nie kosztuje, należy stosować od zaraz!)

  Po pierwsze: Przetłumaczmy to na polski, bez upiększeń:
  Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy, czyli po polsku: LPTO!
  (Obojnactwem określa się zaburzenie różnicowania płci)
  Powtarzam: LPTO!
  Niech każdy powtórzy to 20 razy i zapamięta!

  Przy każdej okazji, gdy padnie w publicznej przestrzeni homo-wytrych „LGBT” – czyli produkt marketingowy wymyślony specjalnie dla prania mózgów i budowania akceptacji dla homoseksualistów i ich peryferiów – NALEŻY GRZECZNIE PRZERWAĆ I ZAPYTAĆ, czy chodzi o „LPTO”?

  Po czym wyjaśnić znaczenie skrótu po polsku: „Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy”.
  Zwróćmy uwagę, że kluczowe jest nie tylko spolszczenie, ale zastąpienie angielskiego słowa „GAY” – polskim „pederastą”, ewentualnie „homoseksualistą”!

  „Gay” – to po angielsku „wesoły, radosny”.
  Zastąpienie słowa „homosexual” przez „Gay” – było świadomym zabiegiem kilkadziesiąt lat temu – dla złagodzenia wizerunku pederastów w USA.

  Dlatego czas odwrócić proces prania mózgów przez kartel tęczowego homo-terroru i zacząć używać adekwatnej nomenklatury: nie „LGBT” – tylko: „LPTO” (Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy).

  Tak wiele i tak niewiele. Nic nie kosztuje. Od czegoś trzeba zacząć!”

  Na koniec mała uwaga do końcówki drugiej części filmu, odnośnie modlenia się za “nich” i też poniekąd do artykułu o Chylińskiej sprzed kilku dni. Chyba nie jesteś świadomy że propagatorzy lgbt – LPTO to plemię żmijowe i modlenie się za nich nic nie da, a wręcz jest delikatnie mówiąc niegrzeczne względem naszego Ojca. To są Edomici. Nie można się modlić za istoty określane jako “niezapisani w księdze życia” bo oni się nie zmienią nigdy. Oni mają już od Boga wyrok śmierci i zbawienia dla nich nie ma. Zawody medialne i artystyczne są pełne tych stworów. Oni ne są tacy jak my. Modlitwy za nich nic tu nie pomogą, módlmy się za bliźnich w katolicyzmie, prawosławiu i innych zwodniczych kościołach aby się nawrócili do Boga.
  P.S. można prosić o wrzucenie filmu np. tu ?
  https://anonfile.com/
  można tu wrzucać pliki do 20GB i pobierać bez żadnych limitów.

  1. “Dalej kilka słów o lgbt, wiesz że ten skrót ma już Polską wymowę i nie trzeba co recytować po amerykańsku”

   To taka presja ze strony słuchaczy na YT. Poprawiaja mnie jak spolszczam….

   “Skasować gmaila, konto na youtube, odinstalować chrome. Z telefonem będzie trudniej bo albo android albo ios.”

   Musiałbym także fejsa wykasować, a te wszystkie media traktuje jako reklamę do ewangelizacji.

   “Nie można się modlić za istoty określane jako „niezapisani w księdze życia” bo oni się nie zmienią nigdy. ”

   Nie zgadzam się . Sa znane przypadki nawrócenia tych ludzi. Nie takich Bóg wyciaga. Skoro udało się Bogu wyciatgnąć z ciemności takiego rotweilera jakim byl Piotr Stepniak to co dopiero czlonka lgbt.

   Propozycja nazwy ciekawa.

   1. Zgadzam się. Apeluję do wszystkich o wypełnianie Ewangelii. Co z tego, że będziemy znali Biblię i wierzyli w Jezusa jak będziemy nienawidzić wszystko jedno kogo, masonów, żydów, homo.
    Mamy miłować bliźniego swego i modlić się za naszych wrogów i prześladowców.
    Diabeł to doskonale wie i będzie nas kusił, abyśmy się wściekli na kogoś i już wpadliśmy w pułapkę.
    Dla wszystkich do przemyślenia i wybaczenia naszym wrogom.
    Chyba nie chcemy razem z nimi być wrzuceni do piekła?
    Trzeba się za nich modlić, aby swoją postawą, sowimi owocami udowodnić Bogu, że jesteśmy Jezusowi.
    Amen 🙂

     1. Panie antykwariat, w związku z herezjami jakie Pan głosi nikt nie musi z Panem rozmawiać. Po prostu prosze przestac czytac bloga jeśli sie Pan z nim nie zgadza. Myślę, że będzie to męska postawa.
      Poza tym, że glosi Pan niebiblijne nauki, to Ma Pan złe, nieodmienione serce pełne nienawiści. Nie będę cytował, sam Pan wie, co Pan pisał i jak.

      Bez sensu jest jakikolwiek spor z Panem.
      Niech Pan idzie swoją drogą.

 4. “„Nie można się modlić za istoty określane jako „niezapisani w księdze życia” bo oni się nie zmienią nigdy. ”

  Nie zgadzam się”

  – czyli przeczysz naukom Chrystusa.

 5. Hej detektywie, chcę założyć konto na facebook’u tylko i wyłącznie aby pokazywać prawdę ludziom i otwierać im oczy które choć są otwarte tak naprawdę nie widzą otaczającego nas kłamstwa i propagandy tworzonej przez media głównego nurtu jak radio tv itp. Nie mam założonych żadnych kont fb, tt, czy jakichkolwiek, ale czuje że powinnam coś z tym zrobić jeśli mamy dana taka platformę. Pytanie brzmi: czy mogę gdy już utworze konto, udostępniać twoje posty, jestem zacofana pod tym względem jeśli chodzi o publikacje cudzych treści więc pytam. Bede wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: